Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
4. máj 2009

oalaa a kde tam byvas v Milosovej? 🙂

oalaa
4. máj 2009

presnejsie v casti Podzavoz

womenne
4. máj 2009

jaj v tomto su kysuce ešte zaostale niesu žiadne MC alebo detske ihriska 😨 za to v Strae Bystrici su 2nadherne oplotene ihriska fakt raj pre deti,tu mi to tiež chyba ale čo už no.

marcela79
4. máj 2009

Pacna, ani mi nehovor... A pozerám, že máš medzi nimi 2-ročný rozdiel. My máme rozdiel 2roky, a 2 mesiace, a teraz som niekedy zúfalaá..... 😠 😠 Manžel robí na kamiónoch, a som na ne väčšinou sama, no poviem ti, že sa máš na čo tešiť. 😉 Dúfam, že ja to budem mať už za sebou... 🙂 A nebijú sa? Ja mám žehliť, ale akosi som tu stvrdla. 😀
Womenne, i ja tak milujem žehlenie ako ty 😀 A mám novú žehličku 🙂

oalaa
4. máj 2009

su vobec v Ca jaslicky alebo len MS

pacna
4. máj 2009

marcelka mi hovor oni sa biju hadaju ako dva psy a je medzi nimi presne 2 roky a jeden mesiac no niekedy kym nezakricim tak neprestanu hlavne ta mensia 🙂

ja zehlenie nenavidiiiiiiiim 😖

marcela79
4. máj 2009

Oalaa, ja nie som priamo z Čadce, ale zdá sa mi. že sú tam len MŠ, ale neviem to s istotou. Ty nie si odtaiľto, však? 🙂

oalaa
4. máj 2009

jaaaaj, vidim ze mame nieco spolocne-zehlenie a ani ja sa k tomu neviem dostat. Uz mi vstal maly, tak sa ideme najest a potom von nieco vymysliet. najhorsie je to, ze nemame zatial okolo domu oplotenie a auta tu chodia co sekunda, takzze ho mam na ociach po cely cas. aspon keby boli spravene chodniky z milosovej po hlavnej do mesta, sli by sme sa prejst, ale..........to este asi potrva.

pacna
4. máj 2009

jaslicky tu asi nie su iba skolky,ved ako by mi pomohlo ked boli baby mensie kdesi ich "odlozit" na dve hodky ja si pochodit no v Cadci???to by bolo teda 😕

pacna
4. máj 2009

oalaa tak byvas niekde na zaciatku Milosovej?ja tam chodim ale dalej mam sestru 🙂

marcela79
4. máj 2009

Oalaa, stavali ste domček?
A tuším tu niekto minule spomínal, že si robí vodičák, kto to bol? 😉

pacna
4. máj 2009

mimi si robi 😀

oalaa
4. máj 2009

blizko krcmy u Krkosky. No som tu 2r.vydata inac som zo Svidnika 🙂

marcela79
4. máj 2009

I ja som začala, dúfam že i šťastlivo skončím 😀 😀 😅
Oalaa, tak ti príde niekedy i clivo, však?

oalaa
4. máj 2009

Jaaaaaaaj Marcelka, to hej. som tu prakticky sama. poznam zopar ludi, ale tu byva vacsina ze 60r.a vyssie. Manzel je v praci a mam len svokra, ktory mi vobec nepomaha, skor este viac prace.

oalaa
4. máj 2009

nie, nestavali sme, ale skor alebo neskor urcite ano. ale skor niekde v okoli ZA. byvame v rodicovskom dome

marcela79
4. máj 2009

No oalaa, tak to je nanič... 🙂 Ale neboj, určite bude i lepšie. 🙂 Pôjdeš do práce, a všetko sa zmení...

oalaa
4. máj 2009

no neviem ci do prace alebo hned druhe mimi. adamko bude mat v lete 2r. takze o rok by som sla z materskej na dalsiu

sidus
4. máj 2009

Ahojte, ako sa máte? Oalaa, vitaj 🙂

oalaa
4. máj 2009

Ahoj sidus, aaaaaaa ujde to. utekam s malym von, pretoze sa zacalo nejako zmrakat, tak nech zachytime este zopar slnecnych lucov

sidus
4. máj 2009

No veď treba si užiť slnka 😉 U nás tiež hrmí 😠 Malý spí a Tamka sa hrá s legom, tak je kľud 😀 Ale ak nebude pršať, pôjdeme aj my von.

oalaa
4. máj 2009

kde u vas? nie si priamo z Ca? Mala sa vola Tamarka? kraaaaaaasne meno, aj chcem dat ak sa podari druhe alebo tretie diaeevcatko Tamarku

sidus
4. máj 2009

Som z Kys. Lieskovca 😉 Ale bývala som aj v Čadci.
Aj mne sa Tamarka páči 😀 😀

lela1
4. máj 2009

Ahooj sidus,ako sa máš?už si tu dávno nebola 🙂

sidus
4. máj 2009

Lela, akosi nestíham 😀 No dobre sa máme. Tamuš pricvakla Tomimu palec pod dvere, tak mu odpadol necht, to bolo revu 😝 A Tomi začína odmietať pomaly moje mlieko, tak čakám, či je to len rozmar, alebo sa ide odstaviť 🙂

adamtim
4. máj 2009

Womenne: môžes mi dať viac info o tom hoteli v Oščadnici? Totiž šli by sme niekam cez víkend, vždy v piatok brázdim po nete a hľadám akcie a skoro nikdy nič nenájdem. Aký tam je bazén - krytý? V Čadci na plaváreň by som s malými asi nešla, je tam ľadová voda.

adamtim
4. máj 2009

A do Vychylovky už asi tak skoro nejdeme. Boli sme 2x a deti to už nebaví. V marci sme boli v Zuberci na psích záprahoch - bolo to tiež v skanzene. Nevedela by niektorá dať dáky dobrý typ na nedeľné vyžitie s 5,5 a 3 ročnými chlapcami a okolí Čadce?
Boli sme aj v Turzovke v tom športovom centre ale to je tak pre väčšie deti. Bola by som Vám v´dačná, lebo už som z toho zúfalá.

marcela79
4. máj 2009

Dobrý večer... Je tu niekto?
Siduš, to by mi bolo ľúto, keby Adamko už nechcel mliečko. ☹
A taký úraz... 😕
Oalaa...... i my máme Adamka... a tretieho 😉

adamtim
4. máj 2009

Ahoj marcela79 , ja mám tiež Adamka - má 3 roky.

sidus
4. máj 2009

No samí Adamkovia, 🙂 Ale šak to je veľmi pekné meno 😅
Marcelka, keď nebude chcieť, tak čo narobím 😖 Chcela som kojiť aspoň do roka, ale uvidíme. Hlavne v noci vymýšľa 😠
No idem Tamku uložiť a ja tiež zaľahnúť 🙂
Tak všetkým dobrú noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre