Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
16. apr 2009

baby raz by to chcela stretko v meste v lete 😀

mimi109
16. apr 2009

pacna to hej, super nápad 😵

pacna
16. apr 2009

starsia Dominika a mladsia Beatka 😀

mimi109
16. apr 2009

pekné mená, juj Dominika sa mi veľmi páči 😵

pacna
16. apr 2009

mimi a vy by ste este chceli babo? 🙂

mimi109
16. apr 2009

no chceli len sa dáko nedarí ☹

lienocka2
16. apr 2009

To som nevedela ale uz viem.tadial sa ide na zavrsie ze?no mimi109 mam ju ako pediatricku ale ja som snou velmi spokojna.maly mi mal prirasteny jazycek a bolo potrebne to prestrihnut tak nam vybavila krcneho a uz mame po tom.inac by mu to robili v 1 roku a pod narkozou.aj velmi dokladne vysetruje. tak to ma byt.no chcelo by to stretko veru. panca pekne mena maju tvoje dievcatka. 🙂

pacna
16. apr 2009

dakujem lienocka ty si Zuzka? 🙂

lienocka2
16. apr 2009

No ano preco sa pytas? 😀

pacna
16. apr 2009

len tak mama to spominala ze si Zuzka mam sestru takym menom.a ako sa mate?uz hlasi dazd tak uvidime 🙂

mimi109
16. apr 2009

no kočky ja vypínam na dnes, dobrú nôcku prajem 🙂

pacna
16. apr 2009

dobru mimi 😉

lienocka2
16. apr 2009

Aha,no ja som tiez nepoznala tvoju maminu az v tedy ked bola v nemocnici za kristinou.bol tam vtedy aj moj muz tak tak som na to prisla.ty mas este sestru?ja som myslela ze ste iba s Kristínou.a mas este brata ze aj ten tam bol vtedy.no mame sa dobre skoro cele dni trávim s malým von ked je tak krasne.no prsat by veru nemuselo.no maly mi uz spi a ja sledujem jednym okom ordinaciu. 🙂

pacna
16. apr 2009

no sme styria brat krstil Tine a sestra byva na Milosovej a ma 4 det 😀 😀 a muz ti kde robi si sama?

womenne
16. apr 2009

čauky naši nam tu doteraz pobehovali stale niečo vymyšlaju raz kakt,raz cikat,raz pit 🙄 po prvy krat takto vyvadzaju 😖 no ale už hadam zaspia.
Ja som bola včera v čadci teda tam sa to stavia,ale chybaju mi tam decke textily nič tam nemali 🤐 počula som že je tam postavena bytovka ankto tam, nebyva pri Bielkovom omne vraj ich predavaju za 4melony fakt???to su prišerne ceny 😖

lienocka2
16. apr 2009

no nie som sama muza mam doma vies co studuje externe v ostrave dokoncuje si inziniera.pracoval v kii ale uz tam nerobi.ked je teraz ta kriza na to slovensku.A ty maz muza doma kde ti robi? 😀

pacna
16. apr 2009

no teraz je doma ale robi v cechach ja by som uz tiez sla do roboty ale v cadci??? a k tomu musela by som robit max. do pol piatej a to si nevyberiem 😒

pacna
16. apr 2009

idem off majte sa dobru nocku 😀

lienocka2
16. apr 2009

no to mas teda pravdu dnesnej dobe je tu bieda s robotou.no idem si ja sebe este urobit malemu mliecko a spat. tak opet zajtra. dobru noc vsetkym.pa 😉

lenkaajarek
16. apr 2009

Ahojte baby ako som uz pisala pred tym par stranok dozadu.......Tak vyzera to tak ze nakoniec som si vybavila gynekologa(Gulcik) u vas v Cadci no a porod by mal byt taktiez tam v nemocnici.Mohli by ste mi niektora povedat ake to tam je ako to tam vyzera?????
Mohli by ste este poradit nejakeho dobreho detskeho lekara????Bola by som vam vdacna.Jedneho som tam nasla Holub sa vola aky je neviete????

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
16. apr 2009

no ja tu ešte straším 😀 dáko ma sprcha prebrala 😅 a malá sa potvorka uložila na moju postel, zdrhla z postielky tak nemám kde spať 😀 musím ju preložiť

lenkaajarek my máme detského doktora Holuba, je super, veľmi som spokojná, ja som ho mala ako decko tak aj malú som si k nemu dala, vlastne ho máme celá rodina 😵 odporučam 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcela79
17. apr 2009

Dobré ránko žienky, u nás v Turzovke sa už mračí 😠 😅 Ale i tak vám prajem krásny deň...

pacna
17. apr 2009

dobre ranko no u nas zatial svieti slniečko 😀 😎

sidus
17. apr 2009

Ahojte dievčatá 🙂
Marcelka a kde idete stavať? My sme začali tiež koncom apríla pred dvoma rokmi a teraz cez leto by sme sa chceli sťahovať. Ale najskôr chceme skolaudovať a to neviem koľko potrvá 😠 Už nám chýbajú len podlahy a dvere osadiť a nejaké nábytky. Včera sme boli dať balkón robiť, tak sa teším. 😎 Ináč prajem ti pevné nervy, lebo tá chalupa je naše ďalšie dieťa. Stála nás kopu času, energie a hlavne peňazí 😝 My sme si všetko robili svojpomocne, lebo na firmy peniaze nemáme.(teda okrem výkopov a betóny sme tiež objednávali hotové) A navyše sme stavali na kopčeku, takže sme museli robiť aj pivnice a to bolo kopu roboty navyše. Ale aspoň budeme mať kde dávať bordel 😀
Ak budeš chcieť vedieť niečo konkrétne, tak ti rada napíšem 😉
Mimi, aj ja som chodila ku Holubovi, keď som bola malá, kým sme bývali v Čadci 😉
Lenkaajarek, pôrodnicu v Čadci môžem len odporučiť, je to tam super prerobené, na izbách sú po dve postele a na dve izby pripadá jedno WC so sprchou, takže super. Ja som bola v tej časti, kde som mala malého pri sebe, takže aj do bolo výborne. Nedá sa to ani porovnať s tým, čo bolo pred 3 rokmi.

lenkaajarek
17. apr 2009

super tak to som rada lebo z vonku to vazne nevypada na tak pekne nasla som par fotiek ale niesom si na 100%ista ci je to Cadca http://www.gynpaucin.sk/sk/fotky/category/3

pacna
17. apr 2009

lenkaajarek najdi si stranku nsp cadca tam su fotky 🙂

lenkaajarek
17. apr 2009

Dakujem velmi pekne a este som sa chcela spytat su deticky stale pri vas alebo si ich sestricky beru a prinasaju na kojenie??Alebo ako to vlastne chodi lebo ja som prvy krat rodila v Uk a tam som v nemocnici stravila iba 24 hodin po porode a malinky bol stale pri mne az do odchodu domou na druhy den.Pocula som ze tu na Sk sa musi v nemocnici ostavat dlhsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre