Termín pôrodu január 2016

kateri29
14. máj 2015

Ahojte ,je tu niekto uz ajs tymto terminom?

kikinka0001
2. jan 2016

@kkatuskaa__ tak ja necitim ani tvrdnutie bruska ani poslickov. A či klesla ani neviem. Akurát mi strašne tlaci na lonovu kost

petraela
3. jan 2016

Je tu nejaká mamička, čo bude rodiť na Antolskej? 🙂

lenushas
4. jan 2016

Ahojte, ja som porodila v Kochu vcera 3.1. o 23.20. Odtekala mi od rana plodova voda bez kontrakcii. Termin sme mali mat 13.1. Drzte sa!

bambulka2016
4. jan 2016

@lenushas Gratulujem! 🙂

victory06
4. jan 2016

@lenushas Tiež gratulujem k bábätku 🙂

monulik0209
4. jan 2016

@lenushas gratulujem 🙂 vela zdravicka babatku 🙂

martina49
4. jan 2016

Mozem poprosit pridat do skupiny?termin mam 27.1.

zuzickaaak
4. jan 2016

@lenushas gratulujem 🙂 ja tiez lezim v kochu prave 🙂

zuzka_krivankova
4. jan 2016

@lenushas gratulujeme 🙂

petrafaj
5. jan 2016

Ahojte. Ak by mal niekto záujem pre dievčatko. U nás veľká spokojnosť.
http://ostatne.bazos.sk/inzerat/56160288/Autose...

srdce6
5. jan 2016

Ahojte, mozte ma pridat do skupiny. Dakujem

kateri29
autor
5. jan 2016

@srdce6 pridana

victory06
5. jan 2016

@lenushas
@zuzickaaak dievčatá a ako to vyzerá v Kochu? Dnes som si písala s kamoškou, ktorá leží na Antolskej, a vraj je tam úplne plný stav, odvčera veľa pôrodov, že už ani neprijímajú, všetko posielajú na Kramáre.

zuzickaaak
5. jan 2016

@victory06 tu to vyzera dnes v pohode..dnes pustali vela domov, ale zazila som,ze v nedelu mali volneva v pondelok 5 porodov 🙂

victory06
5. jan 2016

@zuzickaaak vďaka za info 🙂 Jasné, že sa to môže z jedného dňa na druhý úplne zmeniť, len ma zaujímalo, či je všade taký plný stav. Aj keď sestrička mi minule hovorila, že toľko pôrodov ešte nemali u Kocha, aby to nezvládli. Vraj sa ešte nikdy nestalo, že by museli nejakú mamičku poslať rodiť na Kramáre alebo Antolskú len preto, lebo by to kapacitne nezvládli.

lenushas
5. jan 2016

Ahojte, u Kocha kazdy den pustaju domov. Teraz sme po 2 na izbe, asi maju dost pacientiek, ale nemyslim si, ze by spravili to, ze by nejaku mamicku poslali do inej nemocnice. U mna spokojnost s Kochom, dobre som si vybrala.

zuzickaaak
6. jan 2016

@victory06 vcera som sa pytala sesricky a maju tu 12 babatiek a vravela,ze uz mali aj 26 🙂

victory06
6. jan 2016

@zuzickaaak bola som tam dnes na monitore, úplný pokoj, tichúčko, tak som si povedala, že asi veľký nátresk nebude 🙂 Nech to tak ešte nejaký ten týždeň vydrží 😀

bogarik_11
6. jan 2016

Pomooooc... Uz tretí den nespim lebo akonáhle si lahnem mám strašne krče, trpnutie rúk až mi ich láme , hrozna bolesť a tak isto chrbtica ☹ a este k tomu som sa naliala vodou ruky mám jak Fiona . Neviete o niečom čo by mi pomohlo ci uz len zatnuút paste a vydržať ? Kým príde k pôrodu budem totálne K.O

radka816
6. jan 2016

@bogarik_11 ahojky, neopytas sa racej dr ? Tie krce sa mi nezdaju..tlak mas v poho?

22lucinka22
6. jan 2016

@bogarik_11 ahoj nemas doma nejake magnezium? Jaa som mavala krce v nohach a pichalo ma v boku. Ale po magneziu ma to preslo. Viem ze by sa uz pred koncom tehu nemalo ale skus si dat aspon jedno ci ti pomoze

monulik0209
6. jan 2016

@bogarik_11 aky mas tlak??? ja som opuchala ked som mala vysoky tlak a to nebolo dobre,pripadne ked ti to nebude ustupovat radsej na pohotovost,alebo k doktorovi,nech radsej skontroluju babo ci je ok

1fifinka1
6. jan 2016

@bogarik_11 byt tebou tiez idem k dr radsej. Obcas krce v nohach mam aj ja, ale toto neni dobre. Aj ten opuch ak je moc tak neni dobry.

bogarik_11
6. jan 2016

Zajtra mu zavolam a uvidime čo povie lebo na poradnu idem az v stredu . Ďakujem za názory , lebo som nevedela ci to trpím v poslednom mesiaci len ja alebo je to normálne ale tak asi nie 😒

1fifinka1
10. jan 2016

@bogarik_11 ahoj tak co ti lekar povedal? Neporodila si uz nahodou?

bogarik_11
11. jan 2016

@fifinka1 este dom v celku. 🙂 lekár nic neviem jak je to možné ale neviem sa tam dovolat ako keby mali položený mimo telefón. . Ale začala som si dávať suché teplo na chrbat a na ruky octanovu mast a hlavne sa setrit lebo ja som dost neposedna ,,..a uz je to lepšie . Na pohotovosť som nechcela ísť lebo tlak je ok. Tak uvidime čo povedia v stredu na poradni

zuzickaaak
14. jan 2016

@bogarik_11 ja som to mala s tymi rukami tiez a mala som vysoky tlak :/

mia1607
15. jan 2016

Ahojte mozte ma pridat do skupiny dakujem 🙂

mirusss88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teada
20. jan 2016

taaak, my uz mame maly Uzlicek, Bianka 14.januara sa narodila a uz sme aj doma, surodenci sa vytesuju, hladkaju a vsetci sa tesime..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre