Termín pôrodu júl 2015

peta131
20. nov 2014

Ahojte kočky, ak máte termín pôrodu v júli 2015 šup šup sem 🙂

nynyky
28. nov 2014

@branka33 zamrzneme v zime 😀

cipolina
29. nov 2014

Ahojte bambule pridavam sa k vam 🙂 aj my cakame po roku snazenia nase vytuzene mimi 🙂 ako sa citite? Ake priznaky mate? A v kolkom ste tyzdni? Ja by som mala byt v 7 a v utorok ma caka sono ci je pocut srdiecko a mala by som dostat aj knizku 🙂

dandy17
30. nov 2014

@cipolina ja som v 8tt. Bola somna sone, pred týždnom, to bol 7tt ale vraj je to menšie, nebolo ešte vidieť srdiečko, vyzeralo to tak na 6tt, vraj asi som mala ovulku neskor, idem zas tento piatok, tak uvidíme. Inak sa cítim fajn,býva mi viac zima ako inokedy, ale kebyže ma nebolia prsia a podbruško kusok, ani neviem že som tehu, nevolnosti nemám, tak snád bude všetko ok. A ty?

zebrickaa
30. nov 2014

Ahojte baby, vytvorila som sukromnu diskusiu vo fore, ak by ste sa chceli pridat napiste mi a ja vas pridam. Nikto nas verejne nebude citat 🙂 pekny vecer

veronika262
30. nov 2014

@zebrickaa no tak mozes ma tam hodit

veronika262
30. nov 2014

ked vravite o tej zime aj mne je dost chladno odkedy som tehu ale pri prvom tehu mi zasa bolo stale horuco

branka33
1. dec 2014

aj ja chcem do sukromnej 😉

nataly1987
1. dec 2014

A ako ste na tom s bruškom? Ja som 8+4, a to moje už teda vidno. Ide o prvé tehotenstvo.

nynyky
1. dec 2014

@nataly1987 ja som 5+5tt a vyzeram jak v 4 mes. Dokonca som uz vytiahla tehotenske nohavice aby mi bolo pohodlne hlavne ked sedim

nataly1987
1. dec 2014

@nynyky, známym keď poviem že mám brusko pozerajú na mna jak na blbu.

lissbeth
1. dec 2014

@nynyky ja si budem musiet kupit novu zimnu bundu lebo terajsiu zapnem uz s len tenkym trickom pod

nynyky
1. dec 2014

@nataly1987 kasli na nich kazdy sme iny.niekto ma od zaciatku a niekto ani v 9mes nema pomaly nic. Tak nepocuvaj co iny hovoria ale uzivaj si to rastuce brusko 🙂

nynyky
1. dec 2014

@lissbeth ja som kupila tesne predtym ako sa podarilo a dufam ze vydrzi zimu,lebo nemienit vysolit dalsich 150 eur za novu 🙂 budem doma sediet :D

lissbeth
1. dec 2014

este jedno take plus ma toto tehotenstvo 🙂 zlepsila sa mi plet :D ale vseobecne ju mam dost suchu

nataly1987
2. dec 2014

@lissbeth ja som pre zmenu vyhadzana, na chrbte a tvárí.. Strašne niečo..

veronika262
2. dec 2014

Mne je uz dost vidno brusko🙂 a to pri prvom tehotenstve nebolo ani nahodou na mne vidno ziadne brusko

nataly1987
2. dec 2014

@veronika262 pri druhom vravia že ho vidno skôr

mirkaandrej
2. dec 2014

AHojte, pridávam sa k Vám 🙂 dnes sme boli v poradni, som v 9+2 tt, srdiečko pekne bije a všetko je v poriadku 🙂

nataly1987
3. dec 2014

@mirkaandrej blahoželám, a ako sa cítiš? Je to už druhé?

mirkaandrej
3. dec 2014

@nataly1987 dakujem, vzájomne 🙂 áno druhe, a cítim sa unavene, ale to bude asi tým ze uz jedneho čerta doma mám, takze musim byt neustale v pozore, plus mám znizenu stitnu zlazu, lieky to tiez dokaze unavit, byva mi zle a častejšie ako pri prvom, dokonca včera som bola u dr (v Nemecku) a ten sa ma pýtal, či zvraciam ja ze nie a on hned pohotovo, tak to bude chalan máte uz meno?? Hovoril to tak vázne, ze som bola v šoku a povedala nie...a pritom máme 🙂
a Ty ako, ako sa cítiš??

mirkaandrej
3. dec 2014

@veronika262 ja som natom podobne, ale myslim ze to ešte nemám tehotenske bruško, len pozostatky po prvom tehu - tak to volám, aj ked všetci vieme ze to tak nieje 🙂 ale mne sa vzdy všetko ukladalo do bruška 😝

mirkaandrej
3. dec 2014

@zebrickaa poprosim pridat 🙂

nataly1987
3. dec 2014

@mirkaandrej až na tú únavu mi je fajn, ani zle mi nebolo, možno len troška po nezdravom jedle 😃 a sem tam to podbruško. Teším sa na ďalšiu poradňu 11.12, predtým nám povedal že plod je trocha menší, ale mne to aj tak sedí, lebo ovulácia bola neskôr. Tak čakám na dobré výsledky.. Nekonečné sú tie týždne pred vyšetrením

cipolina
3. dec 2014

@dandy17 ahoj, ja som bola vcera na tom sone, zacala som 8 tyzden, videla som aj akciu srdiecka aj fotecku mame 🙂 termin mam zatial okoo 18.7.2015 🙂 s tou zimou to mam aj ja az ma trase hlavne poobede v praci ked sa mi chce spat a neda sa mi 😞 a nevolnost mi zacala od 7 tyzdna asi odkedy zacalo bit srdiecko

mirkaandrej
3. dec 2014

@nataly1987 ja mám termín a ultrazvuk 24.12 🙂 čize najkrajší vianočný darček 😉 uvidím to male stvorenie 🙂

nataly1987
3. dec 2014

@mirkaandrej tak to teda áno, 😃

dadka1010
6. dec 2014

@zebrickaa aj ja poprosím pridať

hemka
6. dec 2014

Ahojte, aj ja sa k vám pridávam 🙂 s manželom sme chceli vekový rozdiel medzi deťmi do 2 rokov, a tak sa nám po 3 mesiacoch podarilo 🙂 k nášmu chrústikovi pribudne ďalší drobček, termín máme 28.07.2015 a veľmi sa tešíme 😉

kikushkaaa1
7. dec 2014

@zebrickaa aj ja poprosím pridať 🙂

olla
10. dec 2014

@domi25 anoo bolieva , tak par krat do dna alebo ked lezim na bruchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre