Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

silva317
30. sep 2012

@typa Ano robila, prvy v den mrchy, ktora zatial neprisla, a v ten den este jeden vecer, aj tem boli dve ciarky a aj na dalsi den a tiez boli 🙂 Este si spravim jeden zajtra, to bude 6 dni meskania a dufam, ze budu silnejsie.
Hel vydrzim, len uz som si dnes v aute rano vravela, ze uz by to mohlo prestat, lebo som sa akosi zamyslela a vletela do diery na ceste a kus som predychavala ten skok 😀

silva317
30. sep 2012

@typa Ty by si kedy mala mat termin? Ja podla poslednej ms 6.6.

typa
30. sep 2012

@silva317 aj ja vtedy. Rovnaky den 🙂 Ale este sa na to nenamotavam,lebo to chcem mat nakskor potvrdene od dokyho. Ale snad to bude ok. Manzel mi uz rano hladkal brusko,ze ahoj babo alebo mozno aj dve 🙂 🙂

silva317
30. sep 2012

@typa ved ani ja si este neuvedomujem, ze som asi tehu, ale k dr na potvrdenie by som sla uz zajtra, neviem sa dockat, no pockam aspon tak 14 dni meskania, teda pojdem okolo 10.10.
Dve?? 😲 Ako to?? Mate v rodine uz nejake dvojcata? Moj manzel chce mat vsetko cierne na bielom, tak este to berie tak sportovo.

typa
30. sep 2012

@silva317 tak ten gen na dvojicky sa prenasa obgeneracne. Cize vsetci moji surodenci a ja mozu mat dvojicky. Mame v rodine dvojcata. Som zvedava. Myslim,ze bude len jedno,len nech je zdrave 🙂

silva317
30. sep 2012

@typa To viem, ze dvojicky sa dedia obgeneraciu, no u nas neboli ziadne. Tak nech je to co chce, len zdrave... Sice otrepana formulka, no asi si nic ine nikto nepraje, nie? Uz si to povedala niekomu okrem mm? A nam samozrejme? 😀

typa
30. sep 2012

@silva317 nie,zatial len mm. Ani sa to nechystame nikomu hovorit. Az po 3 mesiacoch. A mojim rodicom asi az na Vianoce,ked tam pojdeme. A ty? Iba mm to vie?

eva3107
30. sep 2012

@typa
@silva317 Tak ženy nech vám to vyjde.. samozrejme nám všetkým 😀

silva317
30. sep 2012

@typa hej, vie len mm a moja dobra kamoska, rodina az ked potrvdi dr.

silva317
30. sep 2012

@eva3107 Dakujem, aj tebe 🙂 aj ty k nam budes patrit?

eva3107
30. sep 2012

@silva317 Silvi tak to pevne dúfam ,že nám to do tretice konečne vyšlo.. 🙂

drahenka
30. sep 2012

Ahojte 🙂 Vyzera, ze tiez patrim do vasho klubu 🙂 Ale cakam, kym mi to potvrdi doktor, aby som mala istotu 🙂

eva3107
30. sep 2012

@drahenka vitaj 🙂
A držím palce 🙂

drahenka
30. sep 2012

@eva3107 dakujem krasne, tri testy mi vysli dvojciarkove, tak verim, ze drobcek uz pekne rastie 🙂 Manzela chcem zajtra prekvapit 🙂

silva317
30. sep 2012

@drahenka Ahoj, preco cakas az do zajtra? Ja by som nevydrzala.

silva317
30. sep 2012

@eva3107 Pozeram, ze uz mas jedno baby, tak bude mat surodenca. Ako do tretice? Ste sa snazili 3 mesiace?

eva3107
30. sep 2012

@drahenka určite bude šťastný... držím plčeky 😉

eva3107
30. sep 2012

@silva317 Ano 3 mesiac sa snazime... mala nam vysla na prvu "supu " 😀
Tak verim ...ze by to uz mohlo vyjst 🙂)

silva317
30. sep 2012

@eva3107 Aj my 3 mesiace a na ten tretí sa to hadam podarilo. Ak ano, tak nasa fazulka uz bola aj na dovolenke 😀 😀 😀

olienka12
30. sep 2012

@eva3107 evka kedy ma dojst mrcha?

eva3107
30. sep 2012

@olienka12 čakam 15-17.10 a tebe? a dufam ze nepride uz... 😵

olienka12
30. sep 2012

@eva3107 ja by som mala dostat 3.10 dufam,ze uz rano budu II ;)

eva3107
30. sep 2012

...
@olienka12 Leni držim palce ,aby tak bolo... moja ja som tiez taka nedockava... i pri malej som taka bola,.. ale ked sa nevydarilo posledne dva mesiace... tak verim ze tentoraz by to uz mohlo vyjst.. vdaka Bohu ziadne zdravotne problemy nemmám tak by to hádam mohlo vyjst a tebe prajem to iste... a velmi sa tesim , ze budeme znovu spolocne tehulkovat 😀

repelova
1. okt 2012

Ahojte! Tak asi aj ja budem patriť medzi vás. A veľmi sa teším!!! Test ukázal krásne 2 // a teraz čakám na potvrdenie od lekára, že je všetko O.K. ale ešte si dám čas, aby bolo na UTZ vidieť aj srdiečko. A náš termín 2.6.2013. 🙂

olienka12
1. okt 2012

@repelova jeej opat presov 🙂))
ja dufam,ze tu patrit budem aj ked od rana brucho a chrbat mrchovsky bolia :(((

repelova
1. okt 2012

@olienka12 Ja mám zase tehu príznaky ako pri 1. dcére. Ranná nevoľnosť a straašne cítim všetky vône 🙂 Tak dúfam, že sa to potvrdí a všetko pôjde ako má!

typa
1. okt 2012

@repelova ma to henva, ze kazda mate priznaky - mna len stale boli brucho a trosicku bradavky. Ale test som mala pozitivny 🙂 Buduci pondelok chcem ist k dr. Tak snad to bude vsetko potvrdene 🙂

repelova
1. okt 2012

@typa No ráno, keď mi bolo zle, tak som si hovorila, načo som vlastne chcela byť tehotná. Ale keď sa mi polepšilo, tak som opäť šťastná "skoro tehuľka". Aj ja sa chystám k Dr. budúci týždeň, tak snáď dovtedy vydržím doma obsedieť 🙂

ewca
1. okt 2012

No dievcata, tak dufam, ze budem patrit medzi Vas...ak ano, tak v polke juna by sme mohli byt druhykrat rodicmi... uvidime, moj tehu test si mysli, ze nie...ale moje telo si asi mysli, ze ano...uvidime... unava, bolest v podbrusku, prsia ma bolia neskutocne a menzes som uz mala mat...no ve uvidime...moj pocit je skor ano...uvidime o par ni...drzte nam palce

bibi24
1. okt 2012

Babule, tak dnesne hcg mam cez 6000 a utz potvrdil dve dutinky v maternici, ktore zodpovedaju 5 tt 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre