Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

olienka12
1. okt 2012

@bibi24 gratulka 🙂)

bibi24
1. okt 2012

A este som chcela k priznakom, ze mna niekedy podbrusko pobolieva ako pri ms, vacsinou vecer.
A prsia ma bolia, akokeby som mala svalovicu na nich, mam ich take napnute.
Inak nemam pocit, ze nejake pachy, ani nevolnosti, zatial.

bets
2. okt 2012

na nevolnosti je este skoro. mne termin vychadza najskor, niekedy na prve junove dni. dufam, ze este prezijem svadbu v sobotu. a dufam, ze budem schopna chodit do prace, lebo nechcem ist na PN. vacsinou sa prve nevolnosti objavuju od 6 tyzdna, a aj neskor. najlepsie je tym, co nevedia co su to skutocne nevolnosti.

sksko
2. okt 2012

@bets mne nevolnosti pri druhom synovi zacali, viac.- menej okamzite ako som "to" zistila ( valstne tak som to zistila 🙂 )spolu s testom... par dni po vynechani ms.... 😀

adamusko2010
2. okt 2012

@bets Ahoj, ja mám 3 deti a nepoznám ranné nevoľnosti....Som jedna z tých " šťastných".... Tak nemusia prísť žiadne...

bets
2. okt 2012

@adamusko2010
tak mne sa stupnovali, preto skor cakam, ze to bude zase este horsie. keby neboli ziadne, tak sa len a len tesim 🙂

adamusko2010
2. okt 2012

@bets Budem držať palce, aby to tak vyšlo .-)))

olienka12
2. okt 2012

tak kocky tak to vyzera,ze k vam patrit nebudem :(( do nedele som bola presvedcena,ze ano od pondelka uplne ine pocity, asi sa babo neuchytilo a pride mrcha :(

hedka17
3. okt 2012

Ahojte chcem sa opytat dnes je od poslednej mrchy 29dni pocity na nu ziadne.Dnes zo zvedavosti som si robila test a prd nic ziadny naznak ducha kedy podla vas si mam teraz urobit az test ak teda nepride mrcha.

typa
3. okt 2012

@hedka17 najskor o 2 - 3 dni by sim to skusila. Moze byt ze hcg ti stupa pomaly.

silva317
3. okt 2012

@hedka17 A Aky dlhy mas cyklus?

Ja sa tu snazim pridat forku mojich testov, ale nedari sa. Nemate radu?

sksko
3. okt 2012

@hedka17 zavisi od citlivosti testu a dlzky cyklu 🙂 10 su citlive a tam rastie pravdepodobnost kazdym dnom velmi rychlo.

silva317
3. okt 2012

http://

typa
3. okt 2012

@silva317 neviem ako to robis ty,ale ja som klikla dole na pridaj fotky,vybrala som foto ktoru som chcela a ono to sem nahralo.

silva317
3. okt 2012

Jeeej, dakujem za radu, vobec som si to nevsimla 😀
Tak ten ruzovy je uplne prvy, 27 DC, presne pred tyzdnom a tie ostatne tak postupne, posledny je z pondelka.

typa
3. okt 2012

@silva317 tolko testov na potvrdenie? 🙂 Gratulujem 🙂 Ja som este dnes robila druhy,lebo moj manzel chcel mat istotu. Ja by som ani druhy nerobila. V pondelok idem k dokymu. Manzel to uz chcel oznamovat rodicom...pricom predtym sme boli dohodnuty,ze az po 3 mesiacoch!!!

silva317
3. okt 2012

@bibi24 Uz som tu konecne dala testy, vsetky maju citlivost 10. Ty si mala aku citlivost?
Ja mam len tu bolest v prsiach a uz zacinam mat citlive bradavky a to riadne 😀 mm sa ich nedovolim dotknut 😀 😀 . Inak tiez nic take, sem-tam citim v podbrusku taky tlak, aspon viem, ze cosi tam je 😀 Ty si ako na tom? Nebudu to dvojicky, ked mas take silne testy??

hedka17
3. okt 2012

@silva317 ved to ze rozdielne tak od 26 do 30 dni dnes je tych 29 uvidim do konca tyzdna skor robit uz nebudem,lebo vajecniky ma pobolievaju uz cca 2 tyzdne a to som mala aj pri prvom

silva317
3. okt 2012

@typa Dakujem, ale este je skoro. Ja si musim potvrdit veci viackrat 😉 preto som si este v den toho prveho kupila dalsie, kazdy inej znacky a skusala kazdy den jeden 😀 Uz mam len posledny, a tak rozmyslam, ci si ho spravim 😀
Ja chcem zavolat dr v pondelok, ci mozem prist ten tyzden, uvidim, co mi povie, dufam, ze nepovie, ze mam prist za 2 tyzdne, ze uz bude nieco vidno...
Ja by som nevydrzala nepovedat to nikomu 3 mesiace. Po potvrdeni od dr to vytrubim najblizsim 😀 😀 😀

silva317
3. okt 2012

@hedka17 Aj ja som mala rozne 28-32, a minuly tyzden, ked sme sa vratili z dovolenky, som mala taky iny-zvlastny pocit, tak som spravila na 27 DC a na teste nic nebolo, iba ked som ho naklonila, bol tam duch-tak som si povedala, ze zasa nic a hodila do kosa v kupelni. No po par minutach mi nedalo a sla som ho vybrat z kosa a uz ta bola ciarka silnejsia a viditelnelsia 😀
Drzim palce, aby to to vyslo, ze tu budeme spolu pisat 🙂

silva317
3. okt 2012

@typa daj tu aj ty svoje testy...

typa
3. okt 2012

@silva317 ja som si robila tento dnes rano - citlivost 20. Podla toho by som mala byt v 4 - 5tt 🙂

typa
3. okt 2012

a tento je robeny na druhy dem meskania menzesu 🙂

silva317
3. okt 2012

@typa Hej, my mame rovnaky termin 😀 Vaše prve baby? Nase ano 😵 teda zatial len ciarka 😀 😀 😀

typa
3. okt 2012

@silva317 hej prve by malo byt. Dufam,ze bude vsetko v poriadku 🙂

silva317
3. okt 2012

@typa Jasne, ze bude vsetko ok, treba mysliet pozitivne a ist stasticku napred 😉

hedka17
3. okt 2012

uvidime k dr.ak aj nahodou som tehu pojdem az o take 3 tyzdne nakolko do RK sa nedostanem skor. Pri prvom som bola v 5tt a nebolo nic vidiet o tyzden neskor bolo vidiet ze je to naozaj tehu

drahenka
3. okt 2012

@silva317 vsak ja som tiez mala, co robit, ale bol v praci (robi 24 hod.) a nechcela som mu to oznamovat cez telefon 🙂 Uz sa vytesujeme spolu, pekne som ho na veceru zavolala a dala darcek 🙂 🙂

drahenka
3. okt 2012

@silva317 a ja som si tiez robila viac testov - nech to je pekne potvrdene ruzove na bielom 🙂 🙂 3 som robila 🙂

drahenka
3. okt 2012

@eva3107 aj bol stastny a dojaty 🙂 Ty vies nieco nove ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre