Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

zora256
autor
27. jún 2014

@anicka.be Ďakujem 🙂 Ako vidím tak už máte vyše roka 🙂Tak vám prajem krásne dni,týždne a roky a najmä veľa zdravia 🙂

anicka.be
27. jún 2014

@zora256 Dakujem, napodobne .-)

anicka.be
10. júl 2014

@kavaapalma Ahoj Kavickapalmicka, hlasim, ze 7.7.2014 nam vysiel 1 zubok!!!!!!!! Presne na 13,5mes. 🙂
Ako sa mate vy? Drobec pocuva? Ja este kojim, minule som jej ponukla flasu s UM, tak sa nahnevala 😀

kavaapalma
11. júl 2014

@anicka.be jeeeeeeeeeeeee ahojte zlaticka,mame sa fantasticky,maly je rozumny a zaroven velky nezbednik,vysiel nam 6 zubok,lapoce jedna radost,tati,teta,papu,ham a take drobnosti. Este sam nechodi,stale sa drzi jednou ruckou. Uz som ho aj ostrihala,lebo mal dlhe vlasky a dost sa potil. Tak bolo mi trosku aj luto,ale zvykla som si. Najlepsia hra je teraz lopta,trhanie travy a hrabanie v hline.
Nie si sama,ja tiez stale kojim. Moj ani ine nechce. Trosku si da aj kravske mlieko,ale fakt ze len kustik.
Kojim na poziadanie. Uz mi tak lezu na nervy zenske,ktore mi hovoria,aby som nekojila. Ze im sa starat! Som ticho bola doteraz,ale uz si servitku pred ustami drzat nebudem. To ma tak vytaca! A dalsia vec,pribrala som viem o tom,tak sa ma kazdy pyta,ze ci som tehotna? Rada by som,ale zatial nic. Ide hlavne o to,ze sa ku mne poniektorí neozvu ako je rok dlhy a zrazu aky zaujem. A dalsia vec,na ktoru je vela ludi zvedavych,ze kedy pojdem do roboty? Co koho do toho!

kavaapalma
11. júl 2014

@zora256 aj ja sa pripajam velka gratulka k syncekovi,zdravie a pohodu celej rodinke zelalme 🙂

hanka_april
11. júl 2014

@anicka.be pozeram, ze sme mali oslavu v podobnom style 😀 😀 😀 kto este vsadil na cervene polka dots???

anicka.be
11. júl 2014

@hanka_april WAU!!! Mali ste to krasne. A to prostredie, to je Vas domcek?

anicka.be
11. júl 2014

@kavaapalma No to si viem predstavit, ako kazdy sa stara, ze este kojis??? Ja som teraz velmi schudla, ale aj tak sa ma ludia pytaju, ze a kedy druhe? 😀 Co sa roboty tyka, tak ja robim doma kozmetiku, takze to mam take volnejsie. Babka svokra pobavi .-)
Dnes idem vyskusat puding na veceru, citala som tu na MK, ze odkedy mozu nase deti a take zvada, ze som to prestala citat 😀 Trocha moze .-)
Strihat som ju este nestrihala, paci sa mi ked jej mozem robit copiky, ale coskoro aj ju to caka 😀

anicka.be
11. júl 2014

@hanka_april a vy sa ako mate?

hanka_april
11. júl 2014

@anicka.be ano u nas.bolo super lebo mame vela deti tak sa vyblaznili.len skoda.ze prisla potom taka zima.som prechladla ze aom bola 2tyzdne PN so zapalom priedusiek 😝

kavaapalma
12. júl 2014

@anicka.be ja som z toho blbeho fora,co su junovky odisla,lebo som uz nemala nervy to tam citat... jedna povie tak ,druha tak,toto sa moze toto sa nemoze,lebo toto pise tabulka a hento povedal doktor... to uz ani jedna nema svoj zdravy rozum,aby sa riadila podla neho?! Ved kazde dietatko je ine. Moj sa zacal otacat z chrbatika na brusku a nazad az teraz. Seriem ja aj na tabulky. Som matka mam instinkt a poznam svoje dieta najlepsie. My uz papame vsetko,aj puding,zje par lyziciek a dost,aj riadnu krupicu. Tie z obchodov kase vselijake ani do ust nevezme. Teraz najviac si smakuje na paradajkach. Skusa vsetko spoznava nove chute. Dnes napriklad ranajkoval paradajku a caj.
Ja sa chystam ked sa pocasie umudri zberat liecive rastliny,nasusit a robit sirup. Teraz sa chystam na skorocel.
Podla toho,co mudre sa vsade pise,tak by sme sa ani past nemohli,lebo aj trava obsahuje skodliviny a ani zit zo vzduchu by sme nemohli,lebo aj ten je uz dost znecisteny. 😀

anicka.be
12. júl 2014

@kavaapalma presne tak! neviem kde zacat, proste so vsetkym suhlasim .-) Puding jej velmi chutil, aj krupicu ma rada. Veronika je pekny papac, ta zje aj kklince 😀

anicka.be
12. júl 2014

@hanka_april fakt krasne to mas zariadene. Nie si na Modrej streche, ze pozrim nejake dalsie fotky pre inspiraciu?
A uz si zdrava? Ta zmena pocasie je hrozna, dnes napr. uplne ako v jeseni.

kavaapalma
12. júl 2014

@anicka.be aj moj je papac,keby si videla ako ladoval visne 😀 veru dnes je na figu pocasie,ani von nemozme. Ako ti spi mala? Bo mi furt v noci hore aj 4x. Ja uz chytam spankovu komu 😝 😝 😝

zora256
autor
12. júl 2014

@kavaapalma Ďakujem krásne 🙂

kavaapalma
18. sep 2014

@anicka.be @delica zienky moje,nestihacka,vcera,dnes cipsiada 😀 ,s malym som bola na ockovanie,zajtra a v sobotu mame brigadu na dome... takze aby ste vedeli preco este tam pri vas nie som... na chvilku to nema vyznam,ked uz tam budem,tak urco toho bude vela na pisanie... takze este poprosim o strpenie...+

anicka.be
18. sep 2014

@kavaapalma supiiis, ze mame avizo o tebe 🙂 Ok, len si nedavaj vela na plecia .-) Budeme cakat 🙂

kavaapalma
19. sep 2014

@anicka.be sak keby to slo,muza uz kleplo 😀 😢 uz chodi na injekcie a obstreky 😝

anicka.be
19. sep 2014

@kavaapalma ajaj ☹ to poznam, starosti okolo domu 🙂

kavaapalma
10. feb 2015

@anicka.be ahojky,ako sa mate? dlho predlho sa neozyvate junovky,ci ficite len na fb? mne sa to tam vobec nepaci,nejak sa tam neviem zorientovat.

anicka.be
10. feb 2015

@kavaapalma ahoooj 🙂 no ano, uz sme asi len na fb, v sukromke. Skoda, ze si nepotvrdila pozvanku do sukromky, tam je to easy, velmi rychlo by si sa zorientovala. Skoda ☹ Anyway 🙂 mame sa super, Veronika je sikulka, rozbehla sa s poctom zubkov, momentalny stav je 10. Recituje, spieva, rozprava, napodobnuje... mame z nej radost. A ako sa dari vam? A ako domcek? Som rada, ze si sa ozvala, podaj info hlasenie 😉

anicka.be
10. feb 2015
kavaapalma
13. feb 2015

@anicka.be kurna a ja ,ze co ma tam nechce pustit,ja som trubka,ja som nevedela,ze to treba potvrdit 😀 nevadi... teda Veronika je sikulka,my ani nerecitujeme,ani nespievame,rozpravame kedy jak. Macka je u nas mnam. Uz byvame vo svojom od decembra.

anicka.be
13. feb 2015

@kavaapalma nevadiii 😀 ako sa ti byva v novom? Parada, ze? Takze ste tam mali 1. vianoce.

kavaapalma
14. feb 2015

@anicka.be presne,sami na klude podla seba. Nikomu sme sa nemuseli prisposobovat. Je to parada. Maly ma 16zubkov. Po nociach stale nespime sme hore 4,5x. Este kojim.

anicka.be
15. feb 2015

@kavaapalma my sme dokojili v 14 mes,sama sa postupne odstavila. Cez noc spinka, akurat ked idu zubky, tak je veselo 😀

kavaapalma
17. feb 2015

@anicka.be a akym mliekom si nahradila svoje?

anicka.be
18. feb 2015

@kavaapalma Sunar complex 3, vyborne chuti aj mne, Nutrilon letel cez pol izby 😀

kavaapalma
20. feb 2015

@anicka.be moj pije obycajne kravske mlieko,pocas dna,ked ma chut. Ale cez noc ani nahodou,to len maminu dudu chce a nic ine. Povedala som si,ze to vydrzim do jeho druhych narodenin a dost,ked sa dovtedy neodstavi sam. Lebo druhe babo sa nam nedari,mozno aj z dovodu,ze som dost vycerpana,urcite mam aj malo vitaminov a mineralov,kedze sa mi stiepia a lamu nehty a mam otrasnu pokozku,snazim sa doplnovat. Aspon v tabletovom vydani,kedze ovocie a zelenina z marketov je sama chemia a cas zahrad a urod este daleko.

anicka.be
2. jún 2015

@kavaapalma kavickapalmicka 🙂 chceme zazelat Tobiasovi vsetko naaaajlepsie k jeho zajtrajsim narodeninkam 🙂
Zajtra sa tu dostanem asi az neskoro, tak aby sme to stihli, pisem v predstihu 😉
Uzite si oslavu a potom chcem vidiet foto 😉 Veronika posiela cmuk :-*

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre