Termín pôrodu september 2014

tonjadabik2
13. dec 2013

Ahojte baby tak nam to vyslo..po dlhom snazeni neprisla ms a my sme vcera zistili ze mame 2 ciarky na teste 😀 takze sa tesime.uz mame deticky ale aj tak. velmi sme chceli babetko a ked sa nam nedarilo tak sme sa nato vykaslali.no a zrazu bum..ms nikde..pichanie v brusku,tahanie alebo natahovanie,vytoky v den ms..a vcerajsi pozitivny test.ja som to uz tusila ked sa mi v obdobi ovulky 3 dni tocilo v hlave.. takze kto sa ku mne prida??? vychadza mi to na koniec augusta ale viem ze porodim az v septembri 🙂 kedze som uz raz toto zazila 😀 pri dcerke. bude aj foto testu..ked ma to pan manžel nauci hehe. tak vitajte 😀

anjeliknitra
8. aug 2014

Poprosím pridať do skupiny termín 20.9.

ebose
11. aug 2014

@ninaxx smiem sa pridať? 🙂 termín mám 10.9. 🙂

ninaxx
11. aug 2014

@ebose posielam pozvanku🙂

katinkal
14. aug 2014

@ninaxx môžem sa pridať? termín mám 24.9. 🙂

ninaxx
14. aug 2014

@katinkal pozvanka poslana. 🙂

satko17
15. aug 2014

@ninaxx môžem poprosiť o pridanie do skupiny. TP 7.9. Ďakujem 🙂

ninaxx
15. aug 2014

@satko17 samozrejme,idem poslat pozvanku 🙂

zuzu_ka
27. aug 2014

Ahojte, prosim, mozem sa aj ja pridat do skupiny? Termin mame 14.9. Dakujem vopred 🙂

lutsy
2. okt 2014

dievcata nie ste nahodou niektora z casti Bratislava Raca, hladam na kocikovanie partacku 🙂

lienockalenka
6. mar 2015

Predávam plienky Dada.
Veľkosti:
mini - 78 ks - váha: 3 - 6 kg
midi - 64 ks - váha: 4 - 9 kg
maxi - 54 ks - váha: 7 - 18 kg
junior - 46ks - váha: 15 - 25 kg.
Plienky sú bez chemikálií, z vlastnej skúsenosti na dieťati sú kvalitnejšie ako plienky Pampers a majú zapínanie na suchý zips. Vyrábané sú v Českej republike. Dovoz je možný v rámci Prešova, Košíc, Žiliny a Bratislavy. Cena za 1 balenie je 10,- Eur.

monika_123
14. mar 2015

@ebose
@ninaxx
@zuzu_ka
@satko17 ahojte baby,prepacte ze sa vam tu miesam,ale mam termin september 2015 a riesim kocik prave,,,tak sa chcem spytat ake mate kociky,hlavne teda aku velku vanicku maju a ci deticky uz mate v sportakoch alebo su vo vanicke este. Dakujem 🙂

zuzu_ka
14. mar 2015

Ahoj @monika_123, gratulujem a drzim palce nech Vam vsetko dobre dopadne! 🙂 September je podla mna idealny termin, v lete ked budes mat velke brusko, nepotrebujes vela oblecenia 🙂

Ku kociku: nevyberali sme si, dostali po kamoske, Peg Perego GT3, trojkolka. Podvozok je dost velky do kufra auta, velke nafukovacie kolieska su prakticke aj do lesa a na sneh. Na druhej strane trojkolka je neprakticka pri nastupe na obrubniky a do autobusu. Vanicku ma super velku, pouzivali sme ju do minuleho tyzdna. Saska ma 6 mesiacov a este sa do nej zmestila, ale ked nespi, uz je zvedava na svet a nielen na nas a oblohu 🙂. Ak Ta este nieco zaujima, kludne sa pytaj.

kat3ka0
14. mar 2015

môžem poprosiť o chvíľku vášho času s vyplnením dotazníka, venujúcemu sa téme alternatívnych spôsobov vedenia pôrodu, pre potreby bakalárskej práce? http://www.survio.com/survey/d/D8N6R2U6X5E1X4L0A .....ďakujem vopred 🙂

monika_123
14. mar 2015

@zuzu_ka dakujem ze si sa ozvala 🙂 mohla by si mi prosim ta odmerat tu vanicku kolko ma dlzku tam kde mala lezi? Lebo na nete citam ze 73cm,ale tomu neverim,kedze naveta xl sa povazuje za vcelku velku vanicku. Dakujem 🙂

ninaxx
14. mar 2015

@monika_123 ahoj,my mame adamex pajero,vanicku ma super velku,ma dlzku 80cm,vyuzivali sme ju cca do 5 mesiaca,este by sa tam asi aj vosiel ale uz chcem pozerat okolo a nebavilo ho lezkat,( inak je to dlhe babo,ma 6 mesiacov a dlzku 75cm 😀 ),tak sme dali do sportiaka,ale s tym som veru nie moc spokojna,taky zvlastny nanoznik ma,neviem proste sa mi nepaci sa sportova verzia,tak ho teraz vyuzivame ked idme niekam do terenu,na horsie cesty a tak,lebo na to je super 🙂

satko17
14. mar 2015

@monika_123 Ahojky, my máme teraz kočík quinny buzz, kupovala som ho na MK,takže nie je novy, ale sme S ním zatiaľ spokojní. My máme už druhé bábätko a prvý kočík sme mali CAM cortinu, ten sme kupovali nový, hlboká časť bola super, ale V sportiaku dcérka vôbec nevedela sedieť, stále sa zosuchovala dole, takže sme kúpili britax b agile, tam sa jej sedelo super aj bol fajn ľahučký oproti tej cortine. Takže Z vlastnej skúsenosti by som už nový kočík nekúpila, ale je to individuálne aj podľa toho aké máš požiadavky. Kočíkov je veľa, ale ideálnyasi nneexistuje 🙂

zuzu_ka
15. mar 2015

@monika_123 vanicka ma vnutorne rozmery 75 cm na dlzku a 33 cm na sirku v najsirsom mieste ramien. Nasa slecna ma 66 cm aktualne, tak jej je este dobra. Vyberaj urcite kocik s vacsou vanickou, v zime je dieta vacsie o fusak/overal 🙂

zuzu_ka
15. mar 2015

@ninaxx mozem sa pridat do sukromky septembroviek 2014, ak je este aktivna, prosim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre