Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkaprofant
6. apr 2009

no akkeby som mala rodit kazdu cvilu maly mi pekne lezi na krcku asi ebo mi nedovoli sa vycurkat tak ma to boli a vstredu mam kontrolu som zvedav aco povie doky bo do maja asi sa rozpadnem 😀

martinaxyz
6. apr 2009

Mne pred 4 týždňami velmi tvrdlo brucho a mala som tlaky nadol. Dr. mi nakázal kľudový režim, že vraj môžem skorej porodiť.......prvé 2 týždne som to dodržiavala, ale to neprechádzalo tak som prestala dodržiavať režim, chodím na dlhé prechádzky, sadila som v záhrade, cestujem autom čo som mala najviac zakázané a už mi brucho netvrde a nic ma nepichá.........treba počuvať aj svoje telo čo chce robiť......... 😵 😵

dualcore
6. apr 2009

bambi sed.nerv a krize casto bolievaju aj mna ☹ vecer ma bolieva kostrč ako keby ma niekto dobre nakopal ☹

martinaxyz
6. apr 2009

Ide niektorá z Vás rodiť s epidurálkou?

zuzkad
6. apr 2009

bambi 🙂 🙂 dualcore 🙂 🙂 ahojte...dakujem...urcite dam hned vediet co nove nam doky povie.

Ja by som mala ist tuto stredu aj na EPI prednasku..strasne sa mi nechceeee.ale musim co uz..ked ju chcem 😖 😖

idem sa najest a potom okupat a potrapit sa s holenim...lebo este pred poradnou musime ist nieco poriesit...tak aby som to vobec stihala 😝 😝

babulky zatial papaaa..ozvem sa

zuzkaprofant srz ssaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉

zuzkaprofant
6. apr 2009

ja robim uz vsetko chcem cism skor porodit len chodit nemozem vela jedine pred dom a spet bo ma maly viacej nepusti zatlaci a krok sa mi neda urobit
ja asi budem rodit s epi ked to bude na nevydrzanie rodit prirodno uz som podpisala papere tak uvidime este neviem ani ako pojdem zalezi ako si maly zmysli ist vonku 😀

dualcore
6. apr 2009

marti...ja som zatial odhodlana rodit bez...nejak mi je to proti srsti uz od zaciatku-asi si to potrebujem riadne vytrpiet 😀 ale mozno ani to lebo mi hrozi doktor cisarskym rezom 😒

dualcore
6. apr 2009

tiez vas na 2h opustam lebo mam nejaku robotku tak zatial paaaa tehulky 🙂

martinaxyz
6. apr 2009

Ja chcem rodiť s epi, lebo neznášam bolesť a keď nemusím trpieť........v mojom okolí si o tom myslia všetko zlé, a keď tak ide niekto rodiť tak je slaboch.....

domcek1111
6. apr 2009

ahojte babenky...
mystery takže si nakúpila v Poľsku, super!!!a kde ste sa vlastne rozhodli ísť?...toto čo mám v albumíku do pôrodky, aj tú deku, tak som kupila v Poľsku..tá deka je super, taká jemnučká, stále 300 Sk, chcela som zelenú, akosi som na ňu zaťažená .... 😅 , ale predsa nemôže byť zas všetko zelené... 😀
bože baby, ale sa nám to kráti...ja som zvedavá, do poradne idem až 14., po veľkej noci...
my tu pod Tatrami máme v pohode, len fúka akosi vietor...dnes môžem kecať, kedže mám navarené zo včerajška....chvalabohu... 😀

domcek1111
6. apr 2009

nik tu nieje?!!! ☹ 😝 no tak nič, snáď večer...

zuzkaprofant
6. apr 2009

ja som tu dako ma brusko zacalao bolet tak neviem co to moze byt ☹

zuzkaprofant
6. apr 2009

dievcata zacalo ma brusko bolet a dako mi stvrdlo to co je kontrakica falosna ci co ja mm vtom chaos kedy utekat ku dokymu 😀

domcek1111
6. apr 2009

jej ahoj zuzka, a jak ťa bolí bruško...lebo mńa v poslednom čase bolí, tak na kramy.... 😠 a k tomu aj niekedy kríže...

bambi7
6. apr 2009

zuzkaprof aj moj by ma uz tahal 😀 aj mna boli uz castejsie aj tvrdne ale musim vydrzkat moj je na dovolenke 😀 poradnu mam 16

ale ak sa nieco nezda len pekne chod 😉

martinaxyz
6. apr 2009

Keď boli na kramy a je to v pravidelných intervaloch( napr. každých 10 min) tak by som pre istotu išla k dr., ale môžu to biť falošné kontrakcie. Telo sa pripravuje na pôrod........

mystery7
6. apr 2009

dupinka, domcek: aj my to mame vsetko este pobalene, tak som zvedava kedy to budeme skladat 😀 asi ked doma pripravime priestory 😉 ale s nakupom som velmi spokojna. ked som porovnavala s cenami tu, tak niektore veci som kupila omnoho omnoho lacnejsie

boli sme v Krosne

domcek1111
6. apr 2009

mne tvrdne bruško, ale to mi stvrdne, a o chvíľu to prejde...to si stále hovorím, že maličké sa naťahuje, lebo má málo miesta....a tak tlačí ma až dole.. 😅

bambi7
6. apr 2009

ja v sobotu som myslela ze pojdem na pohotovost ale dako sa to spravilo ,kedze ten moj ma dovolenku musim este vydrzat a mala je uz dole ale dohovaram jej 😀

bambi7
6. apr 2009

lekar ze to vydrzi ked budem lezat tak len lezim

mystery7
6. apr 2009

inac my mame deky 3 😀 ja som kupila jednu tenucku na leto (maslovej farby) mama kupila taku zapinaciu modro-zltu a jednu som zdedila este z brata 😀 zltoruzovu. ALe ta je riadne hruba tak ju asi encham na chladnejsie dni 😀

zuzkaprofant
6. apr 2009

😒 ako na menzes uz som kukla ci nejde nahodou az som sa spotila 😒 a co doky mi povie ze su to len falosne kontrakcie asi ze ved uvidime bo ja uz nechcem ist som boal v nemocke uz raz a ze vsetko bolo oki

domcek1111
6. apr 2009

mystery tak to je super...aj my sme spokojní.....postieľku tiež budeme skladať, ale to bude manžel, keď ja budem v pôrodnici 😀 ...potom hodím fotku...kúpili sme tiež taký krásny komplet-zelený do postieľky-také niečo ako zuzkaprofant...
no na tie kramy na to neboli stále....ale telo sa určite už pripravuje, cítim to... 😲 😀 😝

bambi7
6. apr 2009

no uvidime kto to tu zacne 😀 ale babulky uz sa to krati

martinaxyz
6. apr 2009

zuzka ešte môžeš biť aj nachladnutá, skús si uvariť urologicky čaj a zbadáš 🙂

domcek1111
6. apr 2009

no veru kráti, kráti, ja by som chcela tak po veľkej noci...to by bolo 3 týždne pred termínom..nie som náročná, čo?!! 😀

bambi7
6. apr 2009

domcek 😀 no mne povedal ze bude aprilova tak uvidime 16

martinaxyz
6. apr 2009

mystery ty si pripravená na každé ročné obdobie...mala by som si zobrať príklad....

bambi7
6. apr 2009

zuziprof kocik je peknucky farba je super aj ja mam podobnu farbu 😀 cierno -smotanove aj kamoska ma a kazdy jej vravel ze v lete bude teplo a nie je to tak 😉 myslim ze sme vybrali super ja som spokojna 😀

zuzkaprofant
6. apr 2009

nie som nachladnuta bo mi robili minuly tt vsetky vysetrenia moci tak ze mam vsetko oki to mi vazne stvrdtlo brusko uz mi odmeklo zase.....xixii........maly mi robi stres uz od kedy sa oteplilo bos som mu stale hjovorila ze najprv sa vyliahnu kacicky a kuriatka a tak on sa moze narodit a on si asi uz mysli ze by sa mohol ked je tak teplo vonku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre