Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
6. apr 2009

nestresujte ešte mame čas, no po 38tt by nas už lekári mali sledovať každy den 😀 a čo najskor odrodiť aby sme to mali za sebou dufam, že tu nebudem v 41tt sama ako tehulka 😠.

A na Veľku Noc sa ešte poriadne najedzme lebo potom to už nebudeme mať dlhu dobu

soffi
6. apr 2009

ahojte dievcence, konecne som pri vas, ako sa mate???? 🙂

bambi7
6. apr 2009

ahoj soffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii som rada ze si prisla kuki ako sa mate?my pomal

zuzkaprofant
6. apr 2009

ja budem sunku varit klobasku a hrutku a salatik zemiakovy nech sa najem este poriadne a potom uz bude len dietka..........xixiixi................kolaciky sa kupia asi nebudem piect

mystery7
6. apr 2009

simi: trva to tak pol hodinu, ale minule som si nemohla otvorit dvere na wc-ku 🙄 mam to asi 2 tt ale zacalo mi to az po poradni a dalsiu mam az 14.4. 😕 tak ja sa najskor az potom popytam

ja chystam na velku noc tradicne jedla: domacu sunku, klobasky (urobil moj ujo, to budeme uz len jest 🙂 ), mama upecie baranceka, ja som upiekla velky puncovy kolac (zatial je v mrazaku), urobim syrcek a zemiakovy salat 😀

dobre sa obzeriem 🙂 uz sa tesim 😝

sofi: ahojky ako sa citis? co porabas?

bambi7
6. apr 2009

mys na vel .noc nemame nic tradicne 😀 dam si to co chcem 😀 ale tak kolacik puncak mozem 😉

bambi7
6. apr 2009

ja ten vel.noc ani nemusim nemam to rada 😀

bambi7
6. apr 2009

sviakok som chcela napisat ze nemusim 😀 a kde ste?

zuzkaprofant
6. apr 2009

ani ja len jedlo moj martin neoblieva tak mam pokoj..xixiixi........ale maly bude naucime ho zvyky vychodniarske 😀

bambi7
6. apr 2009

a tusim si tu pisem sama ale neva aj to je zabava 😀

zuzkad drzkam mocccc palceky myslim na vasss a daj hned vediet

bambi7
6. apr 2009

zuzka ale ked su deturence to je ine aspon sa tesia a maju zabavu 😀 ale naozaj ten sviatok nemusim

bambi7
6. apr 2009

obleju ta dostanes a este chcu aj vajicko 😀 ci nieco ine jedine tak po vajcci 😀 😀

soffi
6. apr 2009

no my sa mame po starom, zatial je vsetko ok, akurat ze to uz zacina byt coraz tahsie,,,,,,.....bambi inac na soc.poistovni ma teraz tak vytocili, ze som 2noci nespala, tvrdia mi ze nedostanem md vobec, ak porodim skor ako 1.6 😠

mystery7
6. apr 2009

ja tiez olievanie nemam rada, ale ako sviatok je to fajn. najem sa toho co inak nemavam (hlavne ked sa chcem aspon trochu zdravo stravovat) 😀 😝

soffi
6. apr 2009

a na velku noc sa najviac tesim na hrudku, ja ju miluijem 😝

bambi7
6. apr 2009

ja tiez jem take veci len na sviatky je to tazke na zaludok 😀 ale aj tak mi tento sviatok nic nehovori 😅

bambi7
6. apr 2009

ja sofi ani neviem kedy dostanem ale dostanem uz to prislo.....a som spokojna .... a preco ze az po porode?a dovtedy co mas robit?

bambi7
6. apr 2009

hrudku co to je napiste 😅

mystery7
6. apr 2009

hrudka, alebo syrek to s au nas robi taky specialny syr (vajicka a mlieko) ja ho tiez milujem 😀

sofi: to snad ani nie je mozne, preco by si nemala dostat MD??? to so bolo za pracovnicku?

zuzkaprofant
6. apr 2009

vajicka varene v mlieku a potom sa to da scedit a pripecie v rure 😉
ja obedujem zeleninku a uhorku dnes dieta 😀

sirinka
6. apr 2009

ahojte dievcata....ako po vikendiku?

ja sa tiez tesim na hrudku... 😝 tu mam na velkej noci najradsej...

bambi to sa vari z mlieka a vajec

bambi7
6. apr 2009

aaha dakujem za vysvetlenie 🙂

sirinka
6. apr 2009

zuzka ako pripecie v rure? to sme u nas nikdy nerobili...

soffi
6. apr 2009

babulky ja uz neviem, ale ked si to predstavim tak mi je az do placu, ved viete ze manzel nema pracu a.....proste stale mi vravia nieco ine a ja neviem ako teraz vypisovat tu ziadost na MD, mozno by som aj mala narok na MD, ale treba to vediet, teda ako postupovat,....lenze tu mi nikto na socilake poradit nechce, a ja neviem ako to nakoniec vyjde...

bambi7
6. apr 2009

no len si dajte 😉

soffi
6. apr 2009

zuzka mi to npripekame v rure...mylsim tu hrudku

bambi7
6. apr 2009

inac tie baby na tej socialke su fakt divne ked este natrafis na taku....... ale ale musia nieco dat....ved nemozes zit zo vzduchu....ked som tam ja bola na zaciatku tiez ze sa to neda a neviem co a ked tam siel moj zrazu to islo posli tam tvojho....ak moze

kackabrcka
6. apr 2009

ahojte kocky ako citam chystate sa riadne na velku noc, no ja mam muzika nemca takze nijake chystacky ma necakaju.. piatok sa papa rybka ale inak nic extra.. a oblievacka - nehrozi 😒 deticky tu hladaju zajacikov a vajicka v trave a v lese..

zuzkaprofant
6. apr 2009

mi to dame na 10min tak do rury pripiect aby vrch bo l taky leskly sa potrie olejom a da do rury a ptoom je tak vrch chrumkavejsi,maaaaaaaaaaaaam uz sa tesim na to aked sa to vari tak sa da olej fenikel troska a cierne korenie tak na chut mi to tak robime

bambi7
6. apr 2009

jej to hladanie v trave je zabavne pre deti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre