Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
11. jún 2010

@elenka.k to je ake mile ze sa moze stratit pipik xeexex :D ale snad sa nestrati
@tosomja jej dalsia baba to sa tesim 🙂
@ada9557 10 zubkov jej a kedy jej vysli prve ??? Ja som sa dnes clupkala s malou vo vani a ake sme boli obe spokojne 😀 😀 😀 😀 len potom dosla navsteva a ja v mokrych plavkach po byte trosku nechapali ale nevadi,

ani ja neviem do coho obliect malu ked je horuco ale vetrik fuka chcela som chodit bez ciapocky len s vatou v uskach ale stale jej vypadne vonku a opalovacky co sme mali naposledy boli celkom prepotene 😠 😠 ... inak dnes vystriekavali park tak som zvedava ci to pomoze a mohli by ste podavat fotecky potesim sa 😉 😉 😉

ada9557
11. jún 2010

Ahojte.Aj ja sa pridávam k blahoželaniam...Takže bude dalšia malá slečna. 🙂 No prve zúbky nám vyšli až okolo siedmeho mesiaca a potom to už išlo jedna radost.Dúfam že to takto bude pokračovat aj dalej.Stoličky čo jej vyšli ani som nevedela kedy.Len odrazu sa to tam zabelelo. 😀 No tak ja som dnes malej obliekla šatočky a podme von.No a moja slečna to je tak za troch chlapcov. 🙂 🙂 🙂 Riťku zloži hoc kde na zem.Detom pobrala kriedy,tak si to viete predstavit ako potom vyzerala. 😲 A ja som sa vytešovala že aká je rozkošná.Ale aspon chvíľočku jej to vydržalo.Ale ja stále hovorím že deti ked sú umazané tak vtedy sú najkrajšie.Postahujem foto a priložim.Najlepšie sú tie ked sama papa 🙂 Toto su trošku staršie fotky ale pridám aj nove.Tam vyzerá ešte lepšie 😉 😉 😉

idris
autor
11. jún 2010

@ada9557 to mensi krajec chleba doma nebol ??? ale nie podarena je 🙂 a aj mne ostalo papanie rukami xexexe

tosomja
12. jún 2010

to ani zo srandy nehovor :o) mne to povedal dr. Szilagyi, tak dúfam, že je normálny...on je celkom príjemný

idris
autor
12. jún 2010

@tosomja on je prijemny ako kedy 😀 😀 😀 ja nanho nemozem povedat ani slovko zleho ale ine pacientky nadavali nanho ako chore vrany.... . Ale asi je to vsetko o sympatiach

elenka.k
14. jún 2010

Ahojte, tak som tu z poradne a je všetko ok, plod. voda a obnovila je v norme je jej dosť, bábo je už prevrátené dolehlavičkou, a pomaly sa už začínam otvárať, pohlavie zatial ešte nie na 100%(ostáva dievčatko) váha 2,100kg. no a už som vypísana na materskú(ináč pre mňa sa nič nemení 😉 Tak sa držte a dávajte na seba pozor!!a píšte, čo a ako a čo mate nové.........?! ozaj teraz, keď som prechladená som úplne stratila čuch a chuť, je to zvláštné a na nervy, lebo mám na dačo chuť a nemôžem to cítiť - vôbec nič, všetko narovnako..... hmhmhmmh????! nechápem!

idris
autor
14. jún 2010

@elenka.k to je super ze je vsetko OK tesim sa s Tebou 🙂

u nas mam opet problem nevie mi vecer zaspat , neviem ci sa boji alebo co zubky to asi nie su nezadaju sa mi dasienka opuchnute a kazdym vecerom je to horsie 😔 😔

inak babulky ak by ste vedeli o niekom kto chce kupit byt tak mam na predaj podrobnosti poslem v IP ale je to 2 izbak, zrekonstruovany, a cena 20 000 € ale aj mozna dohoda

elenka.k
14. jún 2010

Idris a nie je možné, že Ti malá nechce spinkať od tej horúčavy? Dnes je to lepšie. Ozaj keby si vedela od 15:00 ma bábo v brušku tak kope, neviem, neviem, snáď je všetko ok, tak dlho som kopance ešte necítila až ma to bolí a teraz je 22:34, jem všetko možné(ale čo z toho keď mi nefungujú chuť. poháriky) ale čistá voda mi chutí 😉 A ohľadne bytu Ti neporadím, teraz práve aj moja kámoška predala byt, taký dvojizbák za trošku menej, ale to musela na rýchlo.... Baby ak niektorá pozná dôvod môjho problému, tak mi napíšte!! Chcem naspäť svojú chuť!!!!!

ada9557
15. jún 2010

Ahojte baby.Chut a čuch by sa ti mal vrátit ak pominie nachladenie.No ale nezávidim ti,všetko jest a bez chuti ☹ ale ono to prejde.Je super že poradna dopadla dobre tak už len sa dočkat termínu. 😉 ale to zbehne ako voda.Idris,elenka má možno pravdu že mala nechce spinkat,lebo je tak strašne horuco.alebo len tak....my to tiež tak máme niekedy.ked sa konečne poteším že mala prespala skoro celu noc (tj.že sa nebudila každe dve hodiny)tak sa to začne menit.Teraz začala piť mliečko v noci.a to dvakrát...ale pokiaľ je všetko v poriadku tak to bude len take prechodne obdobie.ved oni sa každu chvíľku menia.niekedy sa nestačim čudovať čo ta naša malá vymyslí.zbojníčka 😀 😀 😀 držím vam palce a prajem všetko dobre 🙂 🙂 🙂

idris
autor
18. jún 2010

@elenka.k tak ako sme na tom s chutou uz sa Ti vratila??? Babatko sa ma v brusku ako??? Este tolko kopka ??

Tak u nas ziadna zmena, malinka nechce vecer zaspavat. Mne znova zacali alergie 😒 😒 😒 takze nic moc a este aj komare zeru ako blbe ...

ada9557
18. jún 2010

Ahoj.Toto nie su komáre ale slony. 😠 Kušu jak besne.No my zaspíme pekne večer,len sa potom začne mrvit, maučat a niekedy to trvá aj do pol noci kým sa uloží.Potom okolo tretej vstane na mlieko a o šiestej je už vyspinkana.....Ale ináč pohodička. 😎 Tak tu máme další víkend pred sebou.Keby vyšlo počasie tak by sme sa šli aj niekde potúlat,lebo tie mestske prechádzky mi už lezú niekedy na mozog.Ináč všetko po starom,len už nie je tak horuco 🙂 a lepšie sa spí.Teda poniektorým...Prajem vám pekný víkend,nech detúrence počuvaju.

elenka.k
18. jún 2010

Ahojte! Tak bola som včera pri dr. dal mi niečo na zápal dutín(slabé antibiotiká), aj plno ďalších..........pomaly mi to ustupuje, ale chute a pachy ešte nie sú v norme, Idris včera som Ťa asi videla, nešla si kolo 17 - 18 hod. s kočiarikom po chodniku kolo starej pekárne? Videla som Ťa z auta(strieborný passat) som sa ešte otáčala v ňom. Ináč ja už som na meterskej, práve som dnes (konečne) dovybavovala.... tak ma preháňali, už len čakať. koľko mi soc. vypočíta a odnesť na úrad práce, tak som zvedavá. Bábo strašne kope v brušku.....nejaké je energetické 😉 😅 asi z tých liekov, šak ich beriem kolo 10 - aj s vitamínmy. Tak sa držte baby a píšte!!!

idris
autor
19. jún 2010

@ada9557 aj mne lezie na nervy stale len po meste sa prechadzat kedze po parku je to nemozne koli komaromk :/ tak by som niekam sla si oddychnut od tohot mesta ...
@elenka.k nie v tom case som uz bola v meste na prechadzke ale okolo 19 tej som bola na vasej ulici a potom zasla k znamim maju prvy domcek ako zacina vasa ulica. A tak par tyzdnov do zadu som videla malu Elinku ako bola na prechadzke so starkymi 🙂

to zaspavanei nie je z tepla, proste sa naprogramovala tak ze zaspi az okolo 22 😠 😠 😠 aj ked sa ju snazim unavit nepomaha to, a zasa na prsniku ju nechcem uspavat lebo sa bojim ze sa potom bude tazko odnaucat .... .
a tu je par fotiek :D

ada9557
19. jún 2010

Juj ale je kráááááásna.a ako jej to pristane na tom nočníku.Ja som tiež malu začala dávať na nočník skôr a teraz už sa sama pýta. No nejako prekonáte obdobie neskoreho zaspávania a potom bude zasa dobre.Príde nejaká iná zmena. 😉 Nám asi idú zúbky,lebo mala začala poobede teplotovat aj kakať častejšie ako obvykle.Teda dúfam že to budú len zúbky a nič vážnejšie na nás neležie.To mám za to že som chcela íst výletovat. ☹ asi nezaslúžim 😀 😀 😀 .Takže zajtrajší výlet na Habakuky sa odkladá ☹ ☹ ☹ .Vám dievčence prajem všetko dobre a užite si nedeľu.

idris
autor
21. jún 2010

tak a mame tu uprsany pondelok :/ alebo skor ufucany ... ale aspon mi dobre spala cez den mala 😉 😉 Babule nepoznate tu v Tv nejakeho financneho poradcu??? chcela by som konecne nejaku poistku alebo sporenie pre malu a neviem si sama vybrat a chodit po pobockach sa mi nechce

ada9557
21. jún 2010

Ahoj.Poznám v TV dajakych ľudí.Pošlem ti mená aj tel.0907925295 - toto je pani Vagnerova a tá je cez stavebné sporenie.Veľmi príjemná pani.0918689058 - toto je pani Ferenczova.Ona je cez poistky.Robi pre viaceré spoločnosti tak budeš mať na výber.Ale teraz momentálne je na dovolenke a doma bude na budúci týžden.Povedz jej že ja som ti dala číslo.Ale ja jej spomeniem jak sa vráti.My máme poväčšine kapitálové poistenie.Je to poistka aj so sporením.Len si treba dobre vybrat,lebo teraz ich je strašne veľa na trhu.Dufam že si niečo vyberieš. 😉 😉 😉

elenka.k
21. jún 2010

@idris ja poznám pána Sukeníka - tiež robí so všetkým(pozná aj zahraničné) My sme sa dali cez neho poistiť - všetci (úrazové poist.) a tiež je v tom sporenie pre malú. Je to nemecká poisť. a platíme kolo 30 eu na mesiac.

elenka.k
21. jún 2010

Ozaj počula som, že teraz allianz dáva dobrú poistku, ale neviem, či je v tom aj sporenie. farbička sa to volá - aj to reklamovali jeden čas.

idris
autor
21. jún 2010

@elenka.k ako farbicku som uz zistovala ale ked ja checm aby mi nietko dal cele spektrum co ponukaju na slovenskom trhu uz som rozmyslala aj na rakuskou poistkou alebo nejakou inou zahranicnou ...a ja si vyberiem alebo sa to spravi podla mojich predstav xexexex ani niesom narocna ze 😀 😀 😀

idris
autor
22. jún 2010

Dakujem za cisielka 🙂 snad nieco vyberiem :D

ada9557
22. jún 2010

Aj farbička je dobrá,je to so sporením a ma tam aj baby kartu do zahraničia do 15 rokov zadarmo. 😉

tosomja
23. jún 2010

no som tu zase, dnes som bola na poradni, všetko po starom, poslal ma na interné predoperačné vyšetrenie...je to bežné, alebo posiela len tých, ktoré idú sekciou? ako sa inač máte?

idris
autor
23. jún 2010

@tosomja vecsinou iba tie ktore idu sekciou

tosomja
23. jún 2010

uf, tak neviem, či sa mám tešiť, alebo stresovať 😒

ada9557
23. jún 2010

Ahoj.Ty sa už len teš a čakaj.Nech to už máte čo najskôr za sebou.Držím vám palce nech vám všetko dobre dopadne a hlavne nech ste zdraví. 😉

tosomja
24. jún 2010

tak to je najdôležitejšie, nech je maličká zdravá. 😵

ada9557
24. jún 2010

Ahojte.Sľubila som dajake fotečky tak tu su....takto sme papali čokoládu 😀 😀 😀 ale som bola rozkošná 😉 😉 😉

ada9557
24. jún 2010

Ale viem byt aj krásna ako princeznička.Hodíme sa do gala a pridáme dajake fotečky... 🙂

idris
autor
24. jún 2010

@ada9557 mala je na zjedenie :D
@tosomja radsej ziaden stres uzivaj si tuto pohodku a posledne chvilky s bruskom 🙂

tosomja
25. jún 2010

no veď si ich až veľmi užívam, teraz som vstala 😅 , keby toto vedel môj manžel, ktorý musí byť v práci a vstaval o 3.30 ráno 🙂 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre