Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
3. okt 2010

Veď aj Nutrilon AR je humus, smrdí a nemá žiadnu chuť a dokonca už ani nepomáha

tosomja
4. okt 2010

tak, našla som spôsob, ako doma niečo porobiť, keď som sama doma a Vikinku musím nosiť nonstop na rukách...kúpila som si klokanku, a celkom sa jej v nej páči, len musím prešiť popruhy pre mňa, lebo mi letia z ramien...ale je to dobrá pomoc...aj vajíčko. Keď sa sprchujem, alebo varím, tak si ju dám do toho a ona je pri mne, vidí ma a je pokojná, a neleží, to je hlavné...

idris
autor
4. okt 2010

@tosomja ale aspon mi lepsie spi aj ja sa vyspim :D

idris
autor
8. okt 2010

Babule co mate noveho ako deticky ???

tosomja
9. okt 2010

máme sa fajn, sme v Košiciach u svokrovcov, trošku mi maličká plačkala (vlastne veeeľmi) 🙂 kým si zvykla na iné prostredie, ale pekne spinká a konečne aj na brušku, aspoň si odgrgne, koľko potrebuje...a je ťažšia a ťažšia, aspoň maminka bude mať svaaalyyy 🙂

a teraz sa chystáme na svadbu, bez Vikinky - ešte by nevydržala toľko tancovať 😀 , tak si oddýchnem a vytancujem nervy ...

elenka.k
12. okt 2010

@tosomja tak sa aspoň uvoľníš, ale ver mi, vždy budeš myslieť na malú!!! a budeš rozmýšľať: čo robí, ako sa má, či neplače atď.... aspoň ja keď sme išli s manželom prvykrát bez Elenky, to boli šoky, zakaždým som počúvala, či neplače, pri tom malá bola ĎĎalekóóó od nás 😒 ibaže ona bola až veľmi dobrá, čo sa nedá povedať na Mareka, už si aspoň poležká, ale po čase musí počuť môj hlas a vidieť ma. Ináč berieme antibiotiká, mal teplotku a tiež zas zápal uší, a dr. mi zase chcela dať otobacid, tak som jej povedala svoje, že načo mu to stále píše, keď sa mu to stále vracia... aj ona mala v niečom pravdu, že je ešte malinký... ale napísala mi iné kvapky s trošku antibiotikami no a Poľacká mi tiež dala antib. pre teplotu.

elenka.k
12. okt 2010

@idris v piatok idem na kontrolu, tak som zvedavá, čo povie dr. ohľadne očkovania, totiž 15 už bude mať malý 3 mesiace a ešte nebol očkovaní 1 po návrate z pôrodnici. A Elenka po novom mala také, že sa niekde skryla, čupla si a normálne to pustila do nohavičiek, najprv som si myslela, že je nachladená a že nestíha... no bola som s močom a výsledky sú ok, ale nakoniec som na to prišla ona sa pri tom začala smiať, tak zrejme( švagriné majú dievčatka 6r) pri hraní možno raz nestihla a sa pocíkala, oni to videli a začali sa smiať a jej to samo. prišlo smiešnééé a že nech sa každý z toho smeje, už aj po buchnutiach po zadočku som jej vysvietlila, že to nie je vôbec smiešné a nechala som ju trošku tak pocíkanú, že bude taká mokrá, uvidí, či sa jej to bude pačiť, to pomohlo a už chvalabohu klop klop nič 🙂 Už blaboce jak veľká a rozmýšľa, no poviem fakt je múdra a bude z nej speváčka 😵 a tanečnica. Napíš aj Ty ako sa mate, čo nové...ako zúbky a už ste dokončili s prerábaním?!

katka183
12. okt 2010

Ahojte.Smiem sa pridať?

idris
autor
13. okt 2010

@katka183 jasne aspon bude veselsie :D

idris
autor
13. okt 2010

@elenka.k tak mate to vesele. Zelam MAreckovi skore uzdravenie a Eli bude herecka urcite 😉

u nas sa este stale nieco doraba preraba, lebo na prvy rocik som chela spravit aj kolavdaciu uvidime ci to stihneme. Malinka poslucha a co chvilka budeme mat poslednu davku ockovania, zubky mame stale len dva ale vsak to neponahla, uz mi konci mliecko tak na noc prikrmujem UM a ceu den vsetko papka juuuu ta by len jedla a jedla a je stihla ako palicka. Nocne spanie stale sa budi a lozi snazi sa spat na brusku ale akosi sa jej nedari a len cestuje a cestuje no uz som si zvikla tak je to OK :D

tosomja
13. okt 2010

@elenka.k ...celkom som si užila svadbu, a keď mám pravdu povedať, len raz som volala sestre, že ako sa má moja Vikinka, a keď povedala, že sa celý deň šalili, smiala sa, tak som bola spokojná a vtedy som sa uvoľnila aj ja...a asi ju sestra odučila na ruky, normálne mi nechce zaspávať na rukách...dala som ju do kočíka a spinká pekne...len je čoraz viac a viac hladná, na večer jej dávam 150ml, lebo mi nechce v noci spať, stále sa budí...a nemôžu ju svrbieť ďasná? veľmi slintá a je nervózna...

no a boli sme aj na ušnom v Košiciach...nevyzerá to dobre, pravdepodobne nepočuje na jedno uško, alebo len slabo...jedno má v poriadku...ale ubezpečili ma, že nebude potrebovať načúvací strojček, a ani problémy s rečou...ale je mi to ľúto, lebo inač jej nič nie je.

elenka.k
13. okt 2010

Tak to mi je ľúto a už sa jej ten sluch nenapraví? Idris díky!! Idem variť, keď spinkajú, rozhodla som, že dnes budú pirohy..(s tvarohom a lekvárom)... to bude babračka! Katka183 kľudne píš!

idris
autor
13. okt 2010

@elenka.k juu pirohy by som si dala
@tosomja to ma mrzi ale hlavne ze bude pocut a nebudu recove vady drzim palceky

elenka.k
15. okt 2010

Ahojte! Tak sme boli na kontrole, ešte je tam trošku zápal ušiek aj nošteka, ale čo som chcela: dnes sme boli na pľúcnom jó museli mu vytláčať po očkovaní ranu - fuj hnus toľko plno z toho vyšlo a ani sa nezdalo, snáď sa mu to rýchlo zahojí, pretože s Elenkou sme tam chodili 2m. Tak sa držkajte baby a dávajte pozor na svoje pokladíky!!!

tosomja
15. okt 2010

tak určite počuje, ale len na jedno uško, a keď bude taká ukecaná aj neskôr, tak bude v poriadku 🙂 len melie a melie 🙂 ...je zlatučká, dnes sme boli na trhu, kúpila som jej čiapočku a termobundičku...a sebe záclony...minuli sme 50 eur len tak sa po nich zaprášilo 🙂 a pirohy by som si dala, nezvýšilo sa? 🙂

idris
autor
17. okt 2010

@elenka.k aj my sme tam chodili ako na klavir tiez okolo 2mesiacov
@tosomja o minani mi ani nehovor mne dosli eniaze na ucet a poplatila som a zrazu ze 20 ostatok takmer ma porazilo 😠 😠 😠

elenka.k
17. okt 2010

Baby šak aj my sme na jarmoku minuli - plno peniažkov! hneď na začiatku samo. balóny až dva, a okolo mňamky...určite som pribrala polkilo 😨

elenka.k
17. okt 2010

ozaj ešteže tu neboli kolotoče....... 😉

tosomja
18. okt 2010

kolotoče boli, ale len pre najmenších 🙂 , my sme dnes boli očkovať, ani neplakala veľmi, ale teraz večer spustila ... ale už spinká, dala som jej paralen proti teplote a studené obklady.
A doktorke sa nezdá, že by nepočula na to uško...keď jej pískala s hračkou, tak žmúrila očká, takže ešte nám dala nádej, že počuje, dal by Boh aby mala pravdu 🙂
mňa skoro porazilo, keď som bola aj druhý deň na trhu...o polovicu lacnejšie záclony...no neporazí ma ?!!! ale čo už, manželovi som ani nepovedala 😝

idris
autor
19. okt 2010

@tosomja snad to usko bude dobre ,a k tym cenam ja som co to zjednala :D a ak sa nedalo zjednat tak som nebrala ako mame doma toho vela tak naco viacej :D

tosomja
20. okt 2010

Ženy, dávate očkovať detičky aj mimo povinných očkovaní?

Ja som tiež zjednávala ceny, u niekoho sa dalo, u niekoho nie...hľadala som aj obliečky do postieľky, ale nenašla som, asi si ušijem 😵

elenka.k
20. okt 2010

Ahoj! Ja nič iné nedávam, čo nemusí, načo viac šupať do organizmu. A s tými oblečkami je to tak: mne tiež ušila mamka, dokonca mu ušila aj baldachýn 😉

idris
autor
21. okt 2010

@tosomja ja nedavam nic okrem povinnych ja mam este oblecky po sebe a nieco som si posila

elenka.k
22. okt 2010

Ahojte baby! Musím sa pochváliť, kúpila som Markovi nový kočiar, som asi šialená, ale kočiar sa mi véééľmi páči, síce na splátky, ale čo už?! 😵 Ináč ak viete o niekom kto chce kúpiť kočiar, môj inzerát je na stránke:
http://deti.bazos.sk/inzerat/5281305/Predam-koc...
Tak fajn držte sa a dávajte pozor na svoje pokladiky.

ada9557
22. okt 2010

Ahojte baby.tak ako pozerám tak to tu trošku už ožilo.aspon som mala čo čítať.malá teraz zaspala tak som sem nakukla že čo nové.Ja tiež nedávam očkovať deti ked netreba.ved nejaku tu imunitu si musia vypestovať aj sami.
no a na tohoročných trhoch som neminula ani cent,lebo som ani nevedela že budu.nebola som v TV a nikto ma neinformoval... ☹ Ináč nič nové.Deturence su zdravé a to je základ.
Elenka daj si kočiarik aj na modreho koníka.To je bazár kde su skoro len samé mamičky.Skús aj tam.možno sa ti ho podarí predat skôr-Tak pozdravujte deturence a píšte..... 😉 😉 😉

elenka.k
22. okt 2010

Aďa9557 dobrý nápad - dík!!

elenka.k
22. okt 2010

Už ho mám aj tu 😉

idris
autor
23. okt 2010

@elenka.k a aky si si kupila teraz ?? hod foto ?

elenka.k
23. okt 2010

tu je:

elenka.k
23. okt 2010

a teraz môj malý

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre