Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
24. jún 2011

Ahoj!! Tak baby auto neopravené, ale dobrá správa: svokor nám požičial svoj bavorák a v noci ideme. HURAÁ!!!!!!! 😎

tosomja
24. jún 2011

@elenka.k Príjemnú dovolenku a veľa zážitkov, čakáme na fotky 🙂

idris
autor
29. jún 2011

@elenka.k peknú dovolenku

Ahojte babule ako sa máte ??? čo tu je nového niekto pribudol ?

U nás je to v pohode malá ma spople tak som zvedavá čo povie výter, ale inak je to čert, Ja sa hrám už 3 deň s višňami júúú nech ich už mám vo fľaškách 😀 😀 😀

elenka.k
3. júl 2011

Ahojte! Ďakujem Vám, bolo super!!!!! včera sme sa vrátili, dala som fotky. Čo mate nové??

tosomja
3. júl 2011

@elenka.k Ahoj, ako malý znášal cestu a pobyt mimo domu? Pekné fotky, nebál sa vody?

elenka.k
3. júl 2011

Vieš čo bol, no aký je zlý, tak sa dá povedať, že zlatučký, robili sme prestávky, kde si detičky pobehali, ináč spali - väčšinu. A prvý deň to bolo preňho také, hneď vedel, že nie je doma, ale rýchlo si zvykol, postieľku som mala už aj doma roztiahnutú, takže ju poznal. A vody - tú zbožňoval, stále sedel na brehu a máčal si nôžky a bavil sa s kamienkami. Fotky mame kopu, vybrala som zopár, mala sa nechcela veľmi fotiť. Ale poviem Ti bolo super!! Ale doma je doma....... 🙂

idris
autor
3. júl 2011

@elenka.k A ako dlho Vám trvala cesta ??? zvažujem že by sme mohli aj my vybehnúť niekam. Krásne tam bolo a super ste si muslei oddýchnuť ;)

elenka.k
3. júl 2011

@idris tak dokopy, aj s oddýchovými prestávkami 12 hodín, jedine sú tam dosť kopce, čiže mali sme čo robiť, zakaždým keď sme išli do hotela Riviera, uff

elenka.k
4. júl 2011

BABY AKÉ MATE SKÚSENOSTI S KADERNÍCTVOM? KDE MI PORADÍTE? ROZHODLA SOM SI DAŤ TRVALU AJ MELÍR, SNÁĎ SA TO DÁ, KEĎŽE MAM VLASY OSTRIHANÉ NA DVAKRÁT, ALE SÚ DOSTATOČNE DLHÉ.
TAK ČAKÁM NA ODPOVEDE!!!!!

elenka.k
4. júl 2011

@tosomja ahoj! Chcem sa spýtať, na akom očkovaní ste boli?Na rok? Ja mám ísť s Markom až v septembri - koncom.

idris
autor
5. júl 2011

@elenka.k uf kaderníctvo v TV a dobré tak asi najskôr Sindy salón ktorý je pod striačou nôžkou inak neviem. Ja som sa dala ostrihať v Tesku ale nedopadlo to dobre 😠 čil banujem no dorastú za 2 roky 😀 😀

elenka.k
5. júl 2011

@idris DíKY Idris za tip, ja zase mam zlé skúsenosti s kaderníctvom už neviem názov, ale hore nad bigburgerom.

idris
autor
5. júl 2011

@elenka.k no ja nechcem uprednostňovať to pod stračou ale zdajú sa mi fakt naj a sú to mladé baby a vedia pochopiť kto čo chce

tosomja
5. júl 2011

@elenka.k ahoj, áno na očkovanie na rok sme boli, v októbri máme ísť na ďalšie, ale už len do rúčky...včera bola dobručká, síce vyčerpaná, ale v poriadku. Dnes má opuchnutú nožičku a nevládze chodiť, plače...dávam jej obklady, dúfam, že do večera bude dobre 😢 už by stačilo tých očkovaní...
Vy možno preto až v septembri, lebo Marka neskôr očkovali na pol roka.

Raz som sa bola strihať pod stračou ... mladá slečna má super ostrihala, pýtala sa ako chcem, akú mám predstavu...v Anjeliku sú pekné pálky za strihanie a melír už ani nehovorím, sestra sa bola pýtať, tak 60 eur spolu za strihanie a melír...

liana81
5. júl 2011

@tosomja
@idris
@elenka.k

ahojte baby, aj ostatné, ako žijete? 😀 ja som sa kdesi zabudla, však? 😀

elenka.k
5. júl 2011

@liana81 práve som na Teba myslela, že si sa dlho neozvala! No Ty si si prečítala, čo mame nové. Ale píš Ty čo máš nové!

liana81
6. júl 2011

@elenka.k no pravdupovediac, ani som nečítala od kedy som sa odmlčala, len tuto poslednú stranu, som zachytila, že si bola na dovolenke, určite bolo super. 😵

a inak nič nové, doma sme leňošili, lebo počasie bolo strašné, už hádam sa začne oteplovať, bola som práve vyvešať prádlo von, tak dúfam, že nebude pršať 😝

elenka.k
6. júl 2011

@liana81 máš pravdu, tam bolo super, fajne teplo, nie ako tu. U nás už prší, ono teplota má byť vyššia, ale s prehánkami 😒 , Práve sme sa chystali k mojej mamke a sa rozpršalo a pri tom mi treba vybavovať toľko v meste. Nič to počkám na manžela, kým sa vráti z práce a pôjde so mnou. Niekedy fakt ľutujem, že som nešla na vodičák. Teraz, čo sme havarovali sa už vôbec neodvážim. Tak sa maj a ešte sa ozvi........ pa

liana81
6. júl 2011

@elenka.k to som nevedela, že ste havarovali ☹
a u nás bolo krásne dnes, som celý deň len prala 😀

elenka.k
6. júl 2011

@liana81 hej ešte v januári, vtedy som tu o tom písala
Vidíš pre druhých, ešteže sme boli hlavne deti, pripútaní Dokonca sa aj teraz zľaknem, keď manžel musí prudko pribrzdiť.

elenka.k
6. júl 2011

@domi123 to ako čo ma znamenať? stránka sa nedá zobraziť!

domi123
6. júl 2011

@elenka.k ako neda to je stranka na oblecenie

tosomja
6. júl 2011

@domi123 aj mňa vyhadzovalo, teraz mi ju konečne otvorilo...

elenka.k
10. júl 2011

@tosomja ahoj včera som Ťa videla na chodníku kolo kauflandu, my sme práve sadali do auta. Malá je zlatučka.

tosomja
10. júl 2011

@elenka.k ahoj, môže byť, bola som tam až dvakrát 🙂 ďakujem, je zlatá, len veľmi akčná a nestíham jej tempo 😀 Si mohla zakričať na mňa 🙂
Dnes sme zase hore od pol šiestej, nejak sa jej nechce spať v tom teple, ja kým som otvorila oči, tak mi skoro rozobrala postieľku 🙂

Dovarím a pôjdem vonku sadnúť na lavičku, poopaľujem sa trošku a Vikinka pospinká, len dúfam, že sa dá dýchať v tej horúčave 🙂

elenka.k
10. júl 2011

@tosomja no mi sme už skôr sedeli v aute, a ja každý deň vstávam kolo 6:00 😒 už som si zvykla, a v tej horúčave a dýchať?? 😝 nie!!! Eli je už v bazéne, v tom veľkom s dedom, ja by som tiež šla, mam M-ko ☹ a tampóny nemám. Stihla som pošúchať už 4 koberce, ešte mi zostávajú 2, nemám ich kde dať, zostanú na zajtra. Ozaj čo si varila? A dávaš už malej granko?!

tosomja
10. júl 2011

@elenka.k Aj Vikinke sme nafukali bazen a dali mame na balkon, uz sa stihla poclapkat 😅 nechcela ist ani vonku z neho 😅 Varila som bravcove platky na ciernych olivach, k tomu ryzu a zemiaky, bravcovu polievku

elenka.k
11. júl 2011

@tosomja to mi hovor, zakaždým, čo ich vyberám z bazéna spustia taký plač......

tosomja
11. júl 2011

@elenka.k Koľko približne stupňovú vodu máte v bazéne, včera som malej dala tak teplejšiu vodu a zdá sa mi, že začala sopliť, sem tam aj zakašle, dúfam, že ma len skúša a nebude chorá... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre