Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 no ak falaty, to nie je dobre!!! určite sa ozvi dr. zo mňa tie falaty, vychádzali pred potratom

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 ale už si ani v nemocnici nekrvácala? ani v pondelok?

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 nejako mi vypadáva internet, ak sa neozvem - to preto

mima21
16. okt 2011

@elenka.k v pondelok este hej po zakroku trosku, potom som uz nekrvacala ale vlozku som musela mat lebo ako keby unikal moc, vo stvrtok to bolo len take ze mi stacila intymka aj v piatok ale v sobotu a dnes to uz ide ako keby som mala menzes prve dva dni(takze tak silnejsie a aj tie falatky) takze neviem. Teraz v utorok mam ist na kontolny usg tak som zvedava

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 aha, tak sa ešte vyčisťuješ - a dostala si M-ko, ale ak ideš na ultrazvuk, to je ok, aspoň Ťa pozrie, už ma trikrát odpojilo, neviem, čo sa stalo, ale idem aj tak už spať som hotová, ak tak zajtra si popíšeme, idem spať a Ty sa opatruj!!! Prajem pekné sny!!!!

mima21
16. okt 2011

@elenka.k dakujem, aj tebe pekne sny 😉

tosomja
17. okt 2011

@elenka.k
@mima21 my sa máme dobre, ešte stále som u mamy. lebo nám ešte neprišla pohovka, už mám z toho strach, či vôbec príde...inač už máme všetko upratané 🙂
Vikinka je veľký beťár, len by vystrájala, tiež skáče po gauči, čakám kedy nabije "držku" 😀 Už aj začína pekne rozprávať, ale len vtedy, ak sa jej chce. Ani za svet, keď jej to ja "prikážem"...hovorím jej, povedz mama...a ona nieee...tak zlato vie odvrávať 🙂 Už jej rastie ďalšia stolička, je viac nervóznejšia, uplakanejšia...
Včera sme sa boli prejsť bez kočiara, čo som aj trošku ľutovala, lebo stále ju niečo iné zaujalo, než chôdza 😅 buď zbierala špaky, alebo odlepovala žuvačky...no mala som dosť...od kauflandu do Jysku sme šli asi hodinu 🙂 Ale aj sa na ňu dobre pozeralo, ako pekne cupitkala a sem tam sa aj rozpľasla na zem...

Zajtra ideme na poradňu aj na očkovanie do ramienka, tak uvidíme, aká bude reakcia, aj sa bojím, či nebude teplotovať, alebo či nebude mať nejakú reakciu...To bude zase plaču...Dám vedieť...

A ešte jedna otázočka...už dávate fusák do kočíka? Ja ešte nie, len deku, ale už vidím deti v kočíkoch s fusákom...tak neviem, či je to skoro, alebo už aj ja vytiahnem 🙂

Majte sa pekne a @mima21 bež k lekárovi, aby ťa prezrel, to nie je sranda, radšej skôr, ako neskoro 🙂

elenka.k
17. okt 2011

@tosomja ahoj, ja ešte nedávam fusak, aj som chcela ale potom som si spomenula, že keď bude zima.... čo mu potom dám?? 😕

tosomja
17. okt 2011

@elenka.k ved to, ze ked budu minusove teploty, tak nam zamrznu deturence...
Ale ked vonku je tak chladno, este ked sedi v kociku, tak mam pocit, ze mrzne...ale vyriesila som to tenkym fusakom, ktory som si dnes spravila z flisovej deky 🙂 len musim dokupit patentove gombiky, aby som to mala ako zapnut... 😀

haannka
18. okt 2011

ahojte, nejak som Vás zanedbala 🙂 najprv sa chcem pridať, potom sa neozvem 😲 ...momentálne riešime kopu vecí naraz....budúci mesiac plánujem začať pracovať na svojom 4.IVF-ku, ktoré bude už posledné, lebo sme za tých x rokov zaplatili štátu "jednu hypotéku" 😢 😖 😢 ale neľutujem...

elenka.k
18. okt 2011

@tosomja šak to včera som bola pri mamke a povyberala som nejaké zimné šaty: overal, fusak, rolačiky, čiapočky..... ešte po Elenke pre kamoškinu dcérku. Dobre, že ich mamka nepovyhadzovala.

@haannka no a ja, že kde si sa stratila?!hmhmmm neviem, ale asi len ja nechápem, čo je tá 4.IVF -ka?

haannka
18. okt 2011

@elenka.k no 4.umelé oplodnenie 😒

elenka.k
18. okt 2011

@haannka potom som na to prišla, tak nech je 4 tá šťastná!!!! a koľko teraz to stojí?

tosomja
18. okt 2011

Tak dnes sme boli na poradni, Vikinka vazi 11 kg a ma 78 cm 🙂 Pekne spolupracovala, co som si myslela, ze bude zase plakat a pani doktorka sa bude pytam mna, ze co uz vieme...Sice nepovedala mama, ale napodobnovala zvieratka, len tak trochu po svojom 😀 A ked ju pichali do rucky, tak ani nezaplakala, este ukazovala, kde ju ockovali a kyvala, ze chce este jednu injekciu...tak sme sa nasmiali 😅 Najblizsia poradna az po druhom roku....dufam, ze uz ani chora nebude...

Zajtra pride mama z Anglicka, tesim sa, donesie zasoby oblecenia pre Vikinku 🙂

@haannka ahoj, drzim palce, nech sa dockate vytuzeneho babatka 🙂

haannka
18. okt 2011

@tosomja dakujem 😉

mima21
19. okt 2011

@elenka.k @tosomja ahojte baby, takze na kontrolnom usg vsetko ok, tak o pol roka ze mozeme zase, ale asi to bude skor, a to krvacanie mi moja doky povedala ze sa este stale cistim ako po porode takze tiez vsetko ok

mima21
19. okt 2011

@haannka ahojky, silno drzim palce nech vam ti vide 😉 . Pozeram ze aj ty mas adamka len o rok mladsieho od toho mojho. 🙂

elenka.k
19. okt 2011

@mima21 ja som po tom už začala o tri mes. otehul.

haannka
19. okt 2011

@mima21 Mimka ďakujem, no možno že nie je ani o rok starší od môjho, môj bude mať koncom januára 4 roky. je mi ľúto, čo sa ti stalo ☹ ale myslím, že sa čoskoro dočkáš 😉

mima21
19. okt 2011

@haannka moj mal v auguste 4r. .......urcite sa dockam , ale aj ty. kolko stoji IVF, ak sa mozem opytat.

haannka
19. okt 2011

no už idem ako samoplatca = 2-3tis.€ 😒

mima21
19. okt 2011

@haannka 😲 😲 😲 😲 tak to je fakt dost

elenka.k
21. okt 2011

@tosomja tak aké darčeky ste dostali?

elenka.k
21. okt 2011

@tosomja aj ja sa teším na príchod mojej mamky z ua, tiež nam prináša darčeky - hlavne deťom.

tosomja
21. okt 2011

@elenka.k veeeľmi veľa toho doniesla, dva plné kufre oblečenia len pre Vikinku - jeden kufor s vecami na teraz, tak do konca zimy, druhý s oblečením tak na dva roky 😀
Potom ešte cestovnú tašku plnú sladkostí, slaných blbostí, kúpila mi hrnce, mikinu, manželovi tiež...aby nám nebolo smutno 🙂
A dnes prišla sestra z Grécka a tá malej priniesla velikánsky kufor plyšákov 😅 Neviem, kde to uložím...hlavne, že Vikinka mala radosť.

idris
autor
25. okt 2011

Ahojte kočeny tak ako sa máme ???
U nás sa nič nezmenilo konečné nám idú trojky zúbky ale malá je v pohode len sme vo fáze vzdoru len by sa naháňala. Konečne z nej mám šidlo ale väčšinou je to vtedy kedy ja na to nemám náladu a opačne. S mm si robíme svojpomocne rooldoor tak sa tešíme ako nám to ide a dúfam že zajtra dáme police a budem môcť ukladať veci 😀 😀 😀 a inak ako super dnes som mala v byte majstrov z bytového a namiesto 4 radiátorov mám až 1, 2 sú deravé a 1 nemohli zavesiť lebo nemali vŕtačku, hmoždinky a šrubky... ako otras tak zajtra idem pobehať do obeda a s malou po koľko predávajú u nás v meste radiátory .... . Tak som sa vykecala a idem spať k mojej malej šelme. Dúfam že ste zdravé ako aj vaše rodinky pa

tosomja
26. okt 2011

@idris Vidím, že aj u vás je veselo s "upratovaním" v byte. My sme sa už konečne tešili, že budeme spať na svojom novom gauči, ale včera som už asi po siedmy krát volala do predajne, kde sa nám stratila a oni, že ešte stále im na sklad neprišla, pritom minulý týždeň som volala, tak mi povedali, že ju majú, len mi ju nevedia doviesť, lebo majú nejakú kontrolu....no zúrila som, asi budeme obzerať novú, natrafila som na veľmi neserióznu predajňu s nábytkom.

Vikinka je neskutočné číslo, zmestí sa všade, ráno som ju hľadala v postieľke a tak mi prišlo smiešno, že pozriem sa pod posteľ, tam mňa mama zvykla hľadať, keď som bola tak malá...a ona si tak sladko chrápala ešte aj vankúšik si vzala, nech ju netlačí tvrdá zem 😅
Teraz má obdobie, že musí mať cumeľ (1 v ústach, 2 v rúčkach), plienočku okolo krku a tak chodí po byte a mrmle si, akoby sa ukladala spať.

Chýba mi manžel, vkuse pracuje, keď príde domov, tak na otočku ide späť do práce, nebol doma ani nepamätám. O týždeň ideme na svadbu, trošku si zatančím, keď vôbec budem mať náladu.
Zatiaľ sme zdravé, asi pani doktorka mala pravdu, že sme nejak "obrátené" - v zime zdravé ako rybičky a v lete nachladené 🙂

elenka.k
28. okt 2011

@tosomja ďakujem za komentáre k foto, aj moje detičky vedia riadne do klávesnice ťukať - trepať!! Šak sme už raz aj vymieňali klávesnicu na pc, A ináč ako sa mate? My sme mali ísť teraz na očkovanie a ako na rokom zase je malý chorý vlastne aj mala. - nostné dutiny. Markovi vyšiel 5 zub - sa radujeme, ide to, pomaly, ale ide. (myslím zuby) Tak sa drž a píš!!

Ozaj a ostatné baby, ako sa mate, čo nové?? Furt tu začínam ja prvá písať - po čase...........

tosomja
28. okt 2011

@elenka.k my máme v zásobe klávesnicu, ktorú jej dáme, keď sme my na pc...ale nie je hlúpa, vidí, že sa jej nič na obrazovke neukazuje, tak sa ťahá na stoličku k nám 🙂
Rastie jej 15. zúbok, tak je trošku nervózna, mám dosť po celé dni...Tiež sme boli na očkovanie do rúčky, to asi na 15 mesiacov, zvládla to v pohode bez teploty a bez plaču 😅

Zajtra ideme na svadbu tak sa veeeľmi teším, dúfam, že sa zabavíme, aj keď tam bude s nami Vikinka - potom ju vezme moja neter na noc, aby sme sa vyspali. Dnes zaspala skoro, asi tuší, že ráno ju budem budiť, aby sme sa stihli nachystať 😀

Tak pekný večer prajem...

elenka.k
28. okt 2011

@tosomja tak sa dobre zabavte!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre