Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
26. mar 2012

stojí to 2 € všade všetko 😀 😀 😀 no chodila som aj zumbu aj body-building ... Len potom začala mala štrajkovať a teraz mi mala chodí skoro spať a to o 19.30 takže neviem ako by ju dali spať, Emku chytá panika ak nie som doma ak ide spať alebo ak sa zobudí . NO dohodnem sa so svokrou zajtra

idris
autor
26. mar 2012

@tosomja ozaj ako s mm ??

tosomja
27. mar 2012

@idris striedavo polojasno - oblačno (častejšie sa u nás zaťahuje, ako svieti slnko 😀 ) už som si zvykla. Práve preto chcem trošku vypadnúť a robiť si čo ja chcem, niečo, čo by ma bavilo. Veď spoznali sme sa na diskotéke, pred siedmimi rokmi a odvtedy som netancovala 🙂

tosomja
27. mar 2012

@idris aj moja zaspáva o 19, ale teraz, keď sa menil čas, tak sa neskôr stmieva a jej sa nechce ešte spinkať - takže sme sa posunuli aj my 🙂 do 20.30 spí.
Nechala by som ju s manželom, nech sa snaží aj on a keď nebude doma, tak mám na blízku mamu, už sme dohodnuté, takže ja nemám problém.
Len sa musí niekto pridať ku mne, lebo sama nenaberiem odvahu niečo so sebou robiť.

idris
autor
27. mar 2012

@tosomja zlatko tak ja mám na štvrtok stráženie ;)

tosomja
28. mar 2012

@idris takže ideme na zumbu? Nie náhodou v piatok si chcela napísať?...

idris
autor
28. mar 2012

@tosomja jj na piatok neviem prečo som v tom že je to vo štvrtok 😀 😀

tosomja
28. mar 2012

@idris no preto sa pýtam, lebo už si sa raz "sekla" 😀
Dnes sme boli za bratom, potrebujem sa odreagovať, lebo skončím na psychiatrii...

mj28
31. mar 2012

@tosomja
@idris
Ahojte baby, v Trebisove na starej potravine - pri intraku je nove cvicenie Jumping Fitness - je to skakanie na trampolinkach, ktoré fakt stojí za to 😀 kedze pocet je obmedzeny (15 trampolin) je potrebne sa nahlasit vopred .... cvici sa kazdy den o 17:00 okrem pondelka a soboty ..... v piatok su dve hodinky (o 17:00 a o 18:00) a v nedelu ak je zaujem tak su aj tri hodinky (16:00,17:00,18:00) .... ja len tak pre info 😀 😀 😀

tosomja
31. mar 2012

Ja mám takú "svalovku" ... aaaaaauuu 😀
Teším sa na utorkovú zumbu 🙂

idris
autor
31. mar 2012

@mj28 už som o tom počula kamarátka bola na prvej hodine , no uvidím . A koľko stojí hodina ?

@tosomja neuveríš ja čo som bola do teraz tak som nemala svalovku ale čil cítim brucho no ja som si ešte dala doma do tela 30 min steper a potom brušáky 😅 😅 som blázon ale mala som kopec energie po zumbe aj ja sa teším na utorok

mj28
31. mar 2012

@idris na prvej hodine je dobrovolne vstupne .... a ak sa zapaci tak cena je 2,5 na hodinu .... ja som skusala pomaly vsetko v Tv od zumby po step aerobic .... ale toto citim na sebe najviac 🙂 ... nepresviecam - odporucam 😉

idris
autor
31. mar 2012

@mj28 tak ja som si v tv prešla tiež každú pohybovú aktivitu 😀 ale najradšej mám beh len sama a po parku .. . Ale určite vyskúšam aj trampolíny a uvidím lebo jednú mám aj doma no doma je to o inom ako v spoločnosti

tosomja
31. mar 2012

@idris aj ja som si dala steper, ale nemám s displejom, tak ma to nebaví - skôr trenažér by som prijala, ale kde by som ho dala? 🙂 tak v utorok o takom čase pred bytovkou?

idris
autor
1. apr 2012

@tosomja ja mám steper ale akosi mi display skolaboval tak pred odchodom to pôjdem vrátiť 😀 😀 inak začala som dumať že by som šla na tú zumba párty prídáš sa ?

idris
autor
1. apr 2012

@elenka.k Eli ako sa máte čo máte nového ?

elenka.k
1. apr 2012

@idris ahoj! tak mame sa fajn, dnes bol u nás môj brat, tak sme kecali.... taká pohoda, detičky počúvali, sa tešili darčekom 🙂 sme zdraví. Práve pozerám na joj film, ale samé reklamy...... už ma to prestáva baviť, aj tak zajtra film budú opakovať. To počasie ma deptá... som si myslela, že už bude tepľučko. Fičím na aute, tak mám teraz omnoho času viac a nemusím mať fofry na MHD 😉 A Vy ako? dní rýchlo bežia, čo? šak už je apríl - jar. Vy sa mate ako? už lepšie.... ani som si nečítala posledné správy..... už niekedy musím. Ináč aj ja by som sa pridala k cvikám 🙂 ----- ale ten môj malý ------ vždy sa drží za sukeň ha ha .... tak píš čo a ako? Už hraje film, som zvedavá, koľko ešte dajú reklamy do konca!!! 😒 😠

elenka.k
1. apr 2012

@mj28
@idris
@tosomja

aj ja chcem trampolínu!!!!!! tú musím mať! už tak ľutujem, že som prestala s cvičením...... bola som taká rozcvičená, moje telo to bralo ako samozrejmosť, tiež som sa cítila lepšie, no ta keď som nervózna, tak len jem a zase iba jem ......

idris
autor
1. apr 2012

@elenka.k tak sa pridaj k nám a poď na zumbu ;) a drobec si zvykne to mi ver a ty sa aspoň trochu odreaguješ .

No u nás doma pohoda malá je poslušná ale ja som nejaká náladová tak neviem čo to je so mnou 😅 už sa neviem dočkať kedy príde mm domov

mj28
2. apr 2012

@elenka.k
@idris nadomnou musi niekto stat aby som makala .... 😀 😀 😀 ... doma mam ako "spravna zena,kt. chce schudnut" pomaly cele fitko ... ale nedokopem sa k tomu ani keby neviem co bolo ☹ .... a tak ked vypadnem aspon na tu hodinku tak sa odreagujem od vsetkeho a hlavne od deti - kedze som s nimi non-stop a este aj trosku spravim nieco pre seba 😉 Lenka neboj Mareka nejako spracujeme,ved aj tebe prospeje take hodinkove odreagovanie sa od vsetkeho 😉 😉 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
2. apr 2012

@tosomja jeee to bolo aké milé 😀 😀

elenka.k
2. apr 2012

@mj28 tak: teším sa!!! 😉
@tosomja ty kokos a ja som sa už tešila!
@idris 😀

idris
autor
2. apr 2012

@elenka.k eli poď s nami zajtra na Zumbu poď 😉

elenka.k
2. apr 2012

@idris juj na to nie, nemám takú kondičku - zatiaľ, ale na 14 som sa dohodla s mj28 na trampolínu 😉

idris
autor
2. apr 2012

@mj28 aké sú vlastne tie trampolíny také malé okrúhle či také podlhovasté ?

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
2. apr 2012

@tosomja jasne, dám Ti vedieť .-........................... a od zajtra, cviky, žiadne sladké malinovky.....!! už fakt musím!!!!!!!!!!!!!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre