• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@angelblue som ako "zdochnutá" už nech príde moja mama z Anglicka, nech mám kde ísť na kávu a trošku pokecať, hoci aj mama vkuse dookola o tom istom kecá, ale aspoň nebude okolo mňa ticho :slight_smile:
21. júl 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja veď keď chceš aj ja ti hocikedy urobím kávičku :slight_smile: aspoň si naše kočky nájdu novú kamošku :grinning:
22. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue :slight_smile: dobrý nápad, len si musím nájsť čas na návštevu, lebo ja som takáááá zaneprázdnená a lenivá...ale aj vy ste u nás vítané :slight_smile: a kávu robím dobrú - ak máš rada zmrzlinu a mlieko :slight_smile:
22. júl 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja okik tak sa niekedy dohodneme....a možme sa aj v meste stretnúť niekde a potom dáme kávu :grinning:
23. júl 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky neviete náhodou o nejakom domčeku za dobrú cenu tu v Trebišove???ďakujem :slight_smile:
25. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue A hľadáte domček do podnájmu alebo chcete kúpiť :slight_smile:? Baby mi sme boli doteraz v podnájme a do konca júla sa musíme vysťahovať v utorok sme kupili byt tuna v TV no je v stave prerabania ale čo už :D Hlavne, že máme svoje no nie :slight_smile:? Ja TV moc nepoznám kedže som tu nová a inak som z Humenného a ani nikoho tu nepoznám vlastne :slight_smile: ale zvykám si :slight_smile: Takže začínam baliť :DDD
26. júl 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenulik15488 awoj..tak mi chceme kúpiť kvôli malej hlavne...je strašne živá a potrebuje sa vybehať..a v ktorej časti TV ste kúpili byt???nič si z toho nerob ja som tu 2 roky a nikoho tu nepoznám....:unamused:
26. júl 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue No ja som tu 2 mesiace presne :slight_smile: Kupili sme na Kpt. Nalepku vy momentalne kde byvate :slight_smile:? A inak odkial pochádzaš ak sa smiem spýtať :slight_smile:? O predaji velmi neviem ale viem, že prenajímaju domy... Ale skus kuk stránku: http://www.trebisov.sk/index.php?option=com_classifieds&Itemid=127 My sme na tejto stranky nasli aj nas byt. Snad možno nejako pomože :slight_smile:
26. júl 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik15488 my máme zatiaľ svoj byt v centre mesta na Berehovskej....ja pochádzam so Sečoviec to je nejakých 12 km od Tv...hej ďakujem sledujeme asi všetky stránky ktoré sa dajú..ale sú tu príšerne drahé domy....a v pôvodnom stave... :confounded:
26. júl 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue No Berehovska aj viem kde je aspon som si vsimla ked som sla cez mesto :slight_smile: No a to je pravda su prišerne drahe domy a celkovo aj byty nič moc ceny :( ale tak nejako musime žiť predsa nie :slight_smile:? Ty si na materskej teraz predpokladam :slight_smile:
26. júl 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik15488 no hej...a ked sa smiem spytat kolko izbový a za kolko ste kúpili byt???no musime nejak žiť...presne a keď nemáš inú možnosť tak čo ti ostáva... :confounded:
26. júl 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupili sme 2izbovy je dost velky lebo ja v He mam dvojizbak so sestrou a ten je oproti tomu strašne malinky... No a cena? Vraj prerobene a ked sa odstahovali škrabeme steny lebo tam je plesen :/ A dali sme zanho 23 000 + to čo donho vrazime neviem na kolko nas vyjde :D
26. júl 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik15488
@angelblue Baby, ja tu bývam 5 rokov a okrem mamy a dvoch známych tu nepoznám nikoho, v podstate ani nemám nejak čas sa venovať sama sebe a behať po "kávičkách", je to aj moja chyba...strašne mi chýbajú Košice :unamused:

Na Berehovskej býva moja mama.
Ja bývam na Komenského (čínsky múr), máme 2.izbový - kúpili sme ho veeeľmi draho oproti cenám, ktoré idú teraz za také byty...ale čo už, keby sme vedeli, počkáme pol roka a máme o polovicu lacnejšie :slight_smile: Ale máme pekný byt, komplet prerobený, všetko v jednej línii. Má to však chybičku krásy - chýba mi jedna izba, aby sme mali aj my s manželom trošku súkromia. Chceli sme vymeniť za 3.izbový - ale nemáme na doplatok, ďalší úver brať nemôžeme, lebo by sme nevládali splácať. ...
29. júl 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chceli sme stráviť pekný predlžený víkend vo Veľkej Lodine na chate, všetko sme si naplánovali, nabalili...prídeme tam, pripravili sme si všetko na grilovanie, popíjali vínko, malá sa kúpala v bazéniku. Príde večer, malá zaspala, zrazu veľký plač, nevedela som ju hodinu utíšiť, triasla sa - akoby od strachu. Plakala som s ňou. Mala zvýšenú teplotu, silno ma držala. Ak som sa jej opýtala, či ideme domov, tak sa začala obliekať. Doniesla mi topánočky. Bolo pol druhej ráno :pensive: Nejak sme to vydržali, veľmi mi jej bolo ľúto. Žeby sa tak bála tam spať, alebo čo to mohlo byť? Stalo sa nám to už raz, keď mala asi pol roka, že sme tam zostali na noc a tiež sme sa museli nečakane baliť, utekala som s ňou na pohotovosť, lebo mala vysoké teploty a hysterický plač. Necikala tam, pritom pila veľa, jedla pekne, ale nie vo vnútri.
Len čo sme prišli domov, sadla na nočník, vypiškala sa, vykakala, vypila mlieko a zaspala, prespala celú noc bez budenia. Už tam nikdy nepôjdem na noc, nech ma každý prehovára, dieťa mi je prednejšie. Takže celú manželovu dovolenku budeme trčať doma, lebo sa nahneval, vraj si potrebuje zvyknúť. ... :rolling_eyes:
29. júl 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik15488 Jujjjj aha tak to od nich nebolo veľmi pekne.....keď tak Vám aspoň mali dať lacnejšie si myslím....ale neboj pomaly si prerobite a bude dobre...my sme tu 2 roky a tiez pomaly robime.... :wink:
29. júl 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Jasne chápem ťa....my sme preto rovno kúpili 3 izbový ale keď sme ho kúpili tak bol v dezolátnom stave tak preto sa aj cena vyrovnala 2 izbovému...ale nakoniec som rada,že sú tu tri izby lebo keď malá podrastie tak jej bude treba izbu....teraz slúži ako sklad hračiek a máme tu aj stôl s pc.... :grinning: možno má strach z lesa a tmy....deti to berú inak ako dospelí.....neboj manžela to prejde aspoň niekde kúpať sa pôjdete....veď určite je dieťa prednejšie než všetko na svete...a možno tam predtýmnieťo zbadala a dieťa si také zapamätá..napr.my sme s malou raz boli na alergologii a brali jej krv a od vtedy sa tak bojí doktorky a sestričiek,že sa až trasie a ten plač...deti si všetko pamätajú..nie sú hlúpe ako niektorí hovoria...
29. júl 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue tmy sa nebojí, chodíme s ňou na výlety, má rada prírodu, dokonca aj chrobáky a všetku háveď chytí do ruky...:slight_smile: len proste nevie spať inde, ako doma. Ja stále vravím, že malé dieťa má spať vo svojej postielke vo svojej izbičke. Aj u svokry nespí v noci, je veľmi spotená a nervózna, nerada tam prespávam. Možno tak raz za pol roka tam ideme na noc....Manžel je taký, povie, že sa mu neoplatí ísť niekde na jeden deň "na otočku" :frowning2:
30. júl 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja aha tak tam je pes zakopaný..proste je naučená na svoju izbičku a svoju posteľ....každé dieťa je iné....zas naša s takým problém nemá..ale to je asi tým,že ja s ňou od mala chodím k našim spať....ale neboj ona z toho vyrastie a bude dobre.... :slight_smile:
30. júl 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue ja viem, napr. u mamy zaspí v pohode :slight_smile:

Neviete, kedy budú trhy u nás? Tie, ktoré zvykli byť každý rok, niekedy v auguste boli? Nepamätám...
30. júl 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.môžem sa pridať?
30. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v akom veku máte deti?
30. júl 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak to neviem ani ja presne ale tak okolo toho 10. augusta zvykli byť.... či??? :grinning:
31. júl 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka183 naša malá bude mať 2 roky v septembri :grinning: si z Tv alebo z okolia???
31. júl 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka183 Vitaj :slight_smile:

Moja mala teraz 15. júla 2 roky :slight_smile:

@angelblue aj som si myslela, že okolo 15. augusta...

Ideme na kupko, dúfam, že sa nezatiahne, kým tam dôjdeme, lebo môj manžel kým sa vychystá, aj večer bude :slight_smile:
31. júl 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak dúfam,že strávite pekný deň :grinning: nakoniec sú 17. a 18 augusta...teraz som pozerala na stránku mesta :wink: môj tiež dovolenkuje tak dúfam,že sa podarí ísť do toho Maďarska..... :unamused:
31. júl 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Aj ja som pozerala na trebišovskú stránku a našla som to. Dúfam, že bude dobrý program, nech sa trošku odreagujeme :grinning:
Vo štvrtok mi príde sestra z Anglicka, teším sa, pochodíme hore dole aj s malou, budeme chodiť na výlety - budem mať "pestúnku" :slight_smile: Trošku si oddýchnem aj ja - konečne.
31. júl 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute ja som tiez z tv a mam 2 deti.Slecna ma 5 r, syn 19 mes
31. júl 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja No to velmi dobre chápem tak nám zatial 2izbovvý stačí a myslím, že máme z tych väčších dvojizbákov lebo čo sme boli pozerat tuna v TV som neverila vlastným očiam niektorým bytom teda ake boli malinke ved to v kuchyni ani nebolo kam dat stol a stoličky... Vy mate kolko m2? No neviem ako isli ceny niekedy ale mnme sa celkovo na Trebišov zdaju prehnane sumy bytov. Ja teraz predavam byt v HE a ceny sa skoro vyrovnaju už... A neskvor bude aj 3 izbak neboj ked budu detičky troška väčšie :slight_smile:
1. aug 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja juuuuuuuuuuu tak to mas fajn =) moje sestry sú tiež obe v zahraničí a zišli by sa mi tiež občas ako pestúnky... :grinning: hej aj ja dúfam,že bude fajn a hlavne nech výjde počasie :grinning:
1. aug 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baran1982 ahoj :grinning: a ako dlho žiješ v Tv???
1. aug 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok