• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
Baby, mňa tak bolia prsia, neskutočné niečo...už som sa tešila, že konečne sme na tom aj v intímnej oblasti s manželom super...ale už týždeň ma hrooozne bolia. Na dotyk, keď sa prudko pohnem...ako keď som bola tesne po pôrode a mala som ich naliate. Viem, že nie som tehotná, to na 100 percent...menzes som nedávno mala, takže neviem, čo to je...ale takto ma pred "m-kom" nezvyknú bolieť. Cítim sa taká nafúknutá, možno aj tri kilá som za ten čas pribrala...
Vikinka je taká zlatá, konečne sa rozhovorila, hoci tára odveci, ale je rozkošná :slight_smile:
Peťo sa teraz učí na skúšky z práce, je v strese, tak ho nechávame s malou doma, nech sa vie sústrediť.

Tak baby, píšte, čo nové, už by mohlo nasnežiť...hehe...
19. nov 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja ahojik....
tak nové čo také??,už konečne chodíme skôr spinkať a aj skôr vtávame...aj ja už chcem snežik lebo naša malá ho miluje....a aj ja ho mám rada..pokiaľ nieje čľapanica =) inak neviem....niečo sa deje...ale ešte tomu nechám voľný priebeh pár dní a tak sa uvidí.....keď tak potom napíšem.... :grinning:
20. nov 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@angelblue oooo, čo také? nenapínaj nás :slight_smile: určite to chcete vedieť aj vy baby, však ?:slight_smile:
20. nov 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ne neeee nemôžem lebo sa to nevyplní.... :wink:
20. nov 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue tak zostávam v napätí a držím palce, nech to výjde...potom sa podeľ :slight_smile:
20. nov 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
prosím vás, neviete o nejakej firme, ktorá sťahuje byty z Trebišova a okolia? (alebo celkovo z východu). Potrebujem niečo presťahovať na trase Trebišov - západné slovensko....
27. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere ozvi sa mi ohľadom s´tahovania na mmtm@atlas.sk, alebo IP. Dohodneme sa, ak to je aktuálne.
27. nov 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue nooo, čooo...už prešiel týždeň .:slight_smile:
29. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak neviem ci sa mám chváliť =) ale vyzera to tak žienky že koncom júla alebo začiatkom augusta budem 2X maminkou =)
29. nov 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@angelblue jeeej tak blahozelam a dufam, ze to vsetko dopadne na vybornu ....drzim palce.... :slight_smile:
29. nov 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simba Ďakujem aj ja dúfam,že všetko bude ok =) :grinning:
29. nov 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue planovali ste uz alebo sa len tak dobre postastilo?
:wink:
29. nov 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue A vieš, že som tušila, že to bude to? Teším sa s tebou...a čo manžel? Teší sa?
29. nov 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Gratulujem tak to budeme mat medzi detičkami 5 mesačný rozdiel :grinning: :grinning: :grinning: Aj som to tušila ked si ešte s touto správou čakala :slight_smile:
30. nov 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simba bábätko nebolo plánované...ale aj tak sa tešíme.....trošku sme sa báli lebo som zo začiatku brala lieky a nevedela som že budem maminkou....ale pýtala som sa doktora tak povedal,že tie lieky by namali nič ovplyvniť.... :grinning:
30. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja tak teší sa....malá hovorí,že chce bračeka....ale ona tomu ešte tak neroozumie.....tak uvidíme čo to bude keď začne rásť bruško.... :grinning:
30. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenulik15488 dakujeme =) noooooo tak ja budem mat termin niekedy koncom jula zac. augusta.... :grinning: chcela som sa ta opytat o ten 3G co si bola to si sa kde objednavala a do kt. tyzdna to robia ??? :grinning:
30. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue Myslíš asi 3D nie :D? Ja som bola v Michalovciac u doktora Bálinta :slight_smile: a urobia ti ho aj v 30tom týždni ak by si chcela :grinning: Tu je stránka jeho internetová : http://www.ambulancia.balint.sk/
30. nov 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik15488 hej hej to som myslela.... :grinning: ďakujem
30. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@idris som sice kosicanka ale manzelova ceeeela rodina je z Kuzmic a travime tam vela casu, ta sebe dumam, že i ja už dakus Zempľinčanka :-P
30. nov 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@angelblue aj ja sa pridávam k blahoželaniu!!! k bábu :slight_smile:
1. dec 2012 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočeny ako sa máte ?? Tak znova ubehol rok ako voda a moja malá šelma oslávila ďalšie narodeniny 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja -My momentálne nič nestíhame a len do práce chodíme a makáme lebo všetci sa zbláznili a nakupujú ako keby šlo o nejakú súťaž kto nakúpi viac :D :D no nič však už len 5 tt a prejde to všetko a potom bude kľud aspoň do veľkej noci :D :D a to dúfam že do vtedy budeme pracovať niekde inde :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dec 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. dec 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte kočky čo máte nové???darčeky pre detičky na Mikuláša, na Vianoce pokúpené????iddete na Vian. trhy???uvidíme čo zas budú mať a hlavné aké ceny... :grinning:
4. dec 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue Ja sa chystám kuknut je to niekedy buduci tyžden nie :slight_smile:? Uvidím v akom tehotenskom stave sa vtedy budem nachádzať a tie ceny :D vidím to asi len na prechádzku :grinning:
5. dec 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulik15488 no asi aj my tak..po prípade mozno nejaký medovníček si kúpime :grinning:
5. dec 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue
@lenulik15488 Ahojte, Mikuláš bol bohatý - asi sme poslúchali celý rok :sweat_smile: Malá chodí celý deň k botníku a prehľadáva všetky topánky :slight_smile:
Na trhy pôjdem pozrieť, ale viac ako varené vínko a nejaký ten medovník si nekúpime - nepáčia sa mi tie ceny :grinning:
15.teho ideme do Poľska, tak tam si to vynahradíme.
Na vianoce už mám každému pokúpené, len malej nechávame nejak na poslednú chvíľu.
6. dec 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja JUUUUUUUUJ šikuľka =) tak aj my sme asi boli dobrí :grinning: dokonca sme stretli anjela a čerta a Mikuláša..pre malú to bol zážitok lebo ešte také nevidela....bola taká podarená...včera som s ňou bola vonku...tak sme každý kúsok snehu museli prejsť takúúúúúúúú veľkú radosť mala :grinning: škoda,že už sa pomaly topí...ale uvidíme lebo sme tam primŕza.... :pensive: ja mám ešte len nejaké drobnosti ale už viem čo pokúpime :grinning: ako to rýchlo beží,že??a to aj s malinkou idete do Poľska?
6. dec 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Nie, sami, nechávam ju so sestrou - dúfam, že bude chcieť zostať, že nebude vkuse revať.
Ja som sklamaná zo včerajšieho mikuláša v meste - pred poštou. Celá organizácia na prd...
Keby som vedela, manžela prezlečiem za Mikuláša a ja budem anjelik :grinning: hehe...no ale na budúci rok budem vedieť.
6. dec 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja no tak súste ísť zajtra pozrieť....niekedy poobede bude robiť O2 mikuláša..segra tam brigáduje tak preto viem... :grinning:
6. dec 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok