Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
27. dec 2012

@tosomja awoj tak naše sviatky prebehli v poho...až na to,že mne bolo celé sviatky zle.....ani sme nikde pomaly neboli....len u svokrovcov a u nasich....malá sa tešila...toľko toho zas dostala.....,že ani neviem kam to ja všetko dám.... ☹ ona všetkým otvárala darčeky a tak veľmi sa tešila....určite aj tvoja....a inak ako už je jej lepšie???dúfam,že áno....tak zatiaľ 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
28. dec 2012

@tosomja moja zlatá tak potom napíš ako ste dopadli u dr... a svokrovci nic nehovorili ze mala je chora???ved ked ste boli minule v KE tak jej nic nebolo...a teraz....mala si povedat ze to od tej druhej malej chytila....to poznam tie reci a neznasam to..uz to clovek pozna na spamat....my sme chvalaBohu ako tak zdravi...len soplime ale to je take debilne pocasie....no nasa este na take neprisla ako pchat zem.kasu do babiky ale ver tomu ,ze je riadne cislo.....a robi horsie veci..niekedy si myslim,ze mam doma chlapca 😀 ale kazdi mi hovori ze radsej nech bude taka ako by mala byt taka,ze kam ju strcim tam bude ticho sediet... 😔 tak sa rychlo uzdravte.... 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
28. dec 2012

@tosomja taaaaaak skore uzdravenie...mas pravdu najlepsie je byt doma.....na Silvestra..pozries telku ..potom si pripijes..nikto do teba nehuci.....a dieta moze v klude hajat..a este k tomu ked je chora tak len to pekne vylezte.....to az tak velmi si sa napapala na Vianoce ze uz cvicis??? 😉 a nebodaj aj malá??xi xi

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
28. dec 2012

@tosomja No konečne človiečik,ktorý nemá rad zem.šalát ako ja....ja nemám rada prakticky žiaden šalát okrem tresky... 😉 Ja som to tiež tohto roku neprehnala lebo každý večer počas sviatkov som blinkala 😝 klop klop aby som nezariekla teraz mi je konečne trošku lepšie....a čo máš nejaké problémy s kramamy či aj ty sa pridáš ku mne a budeš 2x mamina???naša nejedla kapusnicu...iba zemiaky s rybkou a trošku bobaliek 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
28. dec 2012

@tosomja juuuuuuuuj no mas to vesele.....nezavidim ti....a neskusala si nejake tabletky alebo nieco take na napravu????

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
29. dec 2012

@tosomja no to je pravda....a nieco na prirodnej baze??ja tiez niesom za horm.antikoncepciu....lebo to ti len nabura cely organizmus.... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
30. dec 2012

@tosomja juuuuuuuj a to co za predavac bol????no nic ved to je dobre mne sa to sice este nestalao ale mne tiez hovoria ze mam menej a nechcu mi verit ze uz mam dcerku... 😝

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
31. dec 2012

@tosomja my sa ešte len chystáme....ale boli sme včera...ako malá už lepšie???prajem príjemného Silvestra....a ešte krajší Nový rok 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
1. jan 2013

@tosomja PEKNE pekne....naša odkvicla o 22:00 ale hrozne sa bála petárd tak to bolo lepšie....my sme nakoniec boli v Sečovciach...ale vonku sme neboli...keďže manžel išiel ráno do práce...tak sme si o pol noci pripili a išli sme spinkať... 😔

simba
1. jan 2013

@tosomja Ahoj.. ako si sa rozhodla s malou a jej nastupom do škôlky? dáš ju už teraz od 7.1? keď je ešte chorá asi ju radsej nechaj doma a daj papier od lekárky lebo v školke jednak može ešte nakaziť ďalších a jednak má aj ona sama oslabený organizmus...viem to aj podľa mojej, dosť často je chorá...dúfam,že sa to časom zlepší.....ale už sa na nu v školke detičky tešia....sú veľmi zlaté....mali vianočnu besiedku a vystupovali, tancovali, recitovali...ti poviem som plakala od šťastia a od smiechu zaroveň keď som ich tam videla také drobčence 😀

simba
1. jan 2013

@tosomja a ešte som zabudla, že teraz koncom mesiac alebo vo februári budú mať karneval , na ktorý sa budú tiež pripravovať nejaké tančeky a možno bude aj pre rodičov . nevedela mi ešte ich učitelka povedať, či to bude aj pre rodičov alebo nebude...v každom prípade skús takto malú začať navnaďovať...možno to pomaly zaberie.... 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simba
1. jan 2013

@tosomja hm aj ja sa hnevam na niektoré mamičky,ktoré dajú hoci len zasoplene dieťa do škôlky ale priprav sa nato,že to robia.takže výsledok je taký,že do týždňa sú v triede tri deti....smutné ale bohužiaľ pravdivé....inak aj mne vŕta ešte stále v hlave čo sa mohlo stat tvojej Vikinke v škôlke.moja malá je tiez taký bojko ale celkom sa do škôlky teší,dokonca sa aj rozhovorila tak dúfam,že sa nič negatívne nestane

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
2. jan 2013

Ahojte babule je v Trebišove donášková služba kvetín ??? Alebo kde je kvetinárstvo Sinay ??

Inak prajem všetko naj v novom rokou hlavne pevné zdravíčko ;)

elenka.k
5. jan 2013

@tosomja čoo bolo na neurológií??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
6. jan 2013

@tosomja fha, tak to máš behačky A pri ktorej dr. si bola? Sučová?!

@idris o donáške neviem! Aj Tebe všetko dobré do nového roka !!!

angelblue
6. jan 2013

žienky ja trošku oneskorene ale prajem Vám Šťastný nový rok 2013....

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre