• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@jankali ako je možné, že pes smrdí?...
21. feb 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankali no, má takú psiu vôňu, keď sa vykúpe, tak trošku viac to cítiť:slight_smile: ale milé je to, my sme si zvykli, návštevy cítia:slight_smile:)
počkaj na zajaca:slight_smile:)
21. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja awoj no čo ako??už po prerábke???ako sa malá stará o zajka vidím,že sa jej veľmi páči... :grinning: zlatý je hrozne....my máme teraz trošku menšiu nákup. horúčku..ideme si dávať do bytu klimatizáciu lebo na 8. posch je v lete peklo....a na budúci mesiac by som chcela dať urobiť vstavanú skriňu na chodbu....už sa nemôžem dočkať začiatku marca lebo pôjdem na 4D do Mi a budeme vedieť pohlavie dieťatka....teším sa...malá chce bračeka tak uvidíme či to výjde...ale hlavné je zdravie... :wink: ako slúžia nové spotrebiče???zvládli ste to bez nich tých pár dní???
25. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankali to preto smrdí, že ho kúpete...aj veterinár vám povie, že pes sa nemá často kúpať, lebo sa tým zvýrazňuje jeho pach...
Náš zajko nesmrdí, v klietke má drevené pelety. Len nás pani, kt. predávala toho zajka oklamala, vraj je naučený na králičie wc a serie kade chodí...dúfam, že sa naučí na wc, lebo ho nemôžeme púšťať z klietky, kvôli Vikinke.
25. feb 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Ahoj, no už prerobené, nálepky som kúpila, ešte nalepiť. Zvykla si na novú izbičku, chce tam spinkať, dnešnú noc dokonca spala úplne sama do rána. Bez spotrebičov to bolo strašné, nudila som sa, nemohla som prať, nemala som čo žehliť. Nehovorím o tom, že som ani nevarila, lebo som nemala žiadne potraviny...Ale už je dobré, som spokojná.
Zajačik?...je zlatunký, ale serie všade, vraj je naučený na wc, ale pochybujem, dúfam, že nebudem ľutovať, bolo by mi ľúto Vikinky, keby som jej ho teraz zobrala.

Nebojíte sa klimatizácie? Viem, mama býva na 8.poschodí, je to strašné - hlavne v lete. Ale mne to vyhovuje, takú horúčavu mám rada :slight_smile:

Aj ja by som chcela fotku z ultrazvuku, žiaľ, ten môj gyn. také niečo nepozná...
25. feb 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja No ja sa bojím....kvôli maličkému ale bude tak nastavená aby mu to neškodilo a keď tak bude vypnutá...no tak toho zajka musíte nejak naučiť aby ste za ním stále nemuseli zbierať bobky....kamoška má vycvičeného ale ten ju poslúcha na slovo.... :grinning: a nakoniec z MK si kúpila tie nálepky či z nejakého obchodu???
25. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue no tak budeme sa snažiť ho naučiť, inač pôjde na pekáč :grinning:
Kúpila som v KIKu, len také obyčajné, možno kúpim aj toho macka Pu z netu, ale keď ja nemám šťastie na nákupy online :slight_smile:
25. feb 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja no to mi hovor..ako cez Mk v pohode všetko ale 2 krát som si dávala z Aukra a pri oboch som mala problémy tak som si povedala,že Aukro nikdy viac.... :angry:
25. feb 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue my sme objednávali sedačku, už som myslela, že čakajú, kým vyrastie strom aby ho mohli opracovať :slight_smile:
Potom legíny, trikrát som ich reklamovala a ani raz mi nevrátili peniaze. Teraz kabátik, úplne iný popis ako realita a pani mi odpísala, že nemôže na všetko dohliadať, že môžem vrátiť, ak sa mi niečo nepáči.
25. feb 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja juj no vidíš...každí ma iné skúsenosti zatiaľ musím zaklopať..ale také vážne probl. sme nemali....a minule čo sme dali malej tú zábranu tak jej to nevadí a je prisvitná tak poďľa mňa ani tvojej by nevadila či už ste to nejak vyriešili dala si jej stoličku??
25. feb 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja :slight_smile: aj nás oklamali:slight_smile: Ale možno to bude aj stresom, že zabudol/zabudla, čo už vedela:slight_smile: Práve mi drahý rozpráva, ako ho prišla Bona zobudiť o pol piatej, že jej treba pišať:slight_smile: Vravím mu, že to asi nie zato, ale že jej bolo zima:slight_smile:
25. feb 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankali no akupkanie - vonku je také blato, že amen, dneska prišla totálne mokrá a čierna:( v lete mám plán, že by mohla aj spinkať vonku - ale neviem, či sa o ňu nebudem báť. Tak iba toľko som chcela s tým kúpaním, že niekedy proste treba. Zajačika vieš pohlavie? Pridáš aj foto? Idem kuknúť, či už nemáš v albume jajka:slight_smile: pa
25. feb 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankali no a kupkanie - vonku je také blato, že amen, dneska prišla totálne mokrá a čierna:( v lete mám plán, že by mohla aj spinkať vonku - ale neviem, či sa o ňu nebudem báť. Tak iba toľko som chcela s tým kúpaním, že niekedy proste treba. Zajačika vieš pohlavie? Pridáš aj foto? Idem kuknúť, či už nemáš v albume jajka:slight_smile: pa
25. feb 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankali pohlavie neviem, zajtra s ním ideme na veterinu, nech sa na neho pozrie odborník :slight_smile: lebo sa bojím, aby náhodou nejakú pliagu nedostala od neho aj Vikinka.
Chápem, treba aj psíka kúpať, ja som len podotkla, čo som vedela :slight_smile: že po kúpaní sa zvýrazní psí pach :slight_smile:

@angelblue Áno, vyriešila som to stoličkami z kuchyne, večer jej ich tam dám, ani o tom nevie a ráno dnes ona ťahala naspäť do kuchyne :slight_smile:
Inač, tie nálepky čo som kúpila v Kik-u, sú hrozné, vlastne pekné aj dobre lepia, ale vraj sa dajú prelepiť. Strhla som aj omietku :sweat_smile: :angry:
A kúpila som jej dnes v New Look Hello Kitty nálepky, tak sme spolu lepili, kde ona chcela...aká bola pyšná, že si ozdobila izbičku :slight_smile: A veru, lacné ale najkrajšie :slight_smile:
25. feb 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja no super teraz bude mať krásnu Kittinkovú izbičku...aké maličkosti našim detičkám stačia ku šťastiu...ja som hrozne šťastná lebo naša Laura sa konečne prestala báť veľkého wc....lebo v nedeľu videla sesterničky ako sa neboja a už včera sme v pohode chodili na veľké wc....sa teším ako malé decko.... :grinning: som ju zo začiatku držala ale teraz už ani nemusím....ma redukciu tak nespadne :wink:
26. feb 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue No tak to je super, že sa nebojí WC :slight_smile: Aj Vikinka radšej chodí na veľký záchod, ako na nočník, a tiež nechce aby som ju držala :slight_smile: Dvakrát už spadla do misy :grinning: ale smiala sa z toho, že má mokrú riťu :slight_smile:
Juuj, tie nálepky Kitty, v noci všeeetko popadalo, nedrží to na stene, dnes manžel s lepidlom prilepoval rohy, ale nič moc :angry: Nakoniec kúpim farby a namaľujem sama :slight_smile:...keeeby som mala odvahu, kresliť viem, ale bojím sa, aby som nedos...a stenu :slight_smile:

Nepoznáte nejakého dobrého zverolekára?...hlavne lacného, chcem dať skontrolovať zajka, vyzerá byť zdravý, ale pre istotu a neviete koľko stojí preliečenie proti kokcidioze?
26. feb 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja awoj tak my poznáme toho čo je za múzeom ale neviem či je lacný :confounded: tak to mi je ľúto,že nedržia.....snáď niečo zaberie =) naša malá ma v izbe nakreslenú včielku Maju kriedami.... :grinning: ale o chvíľu dávame stierky a nové farby tak chcem nálepky :pensive:
26. feb 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue kriedami? To sama kreslila, či kto? :slight_smile: Ani ma nenapadlo s kriedami...
27. feb 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja to manzel kreslil podla predlohy len to ze to treba s niecim nastrielat aby sa to nerozmazalo.
27. feb 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
28. feb 2013 o 10:45 • mamickatanja
@mamickatanja Dobrý deň, skúste bazár, možno budete mať šťastie, ak dáte aj primeranú cenu :slight_smile:
A môžem sa spýtať, možno ma do toho nič...ale prečo kupujete botasky a potom ich predávate? Ak ich nenosíte? :slight_smile:
2. mar 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Kupila som na skusku a vyslo ze su male :frowning2: Ked pozerala som aj na tabulki aj tak ... smola
2. mar 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamickatanja Aha, no lebo som pozerala váš bazár a tam ich máte viac :slight_smile: Ja na skúšku takto neviem kúpiť, tiež sa bojím, či jej sadnú a predsa, nie je to zadarmo...
5. mar 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tu dlho nebola, ale pozerám že to tu ako tak žije :slight_smile: trebišovčanky ... pridm vám zopár fotiek aby ste vedeli prečo vás zanedbávam.ale sem tam tu nakuknem a prečítam príspevky. Detičky vám rastu ako z vody. :slight_smile: sú tu aj nové mamičky. ta musím poriadne poštudovať čo sa to tu deje.
14. mar 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ada9557 jeeeeeeeeeej veľmi krásne :grinning:
25. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem :slight_smile:
25. mar 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankali
@ada9557
@angelblue
@simba
@idris
Ahojte dievčence, ako sa máte, čo nové, dlho tu nikto nič nepíše, nepochválite sa, čo nové, ako napredujú detičky, ako si užívate "krásne jarné dni" :slight_smile:
Konečne nám vykuklo slniečko, aj včera doobedu bolo príjemne, ale kým sme sa vychystali vonku, tak zase sa zatiahlo, fúkalo, uf, dalo mi zabrať kráčať proti vetru a ešte aj malú držať, aby neuletela :slight_smile:
Dávali sme tapety do kuchyne, juuuj, super to vyzerá, potom dám fotku, aká som šikulka, lebo môj manžel nemá na také nervy - hoci som maličká, tak som to zmákla za dve hodinky :slight_smile:
Predvčerom mi Vikinka dala zabrať, neviem, čo sa s ňou porobilo, bola zlá ako čert, len som kričala, už mi "skákala" ruka, že jej jednu struhnem po zadku, nech má dôvod na plač, od rána do večera len revala, akoby ju rezali, trucovala, nejedla, nesadla na nočník, pocikala sa naschvál do gati :frowning2: Večer mala taký amok, že skončila pod sprchou, ukľudnila sa, vyspala sa z toho a včera bola ako anjelik. Dúfam, že som postupovala správne, keď som ju neudrela ale dohovárala som jej, mojkala ju aj napriek tomu. Z rána som na ňu pokričala, lebo mi vyliala kávu na koberec - schválne :frowning2: A potom namiesto toho, aby som na ňu nakričala, tak som jej povedala, že ju ľúbim, ale je mi smutno, keď mamku nepočúva a robí jej zle...Včera sme za "dobré správanie" boli na koláčik, skoro celý deň vonku, aj keď nás skoro odfúklo.
8. apr 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Ahoj, tak si prerábate - juj - fajne Vám. Aj mňa to tu už nejako nudí, ale ak si pomyslím, že to deti zničia, lebo viem, že určite skôr, či neskôr. Šikula si!! Ináč, ja sm chcela maľovať, aj farby som kúpila a mn. mi nechcel pomôcť ( chcela som iba so skriňamy - odtiahnúť ich) keďže nie - tak som so všetkým sekla, odložila farby a basta!
Áno, konečne sa počasie umúdrilo..... ideme po výsledky moču a zájdem asi k mamke. Ináč, aj moje sú strašne zlé - nepočúvajú, odvrávajú kričia, graučia, Eli si nenechá ani dohovoriť a už kričí nie, ani nevie čo od nej chcem, stále iba uteká dole, aj keď jej zakážem že nepôjde dole, príde po ňu svokor ( aj preto som mala vtedy takú zničenú náladu) vôbec nerešpektujú - ako mám potom vychovávať??!!! Ale dala som im, nechala som deti celý víkend tak - dole aj keď vystrájali, aj keď niečo spravili, som nepošla dole, ako inokedy ...... až sami ma potom volali .... aj tak som nešla. Nech vidia, aké to je (pretože sa mi vtedy dokonca svokor smial do očí ....... juj, strašné som mala nervy!) No nič, idem sa chystať - aj deti. Maj sa a kľudne píš kedykoľvek
Aj Vy baby :slight_smile:
8. apr 2013 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 niekto - šikovný!!!!! :wink:
8. apr 2013 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok