• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
Ahojte baby, teraz som zbadala tuto diskusiu. Pridavam sa, tiez som z okolia TV. Byvam na pol ceste do TV na pol do MI.
19. máj 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja aha tak to je blbe...ale aspon jedna babka ju ma najradsej :grinning: hej a čože ste ho tak predali???veď ste sa hrozne tešili a zháňali a teraz namiesto toho rybky???
19. máj 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska1212 awoj vitaj....napíš nám niečo o sebe :grinning:
19. máj 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue som z trhovist, robim v MI a kolegov mam z TV. Aj rodinu tam mam. Mam 29 rokov, momentalne tehulka v zaciatocnom stadiu. Ty si priamo z Tv?
19. máj 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska1212 ja pochádzam zo Sečoviec ale vydala som sa do Tv a tu bývame už cca 4 rok :grinning: a ja som tehuľka v poslednom trimestri :wink:
19. máj 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruska1212 Ahoj, vitaj medzi nami. :slight_smile:

@angelblue Vieš čo, predala som ho, lebo minulý mesiac Vikinka naňho stupila a odvtedy sa ho bojíme, manžela kusol, mňa strašne poškriabal...ale Vikinke nespravil nič. Bála som sa ho púšťať z klietky, lebo som ho nevedela potom chytiť a tak...no proste sa trápil len v klietke...A akvarko sme mali už dlho, len sme dokúpili rybky :slight_smile:
20. máj 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja jaj aha no dobre tak....rybky nic neurobia a clovek z nich má radost... :grinning: co robite v tychto uprsanych dnoch???nevies mi poradit???mojej malej sa ako keby na stolickach robili kazy....ja neviem co mam robit..lebo kazdi mi vravi ze to urcite ani nieje kaz..ze je to skoro...ale u nas je umyvanie zubov kazdenne 3x bojom....tak sa bojím...lebo pri zubárke mi ani usta neotvori...tak ci si sa nahodou s niecim takym nestretla... :pensive:
22. máj 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Už mi to počasie lezie na nervy, včera sme ešte stihli ísť von, ale dnes?...no neviem, možno si bude kresliť, vystrihovať, alebo spolu háčkovať :slight_smile:...

Moja nemá kazy, našťastie - boli sme dvakrát na preventívnej, prvýkrát neotvorila ústa, len sme sa popozerali, 2krát si sadla do kresla, povozila sa a keď jej dr. povedala, nech si pozrie zúbky v zrkadielku, tak otvorila. Vikinka si rada umýva zúbky, väčšinou si pri tom spievame (šuch šuch sem, šuch šuch tam, kefku jemne držím...- spievankovo :grinning:)
Švagrinej malá má strašné zúbky, má 4 roky a vpredu už ani zúbky nemá, čo má také pohnité, ale od malička pila kakao z fľaše, džúsiky a jasné aj stále brala nejaké lieky, čo bola chorá. Tak aj od toho...a áno, sú to kazy, prečo by také malé deti nemohli mať kazy?...
22. máj 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja aj mne hrozne lezie na nervy,,,,fučí...prší a stále dookola....aj my si speivame spievankovo len ona je trucovitá stále musí vymýšľať...možno to je tým,že som tehotná a nevenujem jej až toľko času ako by som mala...som večne unavená, keď vystrája tak som nervózna a tak....už sa teším až bude drobec na svete aby som zas mala sily.....a mohla sa svojím detičkám 100 pro venovať...ja sa bojím čo s tými zúbkami...ono to ani nevidno nič..len keď sme sa šalili tak som zbadala,že ma niečo na zúbkoch....ale keď jej umývame alebo tak to nie je vidieť... :pensive:
23. máj 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue aj ja som zistila, že čím sa menej venujem, tým je horšia...neznesiteľná a potom ma vytočí a už som nervózna...deti potrebujú pozornosť. Napr. nenávidím, keď sa malá prihovára manželovi a on jej neodpovedá, ona potom vrieska, skáče, niekedy ho aj buchne...mne toto nerobí, lebo jej odpoviem, hoci neviem odpoveď :sweat_smile: Ale aspoň reagujem.
No neviem, treba ísť radšej k zubárke, nech ju to potom nebolí, nejakou hravou formou nech sa na ňu pozrie...naša podpláca prsteňom :slight_smile:
23. máj 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak snáď ju to prejde o to horšie,že som bola v nemocnici a vôbec sa nemôžem namáhať ani nič....lebo mi tvrdlo bruško a začala som sa otvárať.... :angry: ale našťastie som príšla včas.....
2. jún 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue juuuj, tak si dávajte na seba pozor, manžel ťa teraz musí obskakovať :grinning:
Vonku zase prší, toto sa už nedá s tým počasím ani vybabrať...plánovali sme dnes, že sa prejdem do Košíc - popýtať sa, že čo a ako s mojím nástupom do práce, no ale musím zobrať aj Vikušku, takže nič z toho...
Teraz je u mojej mamy aj môj brat - to je nešťastník :slight_smile: ale som rada, že je tam, aspoň nám trošku spestrí dní. Vikinka ho má veľmi rada, bozká ho, mojkajú sa, Jubim ťa Stano a ty mňa hej? :grinning:
3. jún 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Tak on sa stará až až aj s malou bol celý čas sám doma pokiaľ som bola v nemocnici....jooooj to počasie aj nás zabíja....malá je ako vymenená keď nemôže ísť vonku....príšerne ale veď to asi vieš posúdiť podľa svojej....a čo do ktorej školky ju dávaš???? :grinning:
5. jún 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue na Komenského pôjde, už sa aj teší, aspoň čo sa rozprávame, tak nadšene rozpráva o tom, čo tam všetko bude robiť :grinning:
Inač, minule sme stretli zástupkyňu tu z 1. Decembra a keď ju Vikinka zbadala, tak sa rozplakala, ona zostala len stáť a nič nepovedala, len že sa ponáhľa...
No, viem, čo to je doma sedieť, už aj mne z toho šibe, verím, že sa deti nudia, moja nevydrží dlho pri jednej činnosti, takže máme rozhádzaný celý byt a nestíham ani upratovať, variť...uf, zaberák :slight_smile:
5. jún 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja no a vieš ako to u nás vyzerá???ja nič nemôžem robiť a tak ma to štve,že jooooooooooooooj!!!ale pre zdravie a hlavne pre malého sa musím šetriť.....tak naša tiež stále niečo vymyšla a chce sa hrať...rozhádže hračky a už je po hre :grinning:
5. jún 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue Tak už to zbehne rýchlo a ani si nespomenieš na prácu pri dvoch malých čertíkoch :grinning: Juuuj, my sme od 13 tej do teraz spali :grinning: to bude párty večer :slight_smile:
5. jún 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja HEJ juuuuuuuuuj...naša dnes spala pol hodinu..asi tušila,že dnes kedže má meniny prídu babky a tak dostane nejaké darčeky..tak dúfam,že aj skôr pôjde spinkať.... :grinning:
5. jún 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue tak jej prajeme všeeetko najlepšie k meninkám :slight_smile:
Teraz sme prišli domov, boli sme sa bicyklovať, ale "naháňali" nás škaredé čierne mraky, tak sme sa radšej skryli, aby sme nezmokli :slight_smile:
Okúpkaná...tak neviem, či ideme spinkať, či čo...
5. jún 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ďakujeme pekne....tak aspoň trošku ste vyšli vonku....my sme boli doobedu a poobede boli babky a dedovia..tak sme nestihli :grinning: :grinning: vieš niečo o tých nových ihriskách čo tu majú byť???lebo nikde nič nevidno.... :pensive:
6. jún 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue ale čo si...ani ja som nič nevidela, aj som písala na stránku Trebišova, ale nikto sa neozýva...boli sme aj na bicykloch prejsť celý Trebišov a nikde nič. Len samé parkovacie miesta. Ani v parku, ani na tom severe - ani neviem, kde ten sever je :grinning: ale fakt nikde som nič nevidela...
6. jún 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja hrôza no...žeby nás chceli prekvapiť??alebo sú to zas len prázdne sľuby aby sa maminy nesťažovali,že nemajú kam s detičkami.... :angry:
6. jún 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja no neviem ale asi to zas budú len prázdne sľuby aby sa maminky nesťažovali,že nemajú kam s detičkami... :angry:
6. jún 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue neviem, vraj niečo bude, ale nechcú dopredu sľubovať, aby nesklamali...uvidíš ako sa budú pretekať pred voľbami...je to tu biedne, fakt s tými deťmi nemáme kde ísť a musíme prosíkať, aby aspoň niečo postavili...veď čo na tom malom u nás na Komenského - príde tam 10 detí aj s rodičmi a nevojdú sa všetci do pieskoviska, na tú jednu malú šmýkalku sa hrnú a ani nezaregistrujú, že sa z nej šmykli...a nehovorím o rodičoch, keď chcú dávať pozor a stoja všetci okolo šmykalky, alebo si chcú sadnúť na tie dve malé lavičky :slight_smile:

Na Berehovskej pri mame tam robili ceremóniu - otvárali akoby neviem, čo tam postavili a ešte ani piesok nevymenili, zarastá to tam, každý na to kašle...
6. jún 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tak je to tu príšerné...my bývame na Berehovskej ale ja svoju malú nepustím na to "ihrisko" hocikedy tam cikajú psy a ich pánkovia sa nad tým ani nepozastavia..radšej zbehneme k svokre na dvor....tam má malú aj hojdačku aj piesok....ako sa tvojej malej páčia kolotoče??,my našu nemôžeme odtiaľ dostať...dnes sme boli trošku u našich v Sečovciach lebo majú dni mesta...tak zas kolotoče, trampolína a cukrová vata.... :grinning: ale malá bola nadšená....som čítala,že vy ste boli v zoo..aj my by sme šli len ja už nevládzem toľko chodiť...tak potom na budúci rok niekam tak ďalej pôjdeme... :slight_smile:
15. jún 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue ahoj...v takej horúčave sa ani mne nechce chodiť vonku...hlavne sa bojím o malú...včera čo len sme vyšli pred blok, už bola červená ako rak...som myslela že má úpal, ale to bola len rozhorúčená...
Každý deň sme na kolotočoch...najviac ju baví skákací hrad...
V ZOO bolo super, len sme neboli v Dinoparku, ale Vikinku najviac bavilo krmiť zvieratká, veď tri balíky piškót sme brali a ani jednu nezjedla ona :slight_smile: Potom sme boli ešte v Ke pri fontáne, tam sa vykúpala :grinning:

Išla by som na kupko, ale samej sa mi nechce...nemám chuť sedieť medzi mamičkami na schodíkoch a dávať pozor na malú tri hodiny vkuse :grinning: Tak si počkám, kým príde sestra z Anglicka a pôjdeme sa počľapkať. Ale asi v tom čase budem mať svoje dni, tak zase budem len sedieť na kraji bazéna :grinning:
19. jún 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja ja umieram z toho tepla...a to este mesiac ma caká....jaaaaaaaj :pensive: ani výjsť nikam ani nejesť ani nič....už nech tie horúčavy rýchlo prejdú....počuj nevieš mi poradiť čo mám zobrať pre malinkého do pôrodnice v tom teple???ak si užite kúpalisko...my ideme našej vybaviť pas aby mohla chodiť s mojimi rodičmi do Maďarska sa kúpať... :grinning:
21. jún 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue tak má sa ochladiť od pondelka...:slight_smile: verím ti, len funíííš :slight_smile:
do pôrodnice som brala látkové plienky, lebo oni ti síce dajú, ale jednu na deň...a ja som chcela mať vždy malinkú čistú...oni mi ju aj obliekali, ale do takej velikánskej košielky, že som jej nevedela ani rúčky nájsť - tak dve košielky na prezlečenie, alebo krátke bodinká. ponožtičky na nôžky, ak bude odkryté...jasnačka pampersky, krém, vlhčené utierky.
Domov - perinka, košielku, alebo body, tenkú čiapočku...alebo do autosedačky aj ponožtičky a nejaké tenké nohavičky, čiapočku tenkú. My sme išli domov peši s kočíkom - nemala som ju zaviazanú v perinke, bola celý čas odkrytá, len som jej prehodila cez kočík plienku :slight_smile:
21. jún 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja no no tak nejak....a strašne ma unavuje to počasie....inak ďakujem..ja som tiež pri našej mala aj plienky látkové aj košieľočky tak asi vezmem aj teraz lebo keď malý blinkne alebo tak bude treba....ja len dúfam,že už nebudú také horúčavy lebo neviem ako to budeme zvládať..a ešte aj doma príšerne horúco, síce máme klímu ale pri drobcovi nechcem veľmi používať..... :grinning: ako trávite víkend??
23. jún 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue predvčerom a včera sme boli na kúpalisku, bolo super, Vikinka plávala vo veľkom bazéne len s plávacími rukávnikmi...Včera nás zastihol dážď, tak sme utekali...Aj dnes sme chceli ísť, ale Vikinka zaspala, tak som ju nechala spinkať. Inač, už 4 deň spí na zemi. Nechce ísť na posteľ. Videla do u mňa, lebo mi bolo horúco na posteli, tak som rozložila paplón a tak sa mi fajne spalo. Ona ma videla a odvtedy reve, keď má ísť spať na posteľ :grinning: No keby ja som toto vedela, zariaďujeme jej izbu na novo? :grinning:
23. jún 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja verím,že ste sa mali super....my sme dnes s malou boli pri Halpinovej lebo nám tak kýcha a pokašliva tak som to nechcela tak nechať na víkend...prepáč,že niekedy odpisujem až tak neskor...ale večne si prečítam správu a potom idem niečo urobiť a tak zabudnem,že mi to niekedy aj týždeň trvá... :grinning: naša Laura teraz videla niekde v letáku posch. posteľ tak teraz už 4 deň ju drží,že chce veľkú posteľ s rebríkom....tak jej vysvetľujeme,že keď sa narodí braček a trošku podrastie tak im kúpime :wink:
28. jún 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok