Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
9. sep 2009

to tu vazne niesu ziadne k tohot regionu fnuky fnuk 😖

kubiatko
17. okt 2009

Ahoj, ja som z úplného cípu-z Čiernej nad Tisou

idris
autor
3. nov 2009

jejda ale vitaj to som rada 🙂 ze aspon niekto dlho som tu nebola lebo nik sa tu neukazal

idris
autor
10. nov 2009

Tomu neverim ze na konika nechodia ziadne trebisovcanky alebo babulky z blizkeho okolia. 😠

elenka.k
15. nov 2009

Ahoj, aj ja som z TV! vidím, že Vás to čoskoro čaká, mňa až v lete, tak ako to zvládate?

idris
autor
15. nov 2009

elenka.k srdecne Ta tu vitam ... je to uz na spadnutie ale pohodka, lekar ma vystrasil ze uz mozem kazdu chvilku porodit ale malemu dohovaram ze ma este casu aspon 1 tyzden 😉 ... a kedze je to prve babatko tak neviem co mam cakat, a cele to obdobie preslo ani neviem ako bez problemov a to ze som tehotna mi doslo az ked narastlo v 8 mesiaci brusko inak do vtedy mi nik neveril 😠 a babulky na poradni si robili srandu ze ich iba spravadzam .... a ty mas ake pocity???

dufam ze sa tu budeme stretavat zelam pekny dnik pa

elenka.k
17. nov 2009

Ahoj! tak ja už začínam vracať - furt, a rozdiel je, že teraz mám strašné chute, len jem a jem a jem..... potom sa ozvi čo a ko, to ja som v 1 teh. mala brušisko hneď na začiatku a nakoniec som ho mala ako balón, môžem sa Ťa opýtať, budeš tu v TV rodiť?

idris
autor
17. nov 2009

ano budem rodit tu v TV nevidim zmysle chodit niekam inam, s tym jedenim no mna mna to prislo teraz ked sa male posunulo nizsie konecne som sa najedla po 8 mesiacoch tak ako som bola zvyknuta, aj doma sa cudovali kam to zrazu do mna vlezlo 😅 , no a po kontrole som uz chapala co sa deje 🙂

elenka.k
18. nov 2009

takže je už obrátené, no už Ťa to čaká čo nevidieť

elenka.k
18. nov 2009

tak len sa drž! sú tu trošku hrubý doktori, ale ten najtvrdší už zomrel, ale bol dobrý Šalamun,

idris
autor
20. nov 2009

ved uvidim ako budeme spolupracovat 🙂 no ide aj mama aby tam dohladla na vsetko 😎

elenka.k
20. nov 2009

aj ku mne stále chodila mamka, mala som tú izbu - nadštandartnú, no samozrejme aj manžel,

idris
autor
21. nov 2009

Ja chcem najme pri pôrode mat mamulku pri sebe partner by to nezvladol a nevedel by im inc povedat, a aj sesterka odporucala aby som tam mala pri sebe niekoho kto uz rodil a ma aj autoritu 🙂

flamenga
21. nov 2009

ja by som v TV nerodila ani za svet 😔 veď tu už nie je normálny pôrodník.... poznám ženu, ktorá mala donosené bábo, ktoré po prirodzenom pôrode pri váhe 3,60 skončilo podchladené v inkubátore (čo pre Boha živého s ním robili???) a matka skončila s vývodom.... 🙄 Normálne by som mala strach tu rodiť.... 😔

elenka.k
21. nov 2009

Ja som pri pôrode bola sama a tak to aj dopadlo a ako narokom v tú noc nikto nerodil, takže som celú noc prechodila sama, a sestrička ku mne prišla 3krát za noc celá zaspatá, aby som si ľahla a spala, že nebudem mať sily.....a ďalej Vám už nepoviem - možno ste prvorodičky a to by som nemala..... 😖

idris
autor
22. nov 2009

elenka.k radsej nepokracuj 😅

vela zleho som pocula aj ja ale aj vela dobreho , co bolo-bolo teraz rodi velmi vela zien u nas,mame novych mladych porodnikov-cky, viem ze pri porode sme kazda ina, tak uvidime ja vam dam coskoro vediet ako bolo 😉

koho mate za gynekologa?? Ak sa smiem spytat... Ja mam Pajtas je mily ale ma toho velmi vela. Mam na stredu termin a ked sa do vtedy male nenarodi ze mam ist vo stvrtok zbalena do nemocky a daju vyvolavacku ale ked si to tak vezmem mam este 1 alebo 2 tyzdne casu ved som na zaciatku 40tt preco tak skoro vyvolavacka, problemy som nemala ziadne, malinke je podla tabuliek 😒 Je tu moznost ze mi povedia aby som este pockala kym sa same nevypyta na svet ??

elenka.k
22. nov 2009

Ahoj Idris! Ja mám tiež Pajtáša, konečne som ho našla predtým som vymenila 2, Duru a fakt je jak dura s ospravedlnením!!!!! už vtedy k nemu chodili z tábora a aj tak sa ku mne choval ako k ním, tak som povedala svoje a ani mi nechcel dať kartu tak som mu ju nechala ( už vtedy som bola tehotná 2 roky strašne som chcela mať bábo, a on furt - je čas, že som mladá -- nevedel to pochopiť, al. nechcel) Potom som prestúpila k Čopkovej, a nastúpili ďalšie testy... a bliečenia, pravda je, že prišla na to kde je problém, mala som chronický zápal slepého čreva ešte zo školy. Ale hneď na to som otehotnela a to bola chyba!!!!! Konečne po 5 rokoch 😅 potom sa to stalo, keď bolo po všetkom ... mi povedala, šak vy ste mali rizikové tehotenstvo, ja na ňu ďakujem pekne, že mi to oznámila až keď som oň prišla. Takže už som k nej nemohla chodiť, možno zo zlosti - fakt neviem! Ešte vždy keď som bola v jej ambul. si zavolala svoju mamu , proste si chcela overiť! hneď budem pokračovať

elenka.k
22. nov 2009

Ja tam sedím na tej koze ona nechcala dvere otvorené a šla po ňu, no nič, tak až jedna známa mi poradila jeho, mimochodom aj ona prišla o bábo pri Čopkovej. Nechajme minulosť minulosťou, po odporúčani pol roka čakania som vôbec nečakala a pustili sme sa do toho po 3 mes. ale otehotnela som až po 6 mes. od toho, už hneď po zistení som prešla k nemu hneď mi nasadil duphasto a nejaké tie vitamíny... síce po 9 m. rizik. teh. sa mi narodila maja krásna dcérka a aj o tom trošku napíšem, lebo si mi spomínala, že máš termín v stredu a potom máš ísť a si počula aj odporúčania, že máš čakať, kým na teba prídu bolesti, mňa tiež poslal na cisára mala som termín 12 ja som mala ju zlé obrátenu, tak preto a oni ma tam nechali sa trápiť ( to je zlé slovo netrápila som sa proste som len ležala, len som sa bála, pre zelenú vodu, lebo som mala dávno po termíne) Ešteže jedná mladá doktorka bola spolužiačka zo školy, tak som jej povedala aká je vec a ráno mi dali tab. na vyvolávanie, len štvrťku a už večer sa to začalo.... a ráno už bol môj pokladík na svete po 6 rokoch čakania, uvidíš, je to nádherný prekrásny pocit - o pôrode nebudem hovori, ako si písala každá žena vlastne jej organizmus to berie inakšie, takže očákavanie je nakoniec úplne iné, ja som tiež nechecla vedieť čo ma čaká aspoň som sa nebála. A mala by si potom vo štvrtok, pretože tá pupočná šnúra už tak nepracuje a vlastne umierajú tie výživy čo prúdia v nej a to môže chýbať bábu, preto je aj plodová voda zelená, mne bola veľmíííí, to sa ma prímar aj vtedy ráno pýtal, prečo ju mám zelenú, ja nato šak už dávno mám po termíne, vlastne mala som rodiť 5 už vtedy a poslaly ma domov a nakoniec 15 na ocovú 60 - to bol zázrak. Prajem Ti veľa sily a výdrž!

elenka.k
22. nov 2009

Adris pri tom prvom písaní tie 2 roky som chcela napísať vydatá a nie tehotná - som sa pomýlila!

flamenga
22. nov 2009

idris práve pri mladej pôrodníčke došlo k podchladeniu a vývodu 😖 Ďakujem, neprosím... na mne sa nikto učiť nebude.... Košice to istia 🙂

elenka.k
22. nov 2009

Aj jedne moja známa šla do KE

flamenga
22. nov 2009

ja mám gynekologičku v Košiciach a ona je aj pôrodník... veľmi príjemná "mladá" lekárka, s x-skúsenosťami.... takže chcem rodiť pri nej... radšej ako tu 🙂

elenka.k
22. nov 2009

Ak poviem pravdu mojej malej stiskli rúčku, poškodili jej nerv a potom sme sa trápili s Vojtovou metódou, a dokonca mi to ani neráčili povedať, ja som to zisťila sama a musela povedať dets. primárovi, to by som mala čo hovoriť, ja pri pôrode som vôbec nevedela čo robiť, po mnbe tam strašne všetci skákali, potom som mala modriny na bruchu ešte aj to, šak im hovorí, že rodím 1krát, ich to nezaujímalo, ani žiadné poradne čo sa týka pôrodu, moja mala bola v inkubatore, pretože ako som písala som nevedela a vtlačila som ju naspäť do vnútra a vtedy na mňa začali vrieskať a potom som len vkuse tlačila a tlačila ani som sa nenadýchovala, to ju potom museli oživovať, aj to mi nepovedali, len som sa balá a hovorila, že nepočujem plač!!! Neskôr mi ju prinesli a bolo to niečo neuveriteľné, nebojte sa baby, ja som mala ten problém, že nebola správne otočená, šak potom tam Pajtaš povedal svoje, lebo bolo napísale od neho, že mi maju robiť cisára!

elenka.k
22. nov 2009

Ja som si potom hovorila, že nikdy viac, a teraz rozmýšľam

elenka.k
22. nov 2009

Potom k Tebe nebudú chodiť každý deň, to mi bude smutno, ešte uvidím.........

flamenga
22. nov 2009

elenka aj za tú cenu 😔

elenka.k
22. nov 2009

ja rozmýšľam mám na to ešte nejaký ten čas

elenka.k
22. nov 2009

Už viem čo ma čaká, tak snáď to bude lepšie! Viem čo mám robiť,

idris
autor
22. nov 2009

elenka.k tak to si mala vazne smolu na lekarov, ked som bola na strednej tak som mala prefektneho gynekologa len smola ze to bolo v NItre, kedze sa mi po skole nechelo cestovat 350 km tak som presla k Pajtasovi 😉
Ja som zo zaciatku tiez zvazovala ze pojdem do ke rodit alebo he ale nakoniec som sa rozhodla pre TV 😅

elenka.k
22. nov 2009

Asi aj ja tu budem vlastne určite, šak mám čas, ja v stredu idem na poradňu, tak zatial papa a drž sa! a určite sa ozvi!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre