Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
19. aug 2011

@mima21 nech ide preč, tak kde si nevážia zdravie a šťastie...nech neubližuje...

mima21
19. aug 2011

@tosomja musime silno zafukat aby to odletelo veeeeeelmi daleko

maru25
19. aug 2011

🙂 😵 😉

maru25
19. aug 2011

krasny večer želam

elenka.k
20. aug 2011

Dobré ránko prajem!! Dnes ma deti nechali dlhšie spať 😔 Včera sme toho zažili, boli sme v MI na jarmoku, to nie ako tu. A kolotoče - suprové. Večer sme sa pripravili, aj pošli na zábavu ale nakoniec sme zakotvili v pizzerií Marko, tam sme si pekne pokecali so známymi. Ešte sme sa v noci pomojkali 😵 😉 a zaspali. deti boli poslušné, takže som sa vyspala.
@tosomja tak už aj mn. to chytilo? hmhmm ta čo? Treba to dobre vyliečiť, len aby to aj Teba nechytilo!!

idris
autor
20. aug 2011

@maru25 Ahoj vitaj medzi nami ;)
@elenka.k
@tosomja niečo je vo vzduchu lebo ja mám hnačku druhý deň a aj mm.

Milka mi ešte spí a aj mm tak som sa chcela osprchovať a neviem otočiť jendým kohútikom tak mi nejde teplá voda 😠 😠 😠 asi pojdem zobudiť polovičku ten bude rád 😅 Dnes nemám žiaden program. Drobec pôjde k svokre na záhradu a aj asi k mame lebo berieme pomaly zemiaky no je ich málo ale aj tak makačka . Želám všetkým pekný deň

tosomja
20. aug 2011

@maru25 Vitaj medzi nami 🙂
@elenka.k
@idris určite to bude nejaký vírus, veď manžel od večera asi do druhej prebdel na WC, už bol tak vyčerpaný, že si zobral vedro k posteli.
Ja od polnoci tiež, vkuse zvraciam, hnačkujem, nič nejem, keď sa napijem, ide to vonku...Vikinka mala v noci aj teplotu, no cez deň jej už akoby nič nebolo, keď nebude zvracať a teplotovať, tak v pondelok zájdem k dr. neviem, kto zastupuje našu...

elenka.k
20. aug 2011

@tosomja áno, určite choď!!! A aj Ty so sebou choď!!!!!samo aj mn. nech pôjde!!!

maru25
20. aug 2011

dakujem za privítanie dievčata 😀

mima21
20. aug 2011

@maru25 vitaj pani.....vedela si sa prihlasit 😀 😀 😀

maru25
20. aug 2011

jj Mišičko,vďaka Tebe 🙂 😎

tosomja
21. aug 2011

@elenka.k už nám je lepšie, Vikinka dnes už nezvracala a čo to aj zjedla, hoci menej, ako inokedy, ale aspoň niečo...a manželovi a mne je tiež už lepšie, bolí ma ešte žalúdok od toľkého zvracania, ale keď sa to ukľudní, tak bude dobre...s Vikinkou zajtra zájdem, nech ju poriadne vyšetria, lebo toto nie je normálne, že celý mesiac jej niečo je...

elenka.k
21. aug 2011

@tosomja to je dobre, že Vám je už lepšie. A tak, tak s Vikinkou určite choď, nech to nenechajú tak, musia zistiť, z čoho to mala. Ja nerozumiem: sestra s malým chodila po toľkých vyšetreniach, až ho dali na imunitu.... a tu to odbijú nejaká viróza, alebo pošlú na ušné, alebo najľahšie nasadia antibiotiká k tomu samo. probiotiká a vybavená vec. Je mi trošku blbo pochytila som sa s jedinou kámoškou, s ktorou sa ako tak stretávam a teraz toto, povedala, že dnes zájde a nič ani telefonát! Konečne sa mi ozvali ohľadne kočiara, ale chcú si byť istý, že to bude chlapec (zatiaľ je to na 90%) a potom ho určite zoberú, to je dobré zídu sa aspoň nejaké poniažky. Ježkove oči dnes sme si zašli do MI do zemplína, a tá cesta za Trhovišťami - hrôza, čakali sme vyše 40 min. čo ju opravujú. Tak sa zajtra drž! a nedaj sa odbiť!! 😉

elenka.k
21. aug 2011

@mima21 tak ako prebieha tehuľkovanie? Musíš sa pri svojich detičiek držať a hlavne dávaj na seba pozor a neznervózňuj sa!!

elenka.k
21. aug 2011

@maru25 ako sa darí? niečo popíš o sebe!!

elenka.k
21. aug 2011

@idris ako sa máš? už je Ti lepšie? Čo nové?

haannka
21. aug 2011

pripájam sa 😉

idris
autor
21. aug 2011

@elenka.k mm je už dobre ale ja stále niečo mám . snáď zajtra bude dobre. Pred pár dňami mi vypadla plomba tak čakám na september lebo zubárka je na dovolenke 🙄 Milka je poslednú dobu čoraz drzejšia a smelšia, na noc začala znova vystrájať tak je doma veselo
@haannka Ahoj Hanka vitaj a prezraď niečo o sebe 😉

ako sa nám to tu krásne rozrastá 😵 😵
a pre potešenie foto Milky

mima21
22. aug 2011

@elenka.k ahojky, nestiham ani pisat. za posledne dva dni som nemala cas na PC. zatial je vsetko v pohode len cakam na stvrtok lebo vtedy idem k doky, tak som veeeeeelmi zvedava 🙂 uz nech nato mam papiere a mozem kludne spat. znazim sa nenervacit, ale niekedy sa to neda, ale viken bol celkom kludny. dnes by sme mali ist s deckami niekam na vylet len este neviem kam, uvidime co vymysli mm.dam potom vediet 😀

@idris aj ja chcem blondave dievcatko......Milka je krasnucka, po mamine......ze? ku ktorej rubarke chodis?

@haannka vitaj a napis nam nieco o sebe.

@maru25 kde si sa stratila 😀 😀 ved nam nieco napis 🙂

elenka.k
22. aug 2011

@haannka jasne, kľudne píš!! a vitaj!! 🙂

elenka.k
22. aug 2011

@mima21 jasne, a ku ktorému - rej dr. chodíš? ak smiem.

mima21
22. aug 2011

@elenka.k chodim ku Dr. Dancovej......a prave ma tu otravuje matik ze chce moj pocitac 😒

maru25
22. aug 2011

Ahojte,nestratila som sa len vôbec nestíham 🙂 Ťažky vííkend a teraz u nas začal nakupovací tyždeň,Kiara ide do škôlky a čas sa nam krati takže z obchodu do obchodu 😝 Ťahať sa s oboma sem tam je riadna makačka,da to zabrať....čo už? xixi 😀

elenka.k
22. aug 2011

@idris vidíš ako ten čas letí, aká je už veľká pľuv, pľuv...zlatučká - bacuľka!

mima21
22. aug 2011

ahojte baby, takze boli sme dnes na sirave a na vinnom.......jooooooj jak bolo fajne, isla by som znova 😀
ak chcete foto tak v albume, ja tam sice fotena niesom, ale to vobec nevadi. 😉 zajtra by sme zase mali ist na kupko, tak som zvedava ci tam dojdeme 😀 😀 😀

tosomja
24. aug 2011

Ahojte babulky 🙂 Dnes je ale horúco, keby tak chcelo zostať ešte aspoň mesiac, veď tento rok sme ani na kupku neboli 😀 Už nám je fajn, bola to len viróza. Prešli sme si tým celá rodina - okrem mojej mamky. Moja neterka mi prišla pomôcť s malou, lebo som ta cítila "podpsa" a nakoniec si to odniesla aj ona - ale už je jej tiež dobre.
Chystáme sa na kúpalisko, ale ja už sa bojím všetkého, či náhodou teraz tam niečo nechytíme, ale keď sa budem všetkého báť, tak nemôžem nikde ísť...či? 😅 A hlavne tých pohľadov na moje "krásne vypracované" telo po pôrode 😀 Baby, veď to vôbec nejde dole, musím asi prehovoriť manžela na ďalšie bábo 🙂
Taký fajný obedík som navarila, len kým som ho dovarila, aj ma chuť prešla, asi som sa veľa nadýchala vôní.

mima21
24. aug 2011

ahojky, takze zajtra idem k doki, tak som veeeeelmi zvedava ci uz bude nieco vidno. asi ani nezaspim ☹
@tosomja boli ste na kupku?......a co dobre si navarila, daj tip na zajtra 😉

elenka.k
24. aug 2011

@mima21 tak sa tam (pri dr.) drž!! A aj ja som zvedavá, čo varila tosomja!

tosomja
25. aug 2011

@elenka.k
@mima21 roládu z kuracích pŕs, plnenú troma druhmi syra a kápiou v lístkovom ceste, na obed som nejedla, dala som si na večeru, je to dobré aj studené so šalátom.
Aj dnes by som išla na kupko, Vikinke sa tak páčilo, že ani z vody nechcela výjsť, takže som si pri tom ani neoddýchla, lebo som s ňou musela byť v bazéne a šantiť sa s ňou 🙂 No čo nespravíme pre naše deťúrence? Dnes napustíme bazénik na balkóne u babky a tam sa budeme čľapkať, ale až tak okolo tretej, nech sa nespálime. Tie horúčavy sú fajn pre mňa, len Vikinka sa strašne potí, behá holučká, ale je nervózna, nechce spinkať, ani papať, len veľa veľa pijeme a papáme polievočky, ovocie a zeleninku.

Tak mi ideme k babke, čo budem sama robiť doma, keď je manžel v práci? Ešte zajtra robí a pôjdeme na chatu do veľkého bazéna, nech nám ešte teplo vydrží 🙂

Pa pa a užívajte si teplo 🙂

mima21
25. aug 2011

uz to mam potvrdene aj od doki, a dostali sme aj tehot. knizku.........jak sa tesiiiiim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre