• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
@irsina83 a tie nohavičky koľko ich treba a cena asi cca? Nech sa viem zariadiť. Snáď mm ich predajú... :confused:
21. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi moja malinká je podľa mňa ok, bude menšia, dievčence sú drobučkejšie... v piatok o 13.30 h tak sa asi stretneme :wink:
21. nov 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marcelkatt noo mozno bude drobec aj skor :wink: to niesu tie poporodne sietkove - tych som mala 4ks a posekcii boli uplne super lebo mavobec netlacili na rane. tie si kupis normalne v zdravotnickych potrebach a tie specialne nohavicky s tymi hacikmi na boku tie stoja tak 40 euro. aj bettynka ich mala. dokonca aj brusko sa skorej vrati naspat. a ta rana menej boli lebo je upevnena.
21. nov 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marcelkatt ty cakas dievcatko??? ked pises tvoja malinka :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: kludne si ich kup ked ta pustia domov z porodnice a nebudes mat v brusku stehy :wink:

BABYYYY OSLAVUJEME STUUUUUUU STRANUUUUUUUU TEMICKY KTORU SOM ZALOZILA :grinning:
21. nov 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 tak to je super,ona bola fajn,aj Zlatko bol super.Musim jej zavolat :wink: v aprili ma prijali s krvacanim a v septembri som sa zrazu otrvorila/31tt/ v piatok na 1cm a v pondelok na 3cm.A odvtedy to drzi :sunglasses:
@marcelkatt tak to sa mozno stretneme,ja mam ist na druhu,ale urcite pridem skor...inak aj mne od poobedia nejako castejsie tvrdne brusko,asi to bude tym vysetrenim
21. nov 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 som slepá, neviem čo píšem... chlap ako hora bude
21. nov 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi no môže byť z vyšetrenia.. mne napísal, že 2cm, na špic prsta ale čo je tým myslené.... ?
21. nov 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 to som myslela, @simisi malinkú, že jej malinká bude drobučká :wink:
21. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt na 2cm to bude krcok a spic prsta vnutorna branka :slight_smile:
@irsina83 neboj,druhe tehu bude krasne a uzijes si ho az do konca :slight_smile:
21. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 supeeeer 100 strana, teším sa :slight_smile:
21. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@simisi @marcelkatt no len aby ste nerodili naraz :grinning:
@simisi mas pravdu junasovci su super, aj my ich mame radi :grinning:
21. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi nakože som otvorená na 2 cm???
21. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@simisi a ty sa neboj o malinku, dievcatka su drobnejsie, kamaratka porodila teraz 3000g a 48cm, malilinku a krasnu :grinning: nech je len babatko v poriadku :grinning:
@marcelkatt aj ja sa tesim :grinning:
21. nov 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt nie,otvorena si len na spic prsta,tie dva cm su skrateny krcok,dolezita je vnutorna branka,neboj :wink:
@irsina83 nebojim,ved ked pozriem ako vyrastla tvoja mala princezna...nemam sa coho bat
21. nov 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi aha som sa zľaklaaaaa... aby som vydržala do 6teho na príjem
21. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt no veru do 6teho je este daleko,ale neboj,vydrzis a myslim si,za ak by si sa zacala otvarat viac,tak ta posle na prijem skor
21. nov 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi hádam áno,,,,

Baby nedáme sa tu súkromne? Nech to každý nečíta čo píšeme.
21. nov 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

prepacte ze rusim vasu diskusiu. Byvam kusok od TT, o babatko sa snazime sa uz vyse 1 roka. Hormony, cytologiu aj spermiogram mame OK a stale nic. Zajtra sa chystam na rontgenove vysetrenie priechodnosti vajickovodov. Absolvovali ste to niektora?
21. nov 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zulu80 moja segra, laparoskopicky... urobili jej prefuky
21. nov 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkatt a to sa ako robi,ako sa zaklada sukromna tema?
21. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simisi to asi musí irsinka
21. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@simisi jasne ze nieje sa coho bat :wink:
@zulu80 ahoj, neabsolvovali ale drzime palce. ja mam PCO, mala som trosku problemy s tehu ale podarilo sa, tiez sme boli na spg a pod. a beries aj nejake prenatalne vitaminy??? aj nie tak skus Femibion 800, staci ze mas poruchu metabolizacie kys. listovej a problem je na svete :wink: a tieto vitaminy obsahuju l-metafolat vdaka ktoremu zmetabolizujes kyselinu list v pohode...alebo moze to byt aj psychika...kazdopadne drzim palce moocc :wink:
21. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marcelkatt cooo??? ja neviem ako sa robi sukromna skupina. chcete to tu mat sukromne???
21. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 ako nemusí byť za každúcenu, ale predsa ak si píšeme aj dôvernejšie, nemusí to každý očumovať...
21. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marcelkatt no skusim napisat adminkam ci sa to bude dat.
21. nov 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 dobre moja :wink:
21. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som napisala tak uvidime, musime pockat na odpoved :wink:
21. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 no ale iba ak súhlasíte aj vy, myslím simisi, betynka , proste tie, kt sem chodia skoro pravidelnejšie... aby sa potom na môj návrh niektorá nehnevala...
21. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, mňa tak bolí to brucho, akoby mám dostať menštruáciu, malý jemne kopká, no niekedy bolestivo akoby až slepák, alebo čo... do toho hrdlo, kašel.. uf. :frowning2:
21. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 Brala som Calibrum baby plan a teraz Femibion 800. Uvidim zajtra, trochu sa bojim, ale aspon sa zase niekam posunieme..
21. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok