Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
7. okt 2009

Drobeca vitaj na nasej stranke ktora vznikla prave dnes 😉

tak to kocky platite dost... tak dufam, ze sa Vam aspon zadari, drzim Vam palce velllmii.

falin aj ja som byvala na zatvore, ale uz som 5 rokov mimo ale o rok budeme byvat v kamenaci... uz sa tesim na trnavu 😀

irsina83
autor
8. okt 2009

Dobre ranko kocky, vyspinkane? mne sa velmi dobre spalo len musim letet do mesta povybavovat veci. pekny dnik zelam 😀

diapozitiv01
8. okt 2009

Ahojte babulky,
ja som uz do 7 v praci, sa tesim ze uz je stvrtok a cochvila je vikend, sa tesim ze to zacina trosku ubiehat,
to je pre mna velmi dolezite.

irsina83
autor
8. okt 2009

dobre ranko dia,

aj ja sa celkom tesim na vykend len budem musiet ist do skoly. dnes idem do mesta ale az na 12.00. a potom sup domov pisat diplomovku.

diapozitiv01
8. okt 2009

Joj tak to sa niekto ma,
celkom rada si spominam na toto obdobie,,,,
a na aku skolu chodis? ak to neni tajomstvo..

anicka1983
8. okt 2009

dobrý deň prajem všetkým

irsina83
autor
8. okt 2009

dia, na TU na socialnu pracu ale ja chodim externe, len som momentalne nezamestnana co ma moc netesi ale nedari sa mi najst robotu.

anicka dobre ranko.

drobeca
8. okt 2009

diky, žiaľ nezadarilo sa 😢

diapozitiv01
8. okt 2009

Iris tak to sa aspon mozes v pohode ucit, veru teraz to nie je lahke najst pracu. U nas teraz naberaju operatov a kopa z nich tu vydzrzi tak jeden den, ale je to aj na prd, lebo tento mesiac sa ide na 12hodin a k tomu sa robi aj v sobotu...
Drobeca, neboj raz sa to urcite zadari 🙂

ixi
8. okt 2009

ahojte ja som po nocnej a uz som hore neda sa spat vonku sa bavia deticky 😵 😵 😵 dnes hrozna nocna vsetky deti sa rozhosli ze chcu v noci plakat tak som ine nerobila len ich krmila 😎

falin
8. okt 2009

ahojte babulky,
drobeca - vitaj medzi nami 😉 Lieky si si zohnala cez net? Mali ste aj ICSI?
Je mi luto ze vam to nevyslo, mate este mrazacikov?
Komu chodis v Iscari? Ja dr. Durechovej

irsina - a kde teraz byvas?

ixi - robis v nemocnici na detskom?

dia - mate krasneho havinka

drobeca
8. okt 2009

nie, lieky mi dala doktorka Durechová, i keď sa to nesmie. neviem, čo je to ICSI, ale žiaľ teraz som mala len 5 vajíčok a z toho boli 3 dobré. tak som si ich dala vložiť všetky. neujalo sa nič
takže teraz to bude o tom, či to skúsime ešte raz

diapozitiv01
8. okt 2009

Drobec,
treba skusat, nadej umiera posledna,,,
mne doktorka rozpravala jeden pribeh ako jedna zienka potratila 11x kym sa jej podarilo donosit mrnousa a teraz ma uz 2. Mala problemy so stitnou zlazou.
vy by ste sa este pokusili keby ste tolko krat potratili? asi by vas to uz ´prestalo bavit´ a vidite, ako sa niekedy dokaze priroda s nami zahrat,
Takze skusat, skusat a nic len skusat...
Falin, ta mame labradorku, v januar bude mat 5 rokov, je to taka nasa lasocka........ Je strasne inteligentna, sa naucila aj nosit ponozky, teda to ju naucila svokrusa, ze prines fusakle a ked prinesie len jednu, tak este sa jej povie prines druhu fusaklu,,, je perfektna 🙂

irsina83
autor
8. okt 2009

dia, to je perfektny pes, toho by som potrebovala na muzove fesakle 😉

falin ja byvam terz v opoji

drobec hlavu hore, vsetko bude ok a vsetky budeme raz tehu 😉

ixi kde pracujes?

irsina83
autor
8. okt 2009

kocky nasla som si // na teste a stale tomu neverim tak uvidime co bude zajtra rano...

diapozitiv01
8. okt 2009

Iris,
to fakt? takto si sa poponahlala, tak gratulujem 🙂 🙂 🙂

irsina83
autor
8. okt 2009

presne tak len som z toho v soku a uvidime co bude zajtra rano...

falin
8. okt 2009

drobec - ICSI sa pouziva, ked su pomale potvorky alebo ich je malo. Ide o vstreknutie spermie priamo do vajicka. Ja som mala pri tomto tretom pokuse tiez malo vajicok. Pri prvom som mala 14 a pri poslednom iba 5 oplodnenych. Teraz mame pauzu, ale urcie este chceme ist.
Ty si mala kolke ivf?

dia - my mame tiez labradora, ale cierneho a 5 rokov bude mat v maji 😵 . Ale nie je tak vychovany, fusakle veru nenosi. Ale ked bol stena, tak ich kradol malej priamo z nozky 😀
Som hovorila mm ze kupme radsej fenku, su rozumnejsie 😉

irsi - to je super, blahozelam

tigi
8. okt 2009

ahojte babulky. 🙂

irsi gratulujem, neboj, uvidis, budu pekne silniet tie ciarocky. 😵 🙂 ty si tusim ani nestihla brat clostyl, vsak? 😀 kolko ti meskala mrcha?

irsina83
autor
8. okt 2009

dakujem, na buduci tyzden idem k doktorovi tak uvidime.

vladusik
8. okt 2009

Ahoj irsinka🙂) Som rada, že som ťa tu našla🙂)) Asi vieš ktorá vladka píše..🙂) spolužiačka zo školy🙂))
Čítala som príspevky a chcem ti popriať aby ti // čiarky vydržali dlhých 9 mesiacov🙂))) Daj potom vedieť ako si dopadla🙂)

irsina83
autor
8. okt 2009

cau moja, co ty tu robis? no vies mam z toho obavy lebo mi dr. nasiel PCO syndrom a to znamena ze mam uzku sliznicu maternice a ked sa potvrdi ze som tehu tak budem potrebovat lieky na udrzanie tehu. prosim ta este to nikomu nehovor kym to nieje iste. mas tu aj svadobny album?

anicka1983
8. okt 2009

ahojte, dnes sa neskoro ozývam, ale čo som sa to dočítala? no skvelú správu - irsina moc, moc gratulujem a po tíšku závidím, držím palce, aby všetko dobre dopadlo a bola z teba šťastná mamina 😀 😀 😀

kkatkaa
8. okt 2009

ahojte kocky chodim sice do inej temy ale tato ma tiez potesila kedze som z trnavy tak ak to tu pojde ok pridala by som sa obcas i k vam
irsi tak drzim palce nech to ma krasny koniec o devat mesiacikov

irsina83
autor
8. okt 2009

dakujem vam kocky, ale este len uvidim ci je to pravda...

ixi
8. okt 2009

ahojte ano robim na detskom oddeleni 😉
irsina potichu gratulujem 🙂

diapozitiv01
8. okt 2009

Ixi,
ty ides na KET ked ma moj Anjelik Meninky 😉 Tak drzime este raz palceky na pondelok

irsina83
autor
8. okt 2009

ixi drzim ti palce, uvidis bude to ok...

katka vitame ta medzi nami 😀

tigi meska mi cca 10 dni co je u mna obvykle takze som tomu nepripisovala vyznam len nikdy som nemala // tak uvidime co z toho bude, ten test som si kupila nahodou po tom ako som si namerala BT 37.3 a cely tyzden bola tak vysoko a citala som ze pred ms klesne na 36 tak som bola prekvapena...len som vyskusala. no clostyl som mala mat od novembra. tak uvidime co teraz bude.

irsina83
autor
9. okt 2009

Dobre ranko kocky,

halllo ste tu??? ako ste sa vyspinkali?

diapozitiv01
9. okt 2009

Dobre ranko,,
iris testik ocikany?
kedy sa chystas dokymu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre