• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavčanky snažilky šup sem

13. januára 2015 
Dobre ranko buduce snazilky :slight_smile: ,
ja uz som od 7 v praci, uz mam po ranajkach, teraz cakm na ostatnych kolegov a pojdeme na cajik :slight_smile:
19. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dia,

ako sa volas? ja som kristina... je mi to take zvlastne pisat ti dia alebo diapozitiv :grinning: a co tak skoro v praci? v akej oblasti pracujes?
19. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak ja som Natalia,
ked pridem skor, oddidem skor :slight_smile: , ale mam flexibilku, tak si zbieram hodiny, v piatok je pre mna posledny pracovny den v tyzdni tak chcem vypadnut skorej,
v pondelok totiz to odchadzam na jednu hospitalizaciu do Lubochne,,
A pracujem v elektrotechnickej firme, v Trnave a ty?
19. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kristínka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem ti strašne veľa, z celého srdca :grinning: Som rada, že sa vám zadarilo :grinning: Dúfam a zároveň aj prajem aby bolo všetko v poriadku a mali ste zdravé tehotenstvo aj bábätko :wink: :wink:
19. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nataly, ja som nezamestnana a momentalne na PN. to je dobre ked mas flexibilnu pracu aspon si uzijes dlhsi vikend :grinning: . A na aku hospitalizaciu ides?

Vladka dakujem, dufam, ze to bude vsetko ok :sweat_smile:
19. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ako sa mate? ja mam v brusku 2 bublinky :wink:
19. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsina gratulujem tie tt sa rataju trosku inak tam sa pridavaju 2tt :wink:
19. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozdravujem všetkých :grinning: :grinning: .........irsi, ty sa pekne drž a opočívaj, aby bolo všetko ok.......ixi gratulujem k dvom bublinkám :grinning:
19. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ixi, takze sa uchytili dve, alebo este musite cakat na usidlenie?
Iris, idem na kontrolu glykemii a stitnej zlazy, v Luchochni je narodny diabetologicko-endokrinologicky ustav. Tak idem do ustavu :slight_smile:
19. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka dakujem :slight_smile: uvidime ci bublinky sa fajne zakusnu :slight_smile:
19. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia musim cakat ci to vynde :wink: este je to vo hviezdach :zipper_mouth:
19. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ixi gratulujem, uy si si robila aj test? ja yatial neviem v ktorom tt som lebo podla poslednej ms mi to ukazuje 8tt ale na utz z minuleho stvrtku je vidiet zatial len gestacny vacok. co znamena ze u mna ovu prebehla neskor a aj oplodnenie. v 8tt je uz vidiet plod a srdiecko... realne som tehu 4tt. idem v piatok na kontrolu tak uvidim co mi povie lekar. :sweat_smile:
19. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
test som nerobila nemam odvahu....irsina hlavne je ze si tehu :slight_smile:
19. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ixi tak si ho sprav ked budes mat chut.... uz mas tyzden po tom a mas uz aj nejake priznaky? ja som mala presne take ako na ms, bolest krizov, bolest v podbrusku a tak...
19. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsina nerobim test vzdy som robila a potom som len revala a revala...priznaky? sem tam ma pichne v podbrusku kus kryze ja neviem uz dajak to len dopadne...
19. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vsetko chce svoj cas :slight_smile: , ale drzime palceky
19. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nataly aspon si riadne odpocinies, ja som si tery tiez v nemocnici odpocinula. :wink:

ixi vravim ked budes mat chut tak si ho sprav..co vravia lekari? ako dlho sa ma cakat kym vide nejaky vysledok?
19. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsina nikto ti nic nepovie jedina veta o dva tyzdne pridete na krv...
19. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
irsi,ty si minule spomínala,že nemetabolizuješ kyselinu listovú, preto berieš femibion, chcela by som sa ta opýtať ako sa to prejavuje :slight_smile:
19. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by aj mne zaujimalo o tej nemetabolizovani kyseliny listovej..
19. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nataly a anicka,

to sa neda na sebe poznat. ja len viem ze ked niekto nemetabolizuje kys. listovu tak ma zvyseny homocystein a ten zabrabuje otehotneniu. ale az tak dopodrobna sa tomu nerozumiem lebo skor som otehu ako mi stihol dr. spravit HP. ale pripajam jeden clanok od neho :

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=co-malokto-vie-o-kyseline-listov

po tomto mozno budete vediet viac... mne to aj vysvetloval ale je toho tolko co som si nezapamatala...
19. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

ixi - js som si zvykla spravit test rano pred krvickou, aspon som vedela co ma caka. Silno ti drzim palceky aby to tentokrat vyslo.

irsi - vdaka za link. Dobry clanok. Ja mam mutaciu genu MTHFR - heterozygot a napr. o tom homocysteine som vobec netusila. Pri poslednom IVF som brala na odporucanie dr. femibion (predtym som zvykla uzivat calibrum babyplan) a pichala som si fraxipirin.
Ale aj tak to nevyslo :frowning2:
19. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
falin,

vidis asi ti ten calibrum babyplan nezabral, ja som ho predtym tiez uzivala a nic... jaj ja sa v tom tiez nevyznam :frowning2: ... chcela by som aby to kazdej z vas vyslo dievcence...
19. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
calibrum su len vitaminy ....k tehu nam to isto nepomoze co som sa ja uz mozneho najedla a napila a ajtak nic...
19. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ixi ale aj femibion su len vitaminy...mne az tie zabrali kvoly tomu metafolinu...
19. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite femibion aj centrum materna obsahuju 400mikrogramov kyseliny listovej, ale ako to uz asi Iris spominala nie vsetci dokazu metabolizovat takuto kyselinu listovu, preto ten metafolin a ten ma asi len femibion
19. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nataly presne ako hovoris len zatial femibion ma ten metafolin. ja som pred tym tiez brala cca 4 mes obyc. kys. listovu a potom ten babyplan a zrejme mi bol na nic...
19. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, aj ja som z TT. nie osm sice snazilka, ale nie zvlastnej vola. velmi by som chcela znova otehotniet, ale po tych potratoch nam to zakazali a teraz, ked nam to po siedmych mesiacoch mali povolit, tak mi zistili krvavy tumor na vajecniku, takze na dalsie tri mesiace dalsi zakaz a potom vraj uvidime :frowning2:
19. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bety,
ahojky vitaj u nas, ked sa serie tak sa serie, tak sa hovori,, ale neboj este chvilku to chce cas a potom bude dobre,
asi budem zvedava, ale v ktorom mesiaci si potratila, preco si mala cakat az 7 mesiacov?? koho mas gyndosa? to si bola v nemocke v Trnave??
19. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diusik ahoj :wink:

no ja som totiz hned po potrate v 6 tt znova otehotnela a nedopadlo to vobec dobre. dva tyzdne po kyrete som zacala znova krvacat a trvalo to dalsi mesiac, maternica s ami zvacsovala este pred kyretm, ale dr. sa rozhodla pre zakrok. a ano, bihuzial som bola v trnavskej nemocnici. no a do tych 7 mesiacov sa rata aj tie dalsie dva mesiace toho podivneho druheho tehotenstva, vies? no a samozrejme po potate mi odisla ovu uplne, tak mi elias nasadil clostil a dopadla som takto. vraj mam pockat 3 mesiace a tumor sa vstrebe, ale je tu samozrejme aj riziko źe sa nevstrebe, alebo ze dokonca praskne a potom je potrebna operacia. a doki sa netvaril mo coptimisticky, povedal, ze po troch mesiacoch mi povie, co bude dalej.
obcas som vas citala v tej smutnej teme. je mi velmi luto co sa ti stalo :frowning2: prislo s aaj na nejaku pricinu? ja mam trombofiliu, takz emne hrozi tiez smrt babatka :frowning2:
19. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok