Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

marcelkatt
18. nov 2010

@tehulka4 ako pohoda, vyšetrenia sa nebojím 😀 teda zatiaľ... Včera sme dali konečne po 8 mesačnej pauze ťuťu muťu... Veď hádam to už nevadí..

irsina83
autor
18. nov 2010

@bettynka222 no ale podla tej ceny co pisala marcelka tak to nieje drahsie na sestonedeli ako na gynekologii....myslim tych 19,92 euro za noc a ja som tam bola 7 noci tak to vychadza 140....
@marcelkatt tak ale som chcela aspon dat trosku podobne infosky a snaha sa ceni, ci nie??? 😅

marcelkatt
18. nov 2010

@tehulka4 počuj budeme spolu na izbe a hotovo.... Ja Ti zajtra poviem, kedy mám ďalšiu poradnu a skús si dať potom ten istýtermín,, nech chodíme spolu. A možno aj rodiť budeme spolu 😉

marcelkatt
18. nov 2010

@irsina83 samozrejme pokladík som Ti vďačná za každú infošku...

tehulka4
18. nov 2010

@marcelkatt , jaaaaaj moje, takze robino mal predcasne vianoce?🙂))))macka, ja tiez nikoho nevybavujem...ani nezazmluvnujem, som rada ze idem do nemocky lebo mi apson budu natacat ctg pravidelne, kedze ilavsky to nerobi, alenejak extra sa do niecoho nutit teda ozaj nebudem..jedno mam za sebou a uz viem ako to tam priblizne chodi, takze podla mna zazmluvnovat niekoho ak ide vsetko tak ako ma, je uplne zbytocne.. 😉

sasettka
18. nov 2010

@tehulka4 jeeej, cau moja, vidime sa v porodnici? 😉 😅

bettynka222
18. nov 2010

@irsina83 ved to som pisala aj ja ci nie? 😀 ahaaa, tka nie, ja osm pisala o rizikovom. tam sa plati len prvych 10 dni tusim a zvysok nie...a sotji to tych 19 eur...ale na sestonedeli sa plati kazdy jeden den (niektore tam pobudli dlhsie) a tusim to bola ta tisicka na noc

tehulka4
18. nov 2010

@marcelkatt janse mojko, inak pocuj daj potom vediet, ze co je s tebou a ako si dopadla, nieze budem vyvolavat vladke, ze ci si ta tam nahodou nenechali..🙂))a si mila, ze ma chces pockat..🙂 len dufam, ze nebudes prenasat a aj potom nebudes chciet aby sme islôi spolu...-)))ale izba s tebou je v pohode..a mozno ked budeme mat stastie kao som mala pri malom, tak nas daju mozno na tiu izbu co ma aj svoju sprchu a wc-ko..🙂)))

marcelkatt
18. nov 2010

@tehulka4 ani ja si neplánujem vybavovať k pôrodu dr. Skôtr by som do epi investovala. No uvidím fakt čo zajtra.

marcelkatt
18. nov 2010

@tehulka4 moje zavolám Ti na mobil.

tehulka4
18. nov 2010

@sasettka , caves..no tak ja mam sice plany ze rodfim 8. ale tak ktovie kedy sa moje dieta zasa vypyta..🙂))len myslim, ze cela porodnica budu kamosky a zname..sak tusim nikto v mojom okoli nerodi inokedy iba v decembri..🙂)))

marcelkatt
18. nov 2010

@sasettka no moja mohla by si nás veru počkať 😀

irsina83
autor
18. nov 2010

@marcelkatt zlatko neboj sa, zvladnete to, si uzasna silna zena a skvela matka a jeden porod zvladnes 😉 chod skusit Lachkeho, on je odbornik a porozpravaj mu vsetko. aj ja som ho oslovila len tak...len nechod za Bartkoviakom, on je hulvat a zbytocne by ta nahneval...
@sasettka prepac 😅

tehulka4
18. nov 2010

@marcelkatt, zlatko ja osm taky posero..sice horsie znasam bolest ale teda na epi som sa nedala nahovorit ani pri oliverovi, a preto pevne verim, ze ani teraz nie...a hlavne ked to pojde tak rychlo ako to mam naplanovane..🙂)))

tehulka4
18. nov 2010

@marcelkatt skor si myslim, ze by sme mohli trochu dohnat @sasettka a mohli by sme vazne ist toho mojho vysnivaneho 8..🙂))sorry sasi, ale 6. teho nemozem, musim davat doma do ciziem a 7. musim este oslavit narodky...takze najskor mozem otho 8... 😀 😀 😀 😝

sasettka
18. nov 2010

@tehulka4 @marcelkatt tak 2-3 dni by som este mozno vydrzala prenasat, ale viac odomna nechcite 😀 😀 ved ja uz bych rada aj teraz 😅
no ja poznam len vas 2 😅

marcelkatt
18. nov 2010

@tehulka4 koki ja Teba obdivujem od prvej našej spoločnej poradne 😉
@irsina83 mne moj dr odporučil Dečkova, tak som sa dohodla s ním, uvidím ako pochodím.

marcelkatt
18. nov 2010

@sasettka moja aj ja možem aj dnes, len mrňús nechce....

marcelkatt
18. nov 2010

@tehulka4 toho 8.12 sa mi pozdáva 😀

tehulka4
18. nov 2010

@sasettka , nooo ved to je ten moj 8..takze pohoda..🙂))sak zasa nemozes nechat manzelika bez mikulasskeho..no uznaj.. 😀 😉

@marcelkatt , aaaale maci...prosiiiim ta....to je iba povaha nic viac....a ako ja hovorim, kazda sme uzasna.. 😉 😝

sasettka
18. nov 2010

no tak predbezne teda toho 8meho, ked inak nedate 😀 ale ak by som nahodou skorej, tak sa na mna nehnevajteeeeee 😅

tehulka4
18. nov 2010

@marcelkatt, no ved vidis, vravim, ze 8. ideme..🙂))

@sasettka, vobec nie..tiez by sme to uz mali najradsej za sebou... 😉

irsina83
autor
18. nov 2010

@bettynka222 zlatko ja ani neviem, vsak tu vsetjy piseme ako draci 😀 uz nestiham 😀
@marcelkatt @tehulka4 @sasettka bambulky zvladnete to, tesim sa na fotecky babatiek 😀

marcelkatt
18. nov 2010

@irsina83 ďakujem moje...
@tehulka4 si poklad a hotovo

marcelkatt
18. nov 2010

@irsina83 @bettynka222 ďakujem za podporu
@sasettka no tak 8.12 dohodnuté 😀

irsina83
autor
18. nov 2010

@marcelkatt ja so len tak ze ked nahodou by nechcel tu sekciu tak skus lachkeho, lebo aj bettynka ti tu pisala ze skus oslovit inych tak som na to zareagovala ale len bartkoviaka nie...

sasettka
18. nov 2010

@tehulka4 tak mozno bude mikulasske pre mm uz v perinke zabalene, co ty vies 🙂)))

no idem ja kuknut Adelu a pokusit sa pospat si ... uz ten spanok nie je, co bejvaval 😅

@irsina83 dakujeme moja 😉

irsina83
autor
18. nov 2010

@marcelkatt nemas za co a potom cakame s betty kocarovy najazd smer kamenac 😀

tehulka4
18. nov 2010

@sasettka , no vidis..ja mam vyhodu olivera..ten ma posledne noci nejak zacal trenovat na babatko a nocne vstavanie k nemu.. 😀 takze uz asi dobre 2 mesaice poriadne nespavam... 😀

tehulka4
18. nov 2010

@marcelkatt , tak dakujem, ale ja tak si myslim, ze sa uz trochen pozname a vyzera to ze budeme zasa brazdit ulicve trnavy spolu takze treba sa vzdy podrzat.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre