Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

diapozitiv01
25. feb 2010

Dobre ranko,
betty chodim na zimny stadion, ale vcera som sa nato vyflakla, brasko je chory, muzik bol v praci, samej sa mi nechcelo a navyse som isla aj z roboty skorej lebo ma bolel zaludok,,
dnes idem tiez skorej, idem do BA,,
pekny dnicek 🙂

irsina83
autor
25. feb 2010

pekny dnik vsetkyymmm,

n to bol super zapas, plny napatia a nervov ale stalo to za to 😀 😀 😀 postuujeme 😀 😀 😀

lilusic
25. feb 2010

Ahojte

bety musi mat aspom 4 dni pauzu a moze ist na odbery spermii.

Mne dnes doktor nasiel dalsie dva folikuli ,ktore pred tym neboli vydiet 😀
Normalne sa cudoval tak sme zvedavy ci sa nam to teraz podary 😉

Zachvilu odchadzame do BA do gyn fivu.

Dufam ,ze nam ten profertil pomohol 😀

sjuzi
25. feb 2010

Ahojte, veru, je tak krásne vonku, že by sa dalo ísť na Slaviu na korčuľky... sa teším... musím si ich vyloviť z garáže a pripraviť... 😉 A tiež sa teším, keď už pôjdem s krpcom na bycikel... ale ešte počkám, kým bude tak 10+... Min. rok sme mu kúpili takú super sedačku na bicykel.

Inak už netrpezlivo očakávam menzes... resp. by ani nemusel chodiť... ale asi dojde, lebo už 2 týždne cítim také bolesti... (asi som prechladla), test negat... takže ideme ďalej... 😝 😅

sjuzi
25. feb 2010

Lilus, držím palce... 😉

sjuzi
25. feb 2010

Diapozitiv, som si spätne dočítavala túto tému minule... Veľmi ťa obdivujem a o to viac želám zdravučké bábätko!!!
😔 😉

sjuzi
25. feb 2010

Aj my sme ráno pozerali hokeeeeeeeeeej... Totiž môj Miško je hore od 5tej (on je taký ranostajko), už sa neviem, dočkať, kedy zmenia čas... nech sa to aspoň naoko posunie... 🙄 😅 😀

sjuzi
25. feb 2010

A nechodíte niektorá z netehuliek do Nukleonu cvičiť??? Ja chodím každý ut a št o 17tej, nepridáte sa??? 😉 😀

irsina83
autor
25. feb 2010

lilus drzim palce, daj vediet spravicky 😉

sjuzi mas pravdu, vonku je uzasne, skoda ze nevladzem dlho chodit 😅 isla by som na prechadzku...

fattamorgana
25. feb 2010

baby, potrebujem poradit 😖
celý celučičký život (t. j. od 14 rokov) som mávala mens. presnú na deň. Zrazu - odkedy sa s drahým snažíme o bábo (cca 2 mesiace), sa začalo diať toto: minulý mesiac som dostala o 3 dni skôr, tento mesiac dokonca o 5 dní skôr. Môže to mať s niečím súvis? Podotýkam, že nemám žiadne extra stresy, skôr bežná rutina, neprasťahovala som sa ani nič podobné... Čo to môže znamenať?

irsina83
autor
25. feb 2010

fatty vobec netusim co by to mohlo byt, ja som mala nepravidelnu cely moj menstruacny zivot 😅 ale to moze byt mozno reakcia na spermie 😅 ja neviem...skus sa poradit s dr.

bettynka222
25. feb 2010

kikus noooo to si asi zoberiem zapisnik ked pojdeme niekam von, lebo dnes som kamoske rozpravala o tom zazitku a tak som sa zadychala.... 😀

dius naco do BA, k dokine?

lilus drzim palce, ale aby z otho nakoniec neboli trojcata 😀

sjuzi ja som bola na tehulkoskom cviceni a skoro som im tam odpadla. ale mozno netehul cvicenie by bolo ok 😀 ale nieee, to ta hnusna anemia. ale verim, ze sa opravi, lebo ja osm velmi aktivna osoba a teraz prezivam hotove muky. nemozem cvicit, ale odkonca ani rozpravat, lebo sa tak zadycham, ze konec 😝

fattamorgana a nevysadila si nahodou HAK?

fattamorgana
26. feb 2010

bettynka222 praveze nie, HAK som v zivote nebrala

irsina83
autor
26. feb 2010

evi uz radsej nic nerob 😀 na rizikovom sa nemoze cvicit 🙂 teda aspon si myslim ked mas problemy so skracovanim krcka 😅 ja som sa na to mojho dr. ani nepytala...
mala ma dnes zacala kopkat o cosi vyssie, myslim tak ze v oblasti pupka 🙂 doteraz to byvalo v podbrusku 😀

dobre ranko vsetkym 🙂

lilusic
26. feb 2010

Ahojte babenky

v BA sme mali vysledok Teratozoospermia.No tak nam povedali ,ze ma dobre vysledky.len tvar nema taky aky by mali mat spermie ale,ze by sa nam to mohlo podarit.A ak nie tak by sme isli na druhy mesiac na asistovanu reprodukciu tak uvidime.
A BT by som mala mat stale vysoku ,alebo moze bit aj nizka? Lebo tomuto ja vobec nerozumiem 😢
Som rada ,ze ten profertil aj ked je tak drahy tak pomaha.Kazdy kto ma problem s pohyblivostou spermii tak by som mu to odporucala a robit cerstve stavy z ovocia ale najlesie stych ,ktore su najblisie k nam .Aby nebli dovazane z daleka,lebo su napustane roznimy chemikaliami.Preto ja struham muzovi jablcka ale bez supy.Tak mozno niektorej to pomoze co sa snazite. 😀

Tak teraz idem studovat co to znamena ten vysledok ci sa niekomu podarilo otehu. 😀 Lebo vcera som sa tomu nedostala,kedze sa nam ba pokazilo auto ☹Znicoho nic nam prestal ist motor ja som myslela ,ze ma slahne.Dobre bolo ,ze sme neboli na dialnice 😠A vyhodou ,ze mangel je ba.Tak sme mali taky vyletik aj stastny koli spermiam a smutny zas koli auto ale sme to prezivali tada hlavne muz celkom dobre,lebo sa tesil ,ze aj jemu sa pekne vsetko zlepsuje 😀 tak sme sa dostali domou az o deviatej unaveny,ale potom sme sa vrhli na snazilkovanie tak a teraz budeme len cakat.a snazilkovat sa dalej 😀

Vstekym snazilkam prajem nech sa nam to uz konecne podary a tahulkam kopu zdravicka. 😀

Prajem Vam pekny dnik a neako som sa rozpisala ,ale to asi preto lebo prisla nova nadej a som velmi stastna,ze sa nam to uz mozno usnazilkovanie pomoze 😀

bettynka222
26. feb 2010

fattamorgana no neico sa ti deje s tym cyklom. co tak skocit za gyn, hmmmmm? 😉

kikus ale mne sa krcok neskracuje, to len gyn mi napisala z eje skrateny a pritom nebol 😝 no vidis a matko je zas tak prehnanae aktivny, ze on kope aj dole aj hore, aj na bokoch. normalne sa vyduva v brusku, niekedy kopne naraz aj do krcka aj rucickou buchne do boku 😀

lilus BT ja nerozumiem. a co sa tyka toho spg, urcite tu nejaka tema k tomu bude a baby ti neico poradi a 😉 ja som niekde citala, ze muz moze svoje spermie obalovat protilatkami, potom maju nespravny tvar a nemozu preniknut do vajicka. preto sa musia v nejakom pristroji ocistit a len tie s dobrym tvarom vpustit. ale ci to je prave riesenie vasho problemu neviem...mozno. ale super, ze sa na to prislo 🙂 to je dolezite, ze ked uz nejaky problem je, ze sa odhali, lebo potom sa moze riesit 🙂 teism sa aj ja s vami a verim ze to vyjde aj domka bez asistencie 😵

falin
26. feb 2010

Ahojte
betty - semienka a oriesky papame, obaja 😉

sjuzi - veru snazime sa o surodenca, lepsie povedane "mame objednavku " od malej na sestricku. Alebo na dvojicky, aby sme mali kazda jedno babo 😵 Nenarocna je ta nasa zaba
Nukleon je pre mna strasne daleko, byvam na opacnom konci TT. A navyse teraz cvicim kazdy vecer mojzisku, takze na ine cvicenie ani nemyslim

irsi - vdaka za tehu virisiky, nachytala som si z nich

Mna prave zacina boliet podbrusko a krize, takze mrcha coskoro pride (aj ked tento mesiac meska, aj som testovala, ale vyskierala sa iba / 😢

A vcera som bola na hematologii pre vysledky. Potvrdili mi trombofilne mutacie MTHFR. Takze pocas tehu budem pichat fraxik. Homocistein mam v poriadku, aj v pohode metabolizujem kys.lstovu i vit B12.
Pozitivne mi vysiel vysledok na lupus antikoagulans. Tak v utorok idem este na dalsi odber (podrobnejsi). Ale dr. ma upokojila, ze to nie je nic zavazne.
A mam si dat skontrolovat stitnu zlazu, lebo jeden ukazovatel som mala na hranici
Takze asi tak

bettynka222
26. feb 2010

falin stitku treba napraviť- môže sťažovať otehotnenie. a tie injekcie budeš mat asi skôr kvôli lupusu, ten skôr vplýva na zrazanlivost. mthfr prispieva k vzniku razstepov, takze nezabudni la listovku na predpis aj s femibionom už teraz, ja som k tomu začala brat ešte magneB6 od zistenia tehu a tiež mi pichaju B12- všetky tri tieto vitamíny sú pre našu mutaciu dôležité 😉

kapetka
26. feb 2010

😀 caute babulky,

inak ako na to pozeram, ani jedna z nas to nema bezproblemovej, tusim kazdej nieco je.
Ja som uz roky sledovana na detskej endokrinologii kvoli nadoblickam a teraz ma odporucili dospelej doktorke. Ta moju diagnozu vobec nepoznala, musela si nastudovat a teraz mam nejake zvlastne vysledky, aj napriek tehu mi stupa testosteron, tak asi pojdem na morfologicky ultrazvuk a budu mi musiet nasadit dexamethazon. Nestretli ste sa niektora s tym zvysenym testosteronom v tehu?

Ja uz tiez citim pohyby, este neviem rozoznat babatko od zaludka, ale tesim sa, malicke je aktivne hlavne vecer, asi to bude nocny vtak 😀 este nevieme pohlavie, dufam, ze je to chlapcek, aby to bolo kvoli tomu moju testoster.v poriadku.

Inak uz pracujem hlavne z domu, dakujem za rady, sefka nebola nadsena, ale uz nemusim tolko dochadzat do BA 🙂

krasny vikend, vela vitaminkov, ma nam prsat cely vikend, ale snad nam to nepokazi naladu

irsina83
autor
27. feb 2010

ahojte babenky,
pekny vykend zelam...nam opat tvrdne brusko tak odpocivame a polehujeme 😉 ale uz je to lepsie 🙂 vonku krasne slniecko🙂

kapetka to uz budu pohyby ale take intenzivnejsie budes citit v podbrusku 🙂 kaslat na sefku a ty pekne ospocivaj, ide o teba a hlavne o babatko 🙂

irsina83
autor
28. feb 2010

Baby to bude zapas, uz som nervozna a zvedava, dufam, ze to chlapci zvladnu 😉 pekne skore ranko vsetkym 😀

zuzulatko
28. feb 2010

cau betty 🙂 no co ako sa mate s babenkom? co poslucha v brusku? dlho som tu nebola ☹

maria.martin
28. feb 2010

Ahojte všetky babenky 🙂 no bývam cca 6km od TT,no som taká budúca snažilka-cca za 4,5 mesiacov sa začneme snažiť..ste tu aj také ako ja z okolia TT?? Držím palčeky všetkym,buducim tehulkam,tehulkam a snažilkám 🙂 snád sa tu najdu aj take babenky ako ja 🙂 pekný večer všetkym 🙂

irsina83
autor
1. mar 2010

maria.martin vitaj 😀

jasne su tu aj kocky ktore planuju snazilkovanie, snazilkuju a aj tehulkuju 😀 aj ja by vam v okoli tt a je ich tu viac 😉

pekne ranko 😉

hokej nas sklamal ale ideme dalej a dnes idem odovzdat diplomovku a nic sa mi nechceee 😀

fattamorgana
1. mar 2010

maria.martin - ahoj, ja tiez nie som priamo z TT, byvam v Maduniciah, ale Trnava je mi blizka, chodila som sem na vysku a ani nebyvam daleko
konci mi predcasna mens., tak dnes ideme na snazilkovanie 😉
a dovtedy si idem uzivat dovolenku umyvanim okien 😖

lilusic
1. mar 2010

Ahojte babenky

maria martiv vitaj 😀

ale sa nam teplilo to je super 😀

Ja stale okracujem v snazilkovany tak som zvedava ako som na tom.

rozumiete niekto BT v sobotu nedelu som mala iba 36.30 a dnes som mala 36,88 tak tomu nerozumiem ☹

Irsinka snazili sa nasi hokejisty,ale neako im to nevislo ☹

Krasni dnik slnecny vam prajem 😀

irsina83
autor
1. mar 2010

lilus

veru snazili sa a tak som im priala tu medailu, hlavne takym ako Demitra, Satan, Palfy co uz na buduce hry hrat nebudu, mala to byt taka odmena pre dostojnym odchodom, preto ma to tak mrzi 😔 ☹ hrali super a nikto nieje neomylny 😅

fatty tak to je pekna dovolenka ale zas je krasne vonku aj ked fuka 😉

maria.martin
1. mar 2010

ahojte všetky babenky 🙂 Dakujem pekne za privítanie 😉
Fattamorgana-nezávidim okná 😅 ale aj mna to v blízkej dobe čaká 😅 no veru Madunice nie su daleko,a ja zas to mam 6km od TT tak som tam skoro každý deň,ale na dedine je aspon väčší pokoj a pre budúce babo super
😀
No veru hokej....čo už...trošku to zamrzí ked už bolo víťazstvo takmer naše,ach jo,keby mal hokej len 2 tretiny tak mame bronz 😅
Lilusic držím palčeky aby bola misia úspešná a vlastne všetkým Vám to prajem aby snažilkovanie-hoci je príjemné,netrvalo dlho a dostavil sa výsledok 😵
Krásny dník všetkým! 😉

falin
1. mar 2010

ahojte dievcence

maria - vitam ta tu 😉 Nech vam vsetko pekne vyjde podla planov a snazilkovanie nie je moc dlhe

Betty - femibion mam, ostatne musim nabehnut do lekarne. Na stitnu sa chcem spytat Eliasa, ved on je gynekolog-endokrynolog, tak mu ukazem vysledky a popytam sa
Zajtra idem na hemato a zaroven skocim aj Pracharovej, nech vybavim 2 lekarov v jeden den, lebo stale chodim po dr.

fatty - tak nech ti rychlo ubehne cas pri umyvani a potom sup sa na prijemnejsie cinosti 😉

pekny dnik

maria.martin
1. mar 2010

falin,ahojček no dnes o tom bola debata a manželík by chcel začať "miešať" už od zajtra 😀 ale nechame to na to leto-august,september...snád vydrží a snad aj ja 😕 ale ako vravím,leto tu je čo nevidieť a ja chcem ešte trošku skresať svoje kilá...v poslednej dobe som trochu pribrala,tak snad niakych 5 až 7 kíl ešte zhodím a pripravím sa na babenko 😉 ale moc sa na to tešíme 😀 pozerám že ty už maš dcerku,tak držím palčeky aby čo najrýchlejšie mala bratčeka alebo sestričku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre