V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

radkatom
4. aug 2009

Idem vybaviť Filipkovi pediatra. Lillix neporadíš? Netuším kto je dobrý...

lilix
4. aug 2009

radka ano, vstavame o 5.45. neni to nic strasne- to je iba sila zvyku, da sa to prezit.
ja som vlastne od strednej skoro vstavala, ked sme chodili na prax kazdy druhy tyzden. od 7-do 14h sme mali prax. a potom sme mavali druhy polrok poobednu prax. to od tej 14 do 20h. a tie nocne bola parada. sme vypli svetla, zapli iba svetielka na sijacich strojoch a rozpravali sa o duchoch.. chalani nam chodili na okna buchat. mysi pobehovali po dielni. to boli casy..
my vzdu sme sa stale bavili, majsterka nas musela napominat, ze nas presadi. vsetci sme mali rovnake zastere a tie trepne biele boty zdravotne. ach joo 😀

radkatom
4. aug 2009

No mňa by to zabilo. Ja som vždy prišla do práce na poslednú chvílu. Mala som pohyblivú pracovnú dobu a ja som vždy prišla ledva na 9:00 😀 😀 😀 .
Ty si sa učila za krajčírku? To je super, že si vieš čokoľvek ušiť. To by som chcela. Dnes ma drahý poprosil, aby som mu zašila nohavice 😖 . Neviem, ako si s tým poradím... 😝

lilix
4. aug 2009

no ano, nie celkom krajcirka, operator odevnej vyroby, mali sme viacej teorie a menej praxe. ale daco usit zvladam. uz sa tomu nevenujem peknych par rokov! ale detom by som chcela sit. ja mam stroj iba u nasich..takze ti s tym nepomozem :(

radkatom
4. aug 2009

Lillix: Na nete som našla 2 pediatričky: MUDr. Adamcová Anna, MUDr. Doležalová Eva. Nehovoria Ti tie mená niečo?

lilix
4. aug 2009

radka nie nic mi to nehovori..

radkatom
4. aug 2009

Jasné, že nie 😀. To som tým ani nechcela povedať 😀 😝 😀 . To je teda, že operátor odevnej výroby 😲 . Idem sa napapkať. Už mi škrká v brušku (teda v brušisku) 😀

lilix
4. aug 2009

teda cim vacsie brucho tym vacsie skvrkanie 😀

martina05
4. aug 2009

tak som testovala... Hneď dva Pepino testy.... Na oboch boli //... Tá druhá tehu čiarka je slabšia , začala sa objavovať hneď .. teraz keď tie testy uschli tak je úplne zreteľná .........
Sedela som na WC na zemi, triasli sa mi ruky a nevedela som čo robiť...
MM to zatiaľ neviem. Dnes by som chcela ísť k lekárovi... Myslíš že by tam už bolo niečo vidieť?? Mám ešte počkať ???

lilix
4. aug 2009

juuuuuuuuuuuuuj martinaaaaaaaaaa boze gratulujem. tak predsa!!! tak sa tesim. u lekara este nebude nic vidiet, to ti mozu tehule povedat. 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lilix
4. aug 2009

chceme test do albumceka!!!

martina05
4. aug 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

tu je graf... merala som o 1,15 hod. skôr ako zvyčajne.. bolo 37C

Test... no odfotím ho.....a dúfam, že sa mi ho podarí sem aj vložiť a bude niečo vidieť..... takže zajtra

lilix
4. aug 2009

kedy to povies muzikovi? 🙂

martina05
4. aug 2009

Dnes poobede, volala som k lekárovi a je tam, tak tam behnem a uvidím.....

lilix
4. aug 2009

no a kde su ostatne.. take dobre spravy a oni tu nie suuu!

sakura77
4. aug 2009

ja ze urobim sem kuk a co nevidim,dalsie tehulka na scene 🙂 moc moc gratulujem 🙂
mati k lekarovi este mas zbytocne,este by ti to asi nepotvrdil,pockaj zo dva tyzdne 🙂 aj ked to je asi tazke ,ze? 😅

a aj ostatnym teda posielam hned takto zrana TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtTTT

martina05
4. aug 2009

Baby, ja len dúfam, že to nie je planý poplach ...... Vôbec tomu nemôžem uveriť ....

radkatom
4. aug 2009

No Mati veľké gratulácie. Bolo to z grafu jasné 🙂. Doky by tam mal vidieť aspoň vak a zhrubnutú sliznicu maternice. Držím palce. Teraz sa šetri!!!

kolienko
4. aug 2009

bože Mati, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

lilix, aj tebe posielam tie moje nakazlivé TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT osobne pre Teba.

Mati u lekára nebude este určite nič vidieť. mozno len vačok, ale to ti nepotvrdí...... a ako sa cítiš??

Radka, ahojčeeeeek no mame sa fajn, foto mam len z 8TT ale idem teraz vo štvrtok k lekárovi, tak hádam mi dá aj nejakú fotočku. tebe sa to kráti... hm??? aj sa uz stresujes kvôli pôrodu?? alebo to nechávaš na náhodu, čo príde, musím vydrzať???
no spať by som spala, ale musím vstávať do práce. manza začína tak skoro, tak ja chodím s ním, aby sme sa zviezli.....

lilix
4. aug 2009

kolienko dakujem za TT pre mna osobne,ja si ich schovam na horsie casy.. hmm, teraz ked je mata tehu, tak mi je luto, ze sa nemozem snazit, resp. nic mi v take v tom nebrani, len moja sprostost.

lilix
4. aug 2009

slavkicek ma zajtra termin. ktovie ci uz neporodila..

radkatom
4. aug 2009

Tak si počkáme radšej na čerstvý portrét 🙂.
Ja sa snažím pôrod neriešiť. Pred tehu som sa ho strašne bála ale teraz to beriem tak, že konečne uvidím a budem držať nášho Filipka a strašne sa už na neho tešíme. Kúpila som si aj homeopatiká na strah z pôrodu ale aj tak ich beriem len 3 dni... Rozhodla som sa, že si dám epidurálku, tak sa na ňu spolieham 😉 .
Teším sa na foto. O mesiac už budete vedieť, či je to chlapček alebo dievčato 🙂. Máš nejaké tušáky?

radkatom
4. aug 2009

Lillix, ja sa pridám ku kolienkovým vírusom a osobne pre Teba: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT T TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTT
Schovak a použi, keď bude treba 😝

janka1874
4. aug 2009

mati hlavne kľud a neboj všetko dobre dopadne a možno nebude ešte srdiečko ale takú bodku už by ste snáď mali vidieť a hlavne plodový vak ten by už malo byť vidno
budeme držať palce nech to dopadne podľa očakávaní

martina05
4. aug 2009

No ako sa cítim, nič zvláštne... bolia ma prsia ..sem - tam a mám taký slabý krémový výtok ... no a ešte mám strašnú pleť...... hroznú ako 15 ročná som mala lepšiu....

lilix
4. aug 2009

dakujem radka. dobre si ich zamrazim, a zavarim. pockajte ked ich v oktobri, novembri otvorim 😀

radkatom
4. aug 2009

Lillix 😀 😵 😀

sakura77
4. aug 2009

mati a nechce sa ti casto chodit na wecko,ja som vkuse chodila ,aj v noci ma to budilo,takze som mala takeho tusaka,ze asi to bude...

radkatom,veru daj si epi,ja som si pri prvom tyzden pred porodom rozmyslela a potom som si hlavu buchala na porodnom stole,ze aka som ja krava 😀 takze tentokrat bez nej nejdem ani nahodou-jedine zeby to islo tak rychlo zeby mi ju nestihli dat-aj to by nebolo zle 😅

lilix
4. aug 2009

baby a nerozmyslali ste nad epi-nom? to je ten balonik, co sa pred porodom strka dnu, a roztahujete si dzurku na velkost hlavicky, aby ste sa nenatrhli..
alebo malinikovi napoj ci cajik ci co to.. je.

lilix
4. aug 2009

a kam sa vyparila wolfi 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre