• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
autor
lilix ... no nic si z toho nerob my sme ok obidvaja a aj tak to nejde ...
4. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale leje vonku..

wolfi ako si z toho nemam nic robit?
4. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, prestan s tvojou depresivnou náladou..... treba sexíkovať a určite sa to podarí. sesterkin man´zel mal niez zle spermie a uz je v 6 mesiaci tak hlavu hore a treba myslieť pozitívne.......

posielam ti este TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

shandika, mam sa fajn, len uz sa neviem dočkať na kontrolu. idem vo stvrtok, tak dúfam, ze mi spraví sono a ja si kuken moje malinkavé srdiecko :slight_smile:
4. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix ... keby som si z toho mala ja tazku hlavu robit tych 8 nekonecnych rokov a stale nic ... uz by som bola v blazninci
musis sa trosku ukludnit, je to tazko taketo rady davat ja ich tiez nemam rada ale co mam robit zostava mi nieco ine, len si kazdy mesiac vylizat rany a ide sa dalej
4. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix no ja tiez nie som v poriadku. Mam PCO, takze to tiez nebude jednoduche, a drahy ma spermiogram morfologiu 50% ostatne ma dobre
Tak neviem. Neboj pojdeme odtialto vsetky k tehulkam

wolfi ja ho beriem od 5 dna 5 dni
4. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja od 3-7 dna rano 1 tabletku a vecer 1 tabletku
4. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len jednu tabletku.

Tak na folikulometriu idem vo stvrtok na pol siedmu rano. To je pre mna nekrestanska hodinaaaaaaaaa :confounded:
aj tak by som dala ruku do ohna ze tam nic nebude.
wolfi ty citis pri slostile vajecniky? Ja necitim vobec nic
4. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali ty nepoznas silu negativneho myslenia? tak si nemozes hovorit, ze tam nic nebude...lebo si to privolas. musis si hovorit, ze tam bude a hotovo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , toto si musis stale hovorit...
4. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
čo nové? chcem vám vliať trošku optimizmu, tak ako to dodalo aj mne - moja nová kolegyna mi dnes povedala svoj príbeh - narodilo sa jeje prvé mimi a rok na to jej hned na vaječníkoch našli nejaké nezhubné nádory. išla na operáciu a po nej jej doki vraví, že, žial, museli sme zobrať jeden vaječník aj s vajicovodom a z druhého vám ostala len štvrťka :frowning2: vraj deti už asi ťažko. no a hádajte - za 2 mesiace bola znova tehotná a o 4roky znova - čiže má 3 deti a to dokázala so štvrťkou jedného vaječníka :wink:
takže, babulky - nič nie je nemožné a treba myslieť pozitívne :wink: pomohla som?
majte sa krásne :wink:
4. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj, práve som sa dozvedela, že máme dalšiu tehulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mati - graaaaaaaaaaattttttuuuuuulllluuuuuuujjjjjjeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím paste, nech všetko dobre dopadne :wink:
4. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezismaria jaru, to je bezva krasny pribeh. taky povzbudivy. dojimavy.
4. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

jaru, mám po celom tele husaciu kozu. prenádherný príbeh, az neuveritelný.
takze čo z toho vyplýva moje milé snazilky?? hlavu hore, nezúfať a sexíkovať. :dizzy_face:

prajem vsetkým krásny den. a Mati ako to zobral manza??
5. aug 2009 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko .....

prali necitim nic ...
5. aug 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.
5. aug 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko lili
5. aug 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre wolfi :dizzy_face:
5. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz som tu dojedla som ranajky a uvarila si kavu tak mam teraz cas
5. aug 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snazim nejest. rano som si dala iba musli zase. a chcem do obeda iba vypit cierny caj.
5. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix no ja mam niekedy zrave dni ale z toho co som zjedla na ranajky sa zarucene po.... treska s melonom a kvaou to nie je asi moc dobra kombinacia
5. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer

Tak pre info hádžem graf.. zajtra meriam asi naposledy :slight_smile: :slight_smile: /dúfam/ , WK má len 50 dní...

Cez obed si chcem ísť kúpiť ešte zopár testov a zajtra ráno skúsim, či tá druhá čiarka zosilnela... Včera som to oznámila MM... bol od radosti v úplnom tranze :grinning: :grinning:

Všetkým krááásny deň
5. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martin no super ... tak som zvedava ...
5. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko drahusky :slight_smile: :slight_smile:
martinka, supeeeeer, krasny grafik :slight_smile: :slight_smile: , no ani sa mu nedivim, ze bol v tranze, podla mna este je doteraz :grinning: :grinning: :grinning:
lilix a to nevies ze ranajky su najdolezitejsie jedlo dna? ked ich odflaknes, vecer mas tendenciu to dohnat :slight_smile:
5. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy no tak ja som ich teda neodflakla :grinning:
5. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez wolfi, ani omylom :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy ale musim sa zacat krotit v tom jedeni
5. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovor, u nas vo firme sa uz hovori, ze som tehotna. len ja o tom nic neviem :grinning: :grinning:
to preto, ze jem, jem a jem, necvicim a brucho mi rastie :grinning:
5. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee.
5. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy predpriprava

prali ahojki
5. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.prave som nasla vasu temicku.zelam vam tu vsetkym co najskorsie tehulkovanie,a tym tehotnym co najrpijemnejsie tehulkovanie.
5. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok