V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
5. aug 2009

aj pre mna a co mam robit

pralinka25
5. aug 2009

a preco musis chodit tak skoro do prace?

wolfskinka
autor
5. aug 2009

no dnes je tazko s robotou a bud sa prisposob alebo odid milion dalsich nastupi miesto teba ... je kriza a kopec dalsich bude robit za ovela nizsi plat to co ja ... ale aj tak to nestiham chodim tak cca okolo 6.15 a potom pijem jednu kavu za druhou

janka1874
5. aug 2009

vopred sa osparavedlňujem ale musím reagovať dosť bolo hádok ohľadom môjho príspevku ale musím ťa citovať wolfskinka
"......adopcia a ked neprejdeme tymi vsetkymi testami , psychoanalyzami a sedeniami zameranymi na nasu psychicku situaciu .... tak to mozeme zabalit, zatial VERIME, ze nam to vyjde a skor ci neskor budeme mat babo ci uz nase alebo adoptovane je to jedno a ak by nam aj vyslo nase tak by sme si este zobrali aj druhe adoptovane .... a to je momentlane pre mna prvorade a nie moja psychika co sa tyka otehotnenia"

dovolila som si zdôrazniť slovo veríme týmto to celé začalo kôli tomuto slovíčku si na mňa vybela a zrazu aj ty niečomu veríš zaujímavé

a týmto v tejto téme ja osobne končím v prispievaní

držím palce všetkým snažilkám a aj tehulkám nech Vám všetko dobre dopadne a ste šťastné aspoň tak ako ja alebo aj viac 🙂 😉

wolfskinka
autor
5. aug 2009

opatovne ... ak sa tu stale mieni rozoberat to ze som si povedala svoj nazor ... TAK JA TU UZ V TOM PRIPADE NEMAM CO ROBIT ..... MYSLELA SOM ZE TATO DISKUSIA JE O DEMOKRATICKOM VYJADRENI SVOJHO NAZORU ... ALE KED SA NA TO POZERAM TAK SOM SA ASI MYLILA ..........................

nechapem preco stale niekto do toho vrta, vysvetlila som to minimilne 20x tak co to stale niekto potrebuje rozoberat .................. alebo ma tu niekto chce vystvat z mojej vlastnej temicky len preto ze som si napisala svoj nazor ??????????????????

pralinka25
5. aug 2009

baby kaslite uz fakt na to. Nikto nikam nechodte. To nieje potrebne.

Ja uz idem domov. Dufam ze zajtra tu este niekto bude. Lebo budem smutna. Toto je moja druha tema kam som prisla, lebo v tej prvej uz nikto nezostal len 3 sme tam boli. Dufam ze sa mi to nestane druhy krat

Pekny vecer PaPa 🙂

wolfskinka
autor
5. aug 2009

prali ja tu budem s tebou .. mojko drz sa a som zvedava na ten tvoj folicek dufam, ze narastol na velky folik

lilix
5. aug 2009

otvorila som novu temu, ktora chcete pridajte sa, lebo wolfi ma svoju vlastnu temicku. tak nech si v nej zostane. a ked ju adminky zavru, tak ja uz totalne rezignujem do inej.

wolfskinka
autor
6. aug 2009

dakujem vsetkym, ktore chodili do mojej temicky .... som rada ze som vas spoznala ....

nic viac

lilix a tebe nebyt tvoje zlostnej povahy nemuselo to takto skoncit ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre