• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
no bety, dík - tiger by ma uštval :grinning: to nech sa radšej ona premáva po dvore a ja budem vegetiť :wink: :grinning:

zlato, to je fakt - ked odchádza v stredu, tak mi to akosi rýchlejšie utečie, lebo sa ani nenazdám a je víkend :wink: no jemu asi nie, lebo to má práve celý ten týžden nočnú - chúda moje...

wolfi, určite to neni také hrozné ako u nás - my nemáme cestu - kopali tam kanalizáciu a teda máme len takú štrkový na celej ulici...takže som rovnako nadšená ako všetky susedky asi :wink: :angry: ja to umyjem a o týžden to neni ani poznať - no otrok okien :angry: tak sa krotím s umývaním :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru my byvame na prizemi a na hlavnej ceste kde nam popod okna ide auto za autom a medzi mojimi oknami a cestou je asi 1.5 metrovy chodnik ... to ja ked umyvam tak aj blato ide z toho dole, najlepsie vystriekat wapkou
20. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jemu asi fakt neuteká, tie nočné sú hroznééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeee, tak ja po obediku :dizzy_face: :dizzy_face:
jeeeeeej zlato, vitaj :wink:
kolienko dakujem za podporu :wink: :wink:
a ja mam teraz draheho doma, ale tiez nic moc, lebo caka cele doobedie, kedy pridem z prace. este ze aspon chodime spolu obedovat :dizzy_face: :dizzy_face: , este aj cely buduci tyzden tu bude, tak sa tesim :sweat_smile: :sweat_smile:
20. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, tak to máš asi také isté...tak to ja ich možem umyť aj neskor - som ich umývala pred velkou nocou :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

zlato, najhoršia je pre neho tá prvá nočná, potom si už zvykne - tak mi povedal :wink: ale mna by zabili také nočné :grinning:
20. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nočné by asi zabili aj mna.No a chudak moja sestra,robila v pekarni a mali po celych tyzdnoch smeny že ranna,poobedna,nocna,tak sa jej ten program spanku fakt blbo prepínal.
20. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ahoj, dakujem :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ti musel teda riadne chutit obedík s manželíkom po boku :wink:
20. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru len ja ich uz musim umyt lebo cez ne uz nevidno von
20. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ahoooojjj :wink:

bety, mojmu mužíkovi stačí, ked príde po nočnej domkov a v ten den ide spať až večer - síce je dovtedy ako zombie :grinning: ale aspon sa rýchlejšie preorientuje :wink:
20. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru, je to o zvyku... ja som robila v jednej firme a tam boli aj nočné, no nebolo to nič moc premna a tak som tam vydržala až mesiac a potom mi manžel aj rodičia povedali, nech skončím... takže som si nočné vyskúšala, ale premna to neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, zlato, ani ja nie som stvorená pre nočné - ja by som to potom dospávala asi celý týžden :grinning: :grinning: :grinning:

wolfi, tak to je najvyšší čas :grinning: :grinning: :grinning: no inak - aj u nás je vždy viac svetla potom ked ich umyjem :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato si pis, ze chutil :grinning: :grinning: :grinning: , ani sa mi nechcelo vratit do prace :unamused: :wink:
wolfi, ja mam take okno z kupelky, tiez sa nan chystam od velkej noci, ale zacali nam kopat kanalizaciu pred domom tak teraz to naozaj nema vyznam :grinning: :grinning:
ja obdivujem tych co tak dokazu striedat rytmus, ze denna, nocna a pod., mna by to totalne rozhadzalo :slight_smile:
ako vravis zlato, pre mna to tiez nie je :slight_smile:
20. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, tak to ti verím, lepšie by bolo s ním doma :wink:
20. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, to si odkukala odomna, že kopú kanalizáciu, že :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, ked nikto nepíše, tak sa odhlasujem... som volajaká unavená už, takže si idem pospat na chvíločku... majte sa pekne, papa :slight_smile:
20. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja píííííííššššeeeeeeeeeemmmmmmmm :frowning2: ale že si to ty, tehulka naša - tebe treba pospinkať :wink: tak sladké sníčky :wink:
ahojkaj zajtra :wink:

a je tu ešte niekto :frowning2:
20. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku zlato, pekne si pospinkaj, aj ja by som si, ale nemam sa na co vyhovorit :grinning: :grinning: :grinning:
si pis jaru, ja ta furt spehujem a odkukavam, mne neuniknes :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimla som si, shandy :grinning: ty si iná stíhačka :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mica sa premiestnime do nasej temy, lebo toto je schiiiza :grinning: :grinning: :grinning:
OK stihacka :grinning:
20. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK :wink:
tak sem skáčeme zase zajtra :wink:
20. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak zajtra papa
20. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko bambulky :slight_smile:
tak dnes som prvá :fearful:
21. máj 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,, pripajam sa k tym nocnym su to zabijakyyyyyyyyyyyyyyyy skarede... otoci sa vam cely organizmus, inak spite v noci inak fungujete .... inak jete ... a to v piatok poobede kazdy konci a vy idete este na nocnu v piatok vecer ,,, a s vikendu nemate nic .... mala som tu cest .. zvladla som to jeden rok a z toho dva tyzdne po sebe nocne ..... len tolko k tomu .. uz dakujem nemusim.. a nocne uz by som nikdy nerobila !!!!!!! clovek pride o zdravie...
21. máj 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brmbolcek :wink:
máš úplnú pravdu s tými nočnými...
a mimochodom - vitaj u nás, či už si tu bola? :wink:
21. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sobre ranko
21. máj 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré aj tebe wolfi :slight_smile:
aj ty ešte spíš nad robotou ako ja :rolling_eyes: :grinning:
21. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, babenky tak ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/257744

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=4/userid=66384

teplotka si to este nerozmyslela :wink:

dnes budeme mať zase krásny den.....
21. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kukam nasla som tu wolfi... tak citam a pisem ....

sdecne aj vas zdravim.... :wink: :wink:
21. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kolienko :slight_smile: ved ty si úplne nádejnááááááá tehulkaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja ti taaaaaaaaaakkkkkkkkk držím paste...jaj, sa teším z toho tvojho grafu...keby si videla ako sa tu teraz usmievam ako sprostý na drevený groš :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brmbolcek mas IP

kolienko zatia;l to vyzera velmo dobre
21. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok