• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
ale sa nám to tu zvrháva buchtičky :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lepšie ako lamentovať nad mojou neželeznou krvou, nie :grinning: ale zase neprehánajte to, hej - čo ja potom sama doma :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď práve jaru :grinning:

tak sa nám deň pekne posúva,ešte hodku a pol a prchám domkov.Inak,ta včerajšia túra po obchodoch mi dala zabrat.Dnes pojdem zas peško,nech sa hýbem aspoň tak.
21. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, len to neprehánaj, jo :wink: žiadne premáhanie sa, OK :wink:

inak - to je celkom dobrá výhovorka, to Fe - ked sa mi zase bude chcieť len spať a nie robiť, že :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jaru.... dobru chut k tým zelezným tyčiam....

kočky zajtra idem k lekárovi, tak nevviem, či sa tu ukázem. ak nie.. prajem krásny víkendik....
21. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ako vyhovorka je to ok, ale asi to jaru netreba podcenovat a to Fe doplnať :wink:
neboj,nepreháňam.Včera som si potom dala večeru na balkóne s vyloženymi nožkami a potom som si vegetila pri knihe.Ja mám zas inú diagnózu na lenivosť :grinning:
21. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik, nemáte náhodou ani jedna problém s opuchaním noch??? tie moje puchnu uz asi 2-3 roky...
a az zajtra som sa odhodlala k lekárovi. som sa nasrala. som si chcela kúpiť topánocky a neobula som ich kvoli opuchnutým čungalám....

no idem dom.... pa pa
21. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak to u mna nehrozi, na lenivost nie je cas. dnes ideme pekne pobajkovat aj s nasim vyzliakom, tak je vonku pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kolienko, tak sa drzkaj u lekara a pekny vikendik aj tebe, nech sa teplotka drzi vysoko a mrcha nech ta milovymi krokmi obchadza :wink:
21. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, neboj, ved som dostala tie tabletky - to mám užívať každý druhý den, že ho nemám zase až také nízke :wink: ale pssst, nech sa možem vyhovárať :grinning: :grinning: :grinning: ja by som radšej ale tú tvoju formu výhovorky :frowning2:

kolienko, tak aj tebe krásny víkendík :wink: a drž sa u dokiho :wink:
21. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko, niečo ti zadržiava tekutiny v tele, zavodnuje ta,chod s tym k lekarovi :wink:
21. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ved asi za to mám moja postava daleko od ideálu :grinning: :grinning: :grinning: kvoli fe si tu takto kysnem :angry: a ty sa chceš asi vyzliakovi podobať, čo :grinning: :grinning: :grinning:

kolienko, ako vraví bety - asi máš vela sodíka - skús menej soliť alebo aj vobec :wink:
21. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne tiez zvyknu opuchat nohy, ale teraz az v lete, ked zacina byt tak teplo...
ked budem tehula, budem mat bambule miesto noh :grinning: :grinning: :grinning:
no neboj jarulka, vyzliakovi sa podobam akurat tym, ze sme rovnako tvrdohlavi, ja to co spalim zasa na obedikoch a mimo nich dozeniem :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja len dohánam a nepálim :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy a nie si nahodou v znameni vah,keď si taký tvrdohlavec?
21. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, je - ja ju poznám, váhu jednu :wink: bety, ty nie si nejaká bosorka alebo tak, ked si to uhádla :grinning: :grinning: :grinning: a mna uhádneš - aj ja som tvrdohlavá - ved kolko ste ma museli lámať na meranie :wink:
21. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no dooooobre priznavam sa verejne :grinning: :grinning: betyna ty si fakt bosorka...
tak mi pekne povedz teraz, ze kedy budem tehulka :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne, aj mne povedz :wink:
21. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru, co ta nepali nehas, ale teda hlavne ze ti pali :grinning: :grinning: :grinning:
tak bety uz si nas namotala tak s pravdou von :slight_smile: :slight_smile: , my cakaaaaaaaaaaame :slight_smile:
21. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy,nebolo to ťažké, jednú tvrdohlavú váhu mám doma -moj drahý :wink:
21. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tým moje bosorovanie končí :grinning: :grinning: :grinning: ale dúfam,že tehule budete skôr ako neskôr TTTTTTTTTTTTTTTTT
21. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: bety ale to nam nemozes urobit, ze jaru?? :wink:
tak si aspon tipni, ze akeho mas citaka, len tak zo srandy, ci to vyjde :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno bety, sprav nám radosť :wink: ja inak ani spať nebudem a chceš ma mať na svedomí potom :fearful: :grinning:
21. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaaaaloooooooooooooooooooo betyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: E.T.Vola domuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo domuuuuuu...E.T. volá betyyyyyyyy :wink: :grinning:
aj sa mi to rýmuje :grinning:
21. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bety na nas prdi :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sledujem, sledujem :frowning2: asi rozmýšla :wink: alebo nás hladá v kryštálovej guli :grinning: :grinning: :grinning: a my na konovi :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, tak nič :frowning2: tak teda aj tak dakujeme za TTT - dúfam, že sa uchytia :wink:
tak pekný zvyšok dna a zase zajtra :wink:
pa-pa
21. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prepáčte,šéfo si na fajront spomenul,že potrebuje nejaké faktúry na zajtrajší rozvoz,takže prezčasujem a fakturujem až sa mi z klávesnice práší.
Ale moj tip je Jaru v tomto cykle a ty Shandy naša tiež v najbližšom ,tfuj,tfuj
21. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyyyy, dakujeeemmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj hodíme nejakú stávku :grinning: stavte si na kona menom jaru :grinning: :grinning: :grinning:
už fakt prchámmmm
pa-pa zajtra ránko :wink:
21. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: , huuuraaa, tak dakujeme aj ja uz prcham, tak pekny vecer vsetky, papaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile:
21. máj 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok