V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
21. máj 2009

ale sa nám to tu zvrháva buchtičky 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

no lepšie ako lamentovať nad mojou neželeznou krvou, nie 😀 ale zase neprehánajte to, hej - čo ja potom sama doma 😉 😀 😀 😀

betyna8
21. máj 2009

no veď práve jaru 😀

tak sa nám deň pekne posúva,ešte hodku a pol a prchám domkov.Inak,ta včerajšia túra po obchodoch mi dala zabrat.Dnes pojdem zas peško,nech sa hýbem aspoň tak.

jarulai
21. máj 2009

bety, len to neprehánaj, jo 😉 žiadne premáhanie sa, OK 😉

inak - to je celkom dobrá výhovorka, to Fe - ked sa mi zase bude chcieť len spať a nie robiť, že 😉 😀 😀 😀

kolienko
21. máj 2009

tak jaru.... dobru chut k tým zelezným tyčiam....

kočky zajtra idem k lekárovi, tak nevviem, či sa tu ukázem. ak nie.. prajem krásny víkendik....

betyna8
21. máj 2009

tak tak ako vyhovorka je to ok, ale asi to jaru netreba podcenovat a to Fe doplnať 😉
neboj,nepreháňam.Včera som si potom dala večeru na balkóne s vyloženymi nožkami a potom som si vegetila pri knihe.Ja mám zas inú diagnózu na lenivosť 😀

kolienko
21. máj 2009

ozik, nemáte náhodou ani jedna problém s opuchaním noch??? tie moje puchnu uz asi 2-3 roky...
a az zajtra som sa odhodlala k lekárovi. som sa nasrala. som si chcela kúpiť topánocky a neobula som ich kvoli opuchnutým čungalám....

no idem dom.... pa pa

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 tak to u mna nehrozi, na lenivost nie je cas. dnes ideme pekne pobajkovat aj s nasim vyzliakom, tak je vonku pekne 😵 😵 😵
kolienko, tak sa drzkaj u lekara a pekny vikendik aj tebe, nech sa teplotka drzi vysoko a mrcha nech ta milovymi krokmi obchadza 😉

jarulai
21. máj 2009

bety, neboj, ved som dostala tie tabletky - to mám užívať každý druhý den, že ho nemám zase až také nízke 😉 ale pssst, nech sa možem vyhovárať 😀 😀 😀 ja by som radšej ale tú tvoju formu výhovorky ☹

kolienko, tak aj tebe krásny víkendík 😉 a drž sa u dokiho 😉

betyna8
21. máj 2009

kolienko, niečo ti zadržiava tekutiny v tele, zavodnuje ta,chod s tym k lekarovi 😉

jarulai
21. máj 2009

shandy, ved asi za to mám moja postava daleko od ideálu 😀 😀 😀 kvoli fe si tu takto kysnem 😠 a ty sa chceš asi vyzliakovi podobať, čo 😀 😀 😀

kolienko, ako vraví bety - asi máš vela sodíka - skús menej soliť alebo aj vobec 😉

shandy
21. máj 2009

inak mne tiez zvyknu opuchat nohy, ale teraz az v lete, ked zacina byt tak teplo...
ked budem tehula, budem mat bambule miesto noh 😀 😀 😀
no neboj jarulka, vyzliakovi sa podobam akurat tym, ze sme rovnako tvrdohlavi, ja to co spalim zasa na obedikoch a mimo nich dozeniem 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

no ja len dohánam a nepálim 😀 😀 😀

betyna8
21. máj 2009

shandy a nie si nahodou v znameni vah,keď si taký tvrdohlavec?

jarulai
21. máj 2009

ano, ano, je - ja ju poznám, váhu jednu 😉 bety, ty nie si nejaká bosorka alebo tak, ked si to uhádla 😀 😀 😀 a mna uhádneš - aj ja som tvrdohlavá - ved kolko ste ma museli lámať na meranie 😉

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 no dooooobre priznavam sa verejne 😀 😀 betyna ty si fakt bosorka...
tak mi pekne povedz teraz, ze kedy budem tehulka 😵 😵

jarulai
21. máj 2009

aj mne, aj mne povedz 😉

shandy
21. máj 2009

jaru, co ta nepali nehas, ale teda hlavne ze ti pali 😀 😀 😀
tak bety uz si nas namotala tak s pravdou von 🙂 🙂 , my cakaaaaaaaaaaame 🙂

betyna8
21. máj 2009

shandy,nebolo to ťažké, jednú tvrdohlavú váhu mám doma -moj drahý 😉

betyna8
21. máj 2009

tým moje bosorovanie končí 😀 😀 😀 ale dúfam,že tehule budete skôr ako neskôr TTTTTTTTTTTTTTTTT

shandy
21. máj 2009

😀 😀 😀 bety ale to nam nemozes urobit, ze jaru?? 😉
tak si aspon tipni, ze akeho mas citaka, len tak zo srandy, ci to vyjde 🙂 🙂

jarulai
21. máj 2009

áno bety, sprav nám radosť 😉 ja inak ani spať nebudem a chceš ma mať na svedomí potom 😨 😀

shandy
21. máj 2009

haaaaaloooooooooooooooooooo betyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 E.T.Vola domuuuuu 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

čo domuuuuuu...E.T. volá betyyyyyyyy 😉 😀
aj sa mi to rýmuje 😀

shandy
21. máj 2009

a bety na nas prdi 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

sledujem, sledujem ☹ asi rozmýšla 😉 alebo nás hladá v kryštálovej guli 😀 😀 😀 a my na konovi 😀 😀 😀

jarulai
21. máj 2009

bety, tak nič ☹ tak teda aj tak dakujeme za TTT - dúfam, že sa uchytia 😉
tak pekný zvyšok dna a zase zajtra 😉
pa-pa

betyna8
21. máj 2009

babulky prepáčte,šéfo si na fajront spomenul,že potrebuje nejaké faktúry na zajtrajší rozvoz,takže prezčasujem a fakturujem až sa mi z klávesnice práší.
Ale moj tip je Jaru v tomto cykle a ty Shandy naša tiež v najbližšom ,tfuj,tfuj

jarulai
21. máj 2009

betyyyy, dakujeeemmmmmmm 😵 😵 😵 aj hodíme nejakú stávku 😀 stavte si na kona menom jaru 😀 😀 😀
už fakt prchámmmm
pa-pa zajtra ránko 😉

shandy
21. máj 2009

😀 😀 , huuuraaa, tak dakujeme aj ja uz prcham, tak pekny vecer vsetky, papaaaaa 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre