V roku 2009 priletí k nám bocian

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

x-) x-) x-) x-) vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky
jarulai
27. máj 2009
to poznám - ja ám zase nohy tenké, zadok žiadny, len brucho ako v 5.mesiaci ]-( a nejako sa neviem donútiť cvičiť a aj mám strach - čo ak už budem tehu a nebudem o tom ešte vedieť a budem cvičiť brušáky...
wolfskinkaautor
27. máj 2009
jaru ... no ved preto presne nerobim brusaky ... korcule malemu neubliziavcera ma ale dobre bolel chrbat
jarulai
27. máj 2009
no ved aj ja - radšej budem chodiť s brušiskom ako by som mala brušákmi niečomu ublížiť 😉 poznám síce babu, ktorá tiež nevedela, že je tehu a cvičila brušáky, behávala denne a bábo sa udržalo x-) no človek nikdy nevie - možno práve u mna by tie cviky narobili zlo a to by som si neodpustila...
wolfskinkaautor
27. máj 2009
na korculiach ide dole aj brucho lebo najviac ide zo zadku a z bokov a potom sunky okolo pasa zo zadu a tym padom aj brucho ... sice pomalsie ako zadok a boky ale predsa
jarulai
27. máj 2009
no neviem, na čom by som ja korčulovala, keby mi začali tie moje nožičky ešte chudnúť 😃 😃 😃 naši sa mi smejú, že mám postavu ako hajzlový pavúk 😃 😃 😃 /pritom ocino ju má presne takú istú, len prsa mám o číslo vačšie 😃 😃 😃 /
wolfskinkaautor
27. máj 2009
jaru no vidis mne by sa zislo trochu z brucha a bokov ... ale stehna a zadok mam dost pevne ... nohy z lyzovania svalnate a teraz aj z korculovania ale to brusisko ... to akosi nechce zliezt
jarulai
27. máj 2009
ja kašlem na brušisko, len nech som OK a može byť mimi 😉 a mojmu uchylnemu mužíkovi sa to páči, že mám aj bruško - teda tvrdí to 😃
wolfskinkaautor
27. máj 2009
jaru ved to ani moj nemoze nic povedta lebo on ho ma tiez poriadne 😃 😃
jarulai
27. máj 2009
ved preto asi aj moj čuší 😃 😃 😃 moj pribral po svadbe - asi ho dobre živím 😃 😃 😃
wolfskinkaautor
27. máj 2009
no aj moj sa vypapkal po svadbe 10 kil
jarulai
27. máj 2009
moj síce len nejakých 6-7, ale všetko mu to ostalo na tom pupku 😃 on si to aj sám uvedomuje, no cvičiť sa mu tiež nechce 😉 😃
betyna8
27. máj 2009
ahojte kočeny
no ja som so svojou vahou aj figurou spokojna, nikdy som nemala postavu ako modelka a stehna boli vzdy troska hrubsie,ale je to v norme a aj ked som chudla, brusko som nemala nikdy ploche.Ono je to asi geneticky dane, niekto nema na bruchu za cely zivot deko tuku navyše a nežije najzdravšie, iný sa toho nezbavi aj keby sa rozkrájal. 😉
martinka, podla grafiku ak ti teplotka pojde hore,je mozna ovulka, zatial sa to neda jednoznacne povedat
jarulai
27. máj 2009
ahoj betynka - ved presne to - ja to mám po ocinovi. odjakživa som mala bruško viditelné, ploché som ho nemala nikdy, aj ked som schudla - práveže sa vtedy zvýraznili moje chudé nohy a ruky, takže som vyzerala ako somalsky občan s nafúknutým bruchom 😃 takže som sa s tým zmierila 😉
wolfskinkaautor
27. máj 2009
baby aj ja chcem tehlickove brucho, zatial mam tehlickove ale sadlove
betyna8
27. máj 2009
wolfi,keďže sa plánuješ otehotnieť,načo sa budeš trápiť tehličkami 😃
wolfskinkaautor
27. máj 2009
bety no ved to potom mi narastie pandero, ze ho potom nezhodim, tehlickami ani nie ja nie som typ na sklapacku a podobne hovadiny ... len tak keby sa mi ta pneumatika zmensila
jarulai
27. máj 2009
babulky, na čo tehličky - ja mám jednu riadnu tehlu a čo :-p 😃
wolfskinkaautor
27. máj 2009
jaru no ved ja taky taky zalozime funklub tehlickarov
jarulai
27. máj 2009
OK, wolfi, tehla k tehle a máme domček - teda v našom prípade domisko 😃 😃 😃

idem makať, babulky, okolo obeda som zase tu 😉
wolfskinkaautor
27. máj 2009
jaru .. tak papa
shandy
27. máj 2009
bre ranicko bambulky sa praje x-) x-)
wolfi ina sportovkyna...no ja mam tiez brusko - ako napisala jaru, ako hajzlovy pavuk - chude ruky a nohy a brusko furt. hold a to cvicim, ale nejako sa tym nevzrusujem... 😃 😃
wolfi a gratulujem, ze nem chlamca ma 😉
martina podla mna ovulka zatial nebola (co neznamena, ze by nemohla byt), ale ked si pisala, ze si mala len 10 mm folik, to je este malo, tak pockame a uvidime podla dalsich teplot...
ja som vcera videla prvykrat toho noveho dokiho a je strasne mily, 1.jula idem na vysetrenie 🙂 , medzitym este vyzdvihnem kartu od tej kravy a bude x-) x-) x-)
betyna8
27. máj 2009
shandy,tak to je fajn,že si natrafila na mileho doktora. Aj ten moj je fajn, aj keď dosť mladý, ale má iný prístup ako ten dôchodca,čo som k nemu chodila pred tým
shandy
27. máj 2009
no vyzera to, ze ten pristup bude lepsi 🙂 🙂 , v to dufam...tento je sice tak okolo 40 - 50 ale uz len to, ze ako ma privital bolo fajn 😉
wolfskinkaautor
27. máj 2009
no baby mame o 11.00 poradu .. to zase bude nuda
betyna8
27. máj 2009
tak to je ešte mladík, ten môj mal 68 =-)
shandy
27. máj 2009
😃 😃 , tak to oproti nemu ano, ten tvoj bol riadny geriatrix 😃
wolfskinkaautor
27. máj 2009
shandy tomuto som nerozumela ...
wolfi a gratulujem, ze nem chlamca ma
kolienko
27. máj 2009
ahojte kočky ....

kuk na môj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/257744

min. týzden vo štvrtok som si robila test a boli // neverila som, tak som spravila v piatok další a znovu tam boli // v pondelok som to uistila s ranného moču a boli tam......

velmi sa bojím, aby bolo všetko v poriadku, tak preto som bola ticho.....

dnes som bola u lekára a nebolo nič vidieť....stále ma niečo bolí..... tak drzkajte mi palčeky, nech je to tam kde to má byť a nech je všetko ok.
alicao
27. máj 2009
Ahojte kocky, idu sa k vam pridat dve zienky, ktore zostali same netehotne v jednej teme...
mozme sa pridat?
A ked uz som tu tak som rada, ze hned mozem pogratulovat k //kam kolinku, aj ked ju este nepoznam🙂
wolfskinkaautor
27. máj 2009
kolienko no super dalsia tehulka ... neboj bude vsetko ouki douki
aj ja chcem uz konecne //

Začni písať odpoveď...

Odošli