• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
pralinka dufam ze ano...a nielen mne ale vsetkym ktore po tom tužia,po tom co sa mi stalo som si uvedomila ze mat dieta je zazrak v pravom zmysle slova :slight_smile:
...jarulai ved to....ale ved ona raz zase nepride :wink:
28. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parli, presne tak... este nezufam... ano, skusim to niekedy cez vikend rano :wink:
ako je to u teba s tou ovulkou?? upravilo sa ti to liecbou nejako?
28. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..idem ja pracovat...zatial pekny dnik vsetkym :slight_smile:
28. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamoska sa snazila o babo 10 rokov a ked sa im konecne podarilo tak v piatom mesiaci potratila a nikto nevie preco :frowning2: :cry: taketo veci fakt nie su feeeeeer :angry:
28. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka, presne aj ja som si to uvedomila a moj mužík tiež :slight_smile: nie že by som to predtým za zázrak nepovažovala /kedže sme sa snažili vyše 2rokov/ ale teraz je to trochu iné, neviem, teraz sa mi tie problémy, čo som predtým považovala za obrovské, zdajú akési menšie... :wink:
no verím tomu, že raz zase mrcha nepríde :wink: :dizzy_face: len dúfam, že to nebude už prechod... :grinning:
28. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt :frowning2: to muselo byt velmi tazke sa s tym vyrovnat ....
28. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali to je fakt - neni to feeeeeeeeeeeeer :frowning2: a ked počúvam tie správy, ako ktorá zase svoje novorodeniatko odhodila, či inak zabila, tak mi ide srdce puknúť :frowning2:
28. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dostala som sa do 'spravnej temy?' same nove kocky... vitajte?
28. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lilix :slight_smile:
si tu správne, neboj :wink: :grinning:
28. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lilix... :wink:
28. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, vsimla som si ze mas zvyseny prolaktin, ake lieky beries?? kamoska ma tiez, no lekar jej dal len nejake homeopatika, ktore ma brat 3 mesiace...
28. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme sa sem tak prikmotrili, lebo v nasej teme to viazlo. Vsetky uz skoro otehotneli tak bola nuda :sweat_smile:

jarus mna tiez nadvihuje ked take spravy pocujem. A hlavne mam taku tmavsiu klientelu a tie rodia fur donekonecna. A nemaju problem
28. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali asi tak... ja som byvala na dedine, kde mali niektore aj po 10-15 detí... chodili spinave, hladne, skoro neoblečene..(hlavne v zime- v lete chodia v kabatoch)... ma to tiez strasne stve... nemaju ziadnu zdravu výzivu (myslim tie zeny), nechodia na gyndu, nestaraju sa o seba a tehotne su kazdy rok...pochopite????
28. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, babulky, to teda nepochopí asi nikto :angry: už sme sa tu viackrát nad tým rozčulovali a čo nám to pomože - kašlime na ne, ony iné nebudú a budú si rodiť aj tak dalej každý rok...
28. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to nechapem nech sa na to pozeram z akejkolvek strany. Tieto nase spoluobcianky ani na poradne nechodia ani nic
28. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarus mas pravdu... nestoji to za to.... :angry:
28. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tiež si myslím - nebudeme sa rozčulovať, nezmeníme ich...a škodí to kráse :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru presne tak skodi to krase .. ja som vcera bola dat zo seba urobit cloveka, kozmetika akamoska mi prefarbila vlasy
28. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levuscik este zatial nemam ziadne. brala som mesiac duphaston, ani neviem naco.. potom mi zistili tu ureu, a po ms sa chystam k doktorovi. a rozhodla som sa, ze budem brat po tajomky ten gynex. uvidime co to spravy.
28. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, tak ty si tu dnes za krásnu potom :wink: :grinning: ale - na to by som sa aj ja dala nahovoriť - keby mi to niekto chcel zaplatiť, nebudem namietať :grinning: ...nehláste sa všetky :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, snád nepracuješ :confused: ja sa tu obetujem :grinning: , nepracujem aby si nebola samučká a teba nikde. snád som ťa neurazila :wink:
28. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru ... neurazila ... len som pobiehala ako druzica po vedlajsich kancelariach a teraz idem na obed ale o 12.30 som tu ako na koni
28. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, aj ja práve papkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrú chuť, ty družica :wink: :grinning:
28. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu fu fu tak som sa prezrala, vyprazaneho syyyra
28. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru,ja sa dnes tiez poriadne flakam, mam strasnu chut na smazeny syr,tak si ho musim ist kupit,zbohom moja zdrava strava :grinning:
a v ziline sa nam zacinaju staromestke slavnosti,tak si zabehnem aj tam, kamoska tam ma stanok a chystam sa jej ukazat moju fazulku :wink:
28. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, tak si ho chod kúpiť - ty musíš papkať všetko, čo si bábo zapýta, ono vie, čo potrebuje, takže žiadne obmedzenia :wink:

inak pozerám, že dnes máme všetky ohromne zdravú stravu - ja mám zase rezník :grinning: ale kuracííííí :wink: :grinning:
28. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala sviečkovu mnam mnam aj v nedelu sme mali na obed.......

betyna, ty aj beries nejaké vitamínky? narp. kyselinu listovú??
28. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko ja uzivam kalibrum babyplan a to už vyše pol roka, dala som si ho ešte počas snažilkovania a lekár mi to odobril. Čítala som rozne názory, vraj to neni potrebne a tak,ale aj doki povedal,že ta kyselina listova je dolezita
28. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis kolienko, takze papaj aj ty.
28. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok