• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
No wolfi, že si nič nemáte robiť z toho, že vás tehu zatiaľ obiehalo...veď ono si vás istotne chytí v tej správnej chvílke......
28. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ked manzel videl vykladat nohy na stenu, tak ma za ne chytil, postavil sa na postel a triasol mnou... sme sa tak narehotali.... ze nech sa strasu poriadne hlboko "rybičky" :grinning:
28. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len aby ...
28. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... jeden lekar mi raz povedal, ze tehotenstvo je vec dietata... ze ked ono chce, vtedy pride... len treba byt trpezliví :wink:
28. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa mužík uhol aby som sa tam zmestila a zaspal :grinning: ale on bol po nočnej a sa normálne divím, že vydržal až do 21.30 - taký rekord sme ešte nezaznamenali :grinning: :grinning: :grinning:

bety, vidíš, ani neviete, čo vo mne máte, že :grinning:
28. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levuscik, pekne povedané :dizzy_face: tak dúfajme, že tým naším sa bude chcieť už čoskoro prísť :wink:
28. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jaru o tvojich schopnostiach nemám žiadné pochybnosti :grinning:
28. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby uz sa mi tu nechce sediet
28. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si asi jediná :grinning: ja ich len teraz objavujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ani mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babulky, tak ja teda prchám :wink: majte sa tu krásne, pekný večer všetkým a ráno sa zase zastavím :wink:
pa-pa
28. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ak je to vec dietata to musime byt velmi zle osoby alebo mame lenive deti ked k nam nechcu ist potvorky.
Ja som tomu nasmu uz aj krasnu skrinku pripravila. Pomalovala ju obrazkami aj plysakov svojich som mu oprala a furt ho to neinspirovalo.
28. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, ešte som chcela - kolegyna sa čudovala, čo dokážem tolko kukať na nete. tak som jej ukázala koníka a ona, že: do kelu, ved sa od toho neviem odtrhnuť :grinning: :grinning: :grinning: a to len čítala príspevky :grinning: :grinning: :grinning: takže sme pravé závislačky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

pa-pa
28. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, no chapes?? ake budu tie nase deticky vyberave :grinning: a narocne :grinning: ako sme pisali rano, mali by si brat priklad on nasich malych "indiánskych" spoluobcanov...tí az tak nevymýslajú :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru. Zacinam mat pochybnosti o tom co tie deti vlastne chcu. K nasim spoluobcanom sa hrnu jedna radost aj ked nemaju strechu nad hlavou a k nam co im mozeme dat modre z neba nechcu ist. Potvorky jedny
28. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja este tak 55 minut :frowning2:
28. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len aby dosli potvorky male :slight_smile: pracujem v kolektive mladych zien, a takmer vsetky chceme otehotniet..no ani jednej z nas to este od minuleho leta nevyslo...cakame stale , ktroá prvá tu smolu prerazíííí.... a pritom ani jedna z nás nemá ziadne zdravotné problémy, aj muzikov mame eventuálne zdravých.... ktovie...normalne z toho urobíme sútaž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musite ich na nieco nalakta tie deticky :wink:

ja letim domov. Mam kopu nadrobene tak nech to miniem. Pa
28. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, pa pralinka
28. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
levuscik no som zvedave kto to zlomi ....

prali tebe je ... ja este 47 minut :frowning2:
28. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, dufam, ze ja.... :sunglasses: nie ze by som nedopriala kolegyniam, ale ja chcem, chcem....
28. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: konečneeeeeepiaatoooooookkkkkkk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
babulky, nezúfajte, ved aj na nás dojde :wink: čoskoroooooooooo :wink:
29. máj 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.
Kukam nikde nikto len jarulka. Teeeeeeeeda co sa deje :confused: vsetky bud snazilkuju alebo vikenduju uz?
29. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko ... ja som mala nemcinu, dostala som gulu z domacej ulohy :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bambulky, tak ja zasa v praci :slight_smile: :slight_smile:
inak fakt, ze teraz chce strasne vela bab otehotniet. ako je ten baby boom tak vela babam tikaju tie biologicke hodiny. tik, tak, tik tak... :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer=1

Ahojte, stúpa...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže ma čaká romantický víkend......
Ešte pár hodín a ide sa na vec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali co sa smejes ... ved to nie je na smiech

shandy ahoj .. no mne uz tikaju dobre dlho
29. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martina, tak drzim palce :slight_smile: :slight_smile: a milujte sa mnozte sa :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi caves, co mas ty nove?
NO veru mne tiez, ratam, ze im za chvilu aj baterky dojdu... :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaale wolfi ved pre jednu gulu svet nespadne :wink:
29. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok