V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

kika99
13. máj 2009

betyna8 a Ty sa ako citis, mas nejake nevolnosti? alebo citis nejake ine obtiaze (napr. mierne bolesti v brusku..a pod.) dakujem z aodpoved 😵

jarulai
13. máj 2009

babulky - tehulky a čo mená pre drobcov? už ste rozmýšlali?

zlato115
13. máj 2009

kika, dakujem... 🙂

bety spavú nemoc mám aj ja, zobudím sa a už sa mi zase zašne otvárat pusa, čo by som spala, vydržím, tak maximalne 3 hodiny hore... 😀 😀 😀

jaru, tak to hej, radosti dost 🙂 ved aj iba ležím a oddychujem, v pohode, hlavne nech je drobec v pohode... 😉

betyna8
13. máj 2009

kiki99 no s tých iných nevolnosti je to mierna bolesť alebo občasné pichanie v podbrušku,krvácanie ďasien a dosť ma bolia prsia,takže už nemôžem spať na brušku, no a trapi ma zapcha.Inak v pohodke.
Zlato tak to ja som amater v spavej nemoci, spím len tak 8 hodin,počas dňa sa síce cítim ospalo ale nezaspala by som.

jarulai
13. máj 2009

bety, tak to ja som tehotná asi každý mesiac podla tých tvojich príznakov 😉 😀 aj teraz sa mi chce neskutočne spať 😀

zlato115
13. máj 2009

jaru, my sme už rozmýšlali dávno... pre chlapčeka Samuel a pre dievčatko Sandra 🙂

bety, tak to ja spím, pekne skoro stále a pravidelne ako mimi 😀 😀 😀

jarulai
13. máj 2009

zlato, pekné ste vybrali 😵

betyna8
13. máj 2009

jaru si rob srandu, keď som založila grafik zlatu, urobila som dva zapisky a nebolo viac treba,teraz ho máš ty,tak možno budeš nasledovať 😀

zlato115
13. máj 2009

jaru už meriaš teplotu??? dakujeme 😉

bety, to si sa ani moc nenapísala u mna 😀 😀 😀

jarulai
13. máj 2009

no ja som už tie dva zápisky prešvihla 😀 😀 😀 no ale nebola by som proti 😉

baby, ja tu asi zaspím na klávesnici 🙄 to bude asi to včerajšie rošošo 😀 😀 😀

jarulai
13. máj 2009

zlato, tvárim sa tak 😀 😀 😀 no poviem ti, že ma to brutálne nebaví, ked vidím ten chladničkový graf 😝 😀

betyna8
13. máj 2009

jaru hasam sa s nami nudiš, no,no 🙄

kolienko
13. máj 2009

baby a wosfinka isla na to sono??

jaj, keby sa stal zázrak a povedali jej, ze je v tom...... pravda. to by bolo také milé prekvapko.....

jaru a ako to vyzerá u teba s tou teplotkou??

kika99
13. máj 2009

betyna8 dakujem, no ja mam podobne priznaky, mam mierne obcas pichnutie v podbruskua lebo vo vajecnikoch, bolia ma prsia, aj ma v nich obcas pichne a trapy ma este plynatost 😖

jarulai
13. máj 2009

bety, s vami a nudiť sa? ved to ani neni možné 😉 😀 a ani by som si to nedovolila 😀

kolienko - kuk moj graf 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

lilix
13. máj 2009

chyba mi tu lucka33 ☹

kika99
13. máj 2009

lilix a co je vlastne s nou - s Luckou33?? a co je s Kikou66 neviete??

jarulai
13. máj 2009

lilix, aj mne - rozmýšlam, prečo sa nám stratila 😢

betyna8
13. máj 2009

kika99 tak to pisu viacere tehulky,že majú také príznaky,no pravdupovediac, čakala som,že to budem znášať horšie
jaru,no veď preto 😀

kika99
13. máj 2009

ja som sa len zlakla, ze ked mam tie obcasne ,,bolesti - pichanie" v podbrusku a tak ci to nie je nieco zle....Inac ja sa citim tiez fajn, som sice unavena, ale nejak sa to da vydrzat a zle mi zatial nie je a mozem papat vsetko 😉

jarulai
13. máj 2009

kiki, to je normálne, že sa bojíš každého pichnutia v brušku. ved sa ti tam rozťahuje krpček 😉

kika99
13. máj 2009

asi sa moc pozorujem 😅 , ale ste ma upokojili, dakujem 😵 😵 😵

jarulai
13. máj 2009

kiki, len sa pozoruj. aj mne to doki povedal, že sa moc sledujem - ved to sa dá čakať u nás - čakaniek, nie 😉

betyna8
13. máj 2009

kiki kuk IP
jaru ty ešte neutekáš za manželíkom?

jarulai
13. máj 2009

bety, ešte nie - išiel do mesta niečo vybaviť a cestou domov ma zoberie - tak čakám 😉 a čo ma už chceš vyhnať odtialto ☹

wolfskinka
autor
13. máj 2009

kolienko ja som bola na sone rano a uz mi volali aj krv je negativna ... takze dalsie IVF uz posledne

jarulai
13. máj 2009

wolfiiiii, škodaaaaaa ☹ my sme ti to taaaaaaaakk priali a držali ti paste...

wolfskinka
autor
13. máj 2009

jaru ja viem ... lenze akosi nie je dopriate mne ...

jarulai
13. máj 2009

wolfi, čo by nebolo...ved si to zaslúžiš po tom všetkom...raz to určite príde 😉

betyna8
13. máj 2009

jaru to by som si nedovolila,len si pamatam,že robiš do 15,teda oficialne a keď máš doma muža,utekáš za nim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre