• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
wolfi jaaaaaaaj no to si mala povedat hned, ze beries tie ATB, tak to ti je z toho zle asi. a beries aj probiotika?
1. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy no beriem ATB na tu boreliozu ale chvalabohu uz mam len 3 tabletky
1. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak to uz sa ti blizi koniec :slight_smile: :slight_smile: a pocas brania tych ATB si nemusite davat pozor? ci?
betyna a ty mas mladsiu sestru ci starsiu?
1. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy ... dnes mam 15dc a ideme naplno ... ATB mam do stvrtku ... a ak by sa nam aj podarilo nieco zamiesit tak to urcite nebude mat na to este vplyv lebo to nebude uhniezdene az po 5 - 7 dnoch sa uhniezduje ...
vcera sme zacali sexovat a budeme cely tyzden a este aj cez vikend to nam vychadza plodne obdobie podla jonasa, tak uvidime .. kurnik uz by to mohlo vyjst
1. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, to mas recht, antibiotika by to nemali ovlplyvnit. tak myslime pozitivne, nech sa zadari :slight_smile: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ja sa strojím k lekárovi tento týžden k tomu známemu v stredu (az vydrzím dovtedy) :grinning:

a ak mi to potvrdí, tak potom si to pôjdem odčakať k môjmu gyndošovi... :sunglasses:
1. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolienko no drzim palce nech je vsetko ok
1. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOlienko no ty sa teda máš...2 gyndoši.... :grinning: :grinning: :grinning: Držím palce, nech je to tam už pekne vidieť....
1. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy,segra je starsia,teraz slavi 31

kolienko neboj, priznaky mas,tak to v tebe zije :wink:
1. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

wolfi ATB mozu niekedy posunut ovulku aj mrchu, tak sa nazte furt :wink: pre istotu
1. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOlienko, Bety vy ste kedy testovali po prvýkrát????Možno ste to tu už písali ale nechce sa mi to hľadať :pensive: :pensive:
1. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým vám dakujem .... a ked sa vrátim od lekára a bude to potvrdené, tak vás všetky nakazím mojím vírusikom.... :sunglasses:

ja som testovala na 15den po ovulke...mavala som lutealnu fazu 15 dní a bola tam slabsia, ale pekne viditelná //
1. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko ty si uz testla a boli tam //
1. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali budeme sa snazit neboj ... a aj toho jonasa mame cez vikend a to budem mat 20dc ... takze tento tyzden bude hyperaktivny
1. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi mangel sa bude tesit z tolkej hyperaktivity :slight_smile:
1. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co z mojej zo svojej ... to bude timova spolupraca
1. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka,no ja som najskor testovala asi na 9 dpo,to bolo negativne a v ten 13 alebo 1 uz bola slabulinka //.Obden som este testla a bola coraz vyraznejsia,vsak sa kukni do mojho albumu :wink:
1. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne uz tusim nacisto zacina hrabat. Minuly tyzden sa mi 2x snivalo ze som si nasla // na teste. A tuto noc to bol fakt zivy sen. musim sa ist dat nacisto liecit :sweat_smile:
1. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali ... vitaj v klube mne takto hrabe uz pekne dlho ... minule som sa v noci zobudila ze mi place babetko a ked som precitla tak som sa pozrela na seba a povedala si ze uz mi hrabe nadobro a spala som dalej
1. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to je teda.
To ani nemozem drahemu povedat sak by si myslel ze so nekompletna :grinning:
1. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie si nekompletna ... ja mavam, taketo stavy uz dlhsie, ze mi doma place babetko, alebo sa zobudim rano ako si drzim brucho akoby v nom bolo babetko a su to len sunky ... nic si z tych stavov nerob ...
1. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni asi prejdu az ked budem naozaj tehu. Teda neprejdu ale zacnu byt aspon opodstatnene
1. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali ... no toto si ja hovorim uz dlho .... a akosi to moc nepomaha
1. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to nespravodlive ze nam sa o tom aj sniva a niekto to ani nechce a ma
1. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko drzim ti palcuchy v stredu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale grafik mas krasny tehotensky, takze ja nepochybujem :slight_smile: :slight_smile:
bety no to je ako ja :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer=1

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
NO po včerajšej eufórii ma prepadla depresia, na sone mi síce tvrdili, že ovu bola...teplota tomu ale nenasvedčuje .....nestúpa......
Inak všetkým krásny deň, dnes musím pracovať o 106..cez obed sa na Vás mrknem...
Dúfam, že dovtedy sa mi nálada zlepší
2. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ....

prali ... sme dve co nam to hrabe

martina vela uspechov v praci

ja budem mat ovulku asi cca za hodinu ... a sedim v robote .. kurnik sopa, no hned ako pridem domov tak to s muzom roztocime nech to neprepasieme
2. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
martinka,nesmut,este stale to moze stupat,nie vzdy byva ta krivka len stupajuca :wink:
wolfi,tak to je fajn, uz nech ste doma a snazilkovali ste sa aj vcera?
2. jún 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betyna jasne ze ano vecer okolo 23.00
2. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi šmíkaj domov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ako to tak presne vieš?????
2. jún 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok