V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

levuscik
2. jún 2009

shandy... a vy sa snazite ako dlho?? ja som si dala cas do letnej dovolenky v júli, pokial sa to nepodari, tak naklusem k lekarovi tiez... no zase jeden znamy lekar mi povedal, ze sa budem zbytocne stresovat ked zacnem chodit po lekaroch...ze mam pockat kym sa 2 roky nezadari a az tak to riesit...vraj sanca otehotniet je rovnaka pocas prvych dvoch rokov, ci sa liecis alebo nie.... tak fakt neviem!!!!!!

wolfskinka
autor
2. jún 2009

levuscik mas IP

shandy
2. jún 2009

no ja neviem, ja mam uz 31, partner ma 38 takze my vela casu nemame, hlavne ked chceme este stihnut aj viac tych deti. nehovorim, ze hned budem riesit CAR ale minimalne chcem, aby ma doki pozrel, ci je vsetko ok a ci nie je nejaka prekazka, ktora by tomu mohla branit. Ak nebude, v klude si pockam este rok 🙂 🙂

levuscik
2. jún 2009

wolfi, dik... aj ty mas IP 😉
shandy, to mas pravdu... aj ja to (ak to nevyjde v juli) budem takto riesit... nech viem, ze som v poriadku 😉 a pokial nie, tak aspon budem vediet, na com som, a co sa s tym da robit.... 😉

wolfskinka
autor
2. jún 2009

nemas za co

levuscik
2. jún 2009

prosim vas, neviete mi fakt poriadit niektora ci tie krvne zrazeniny pri mrche su problem????? ☹

wolfskinka
autor
2. jún 2009

levuscik nie su problem aj ja ich niekedy mavam

pralinka25
2. jún 2009

neskusala si zistovat na googli?

Ja neviem ale cakat 2 roky, snazit sa a potom zistit ze nieco nie je v poriadku a zas 2 roky zistovat a liecit. Preboha ved potom to otehotnenie moze trvat aj 10 rokov.

Ja by som aspon chcela zistit ze ci je vsetko ok. Ja som mojho lekara tak trosku oklamala a povedala som ze sa snazime uz viac ako rok aj ked to tak nie je. Viem ze mam problem a chcem aby so mnou nieco robili. Nemienim cakat roky zbytocne

pralinka25
2. jún 2009

Inak ja uz viem od septembra ze mam zdravotny problem a do dnesneho dna stale len hypoteticky nieco riesime. Zatial ziadna liecba. Tak si neviem predstavit ze by som toto zistila po 2 rokoch snazenia a skoro rok by som este ani len nezacala s liecbou. Kym mi teraz nieco nasadia, kym to zaberie ...

levus jasne pockaj na dovolenku, odtial si vela ludi donesie mimco. A ked nic chod k lekarovi a dokop ho k tomu nech ta skontroluje.kolko mas rokov?

lilix
2. jún 2009

prali aj ja som tak troska oklamala.. a samozrejme mi zistili tu ureu a zvyseny prolaktin..

wolfskinka
autor
2. jún 2009

prali a co je ho do toho, ze si ho oklamala on je povinny ta vysetrit ... nech mu povies cokolvek, aj keby si si dala urobit testy este predtym ako chces otehotniet, viem ze to robia ked niektore pary skor ako splodia dieta si daju urobit geneticke testy ...

pralinka25
2. jún 2009

no sak preto som to urobila. A este ze tak, lebo bohvie kedy by sa mnou zacali zaoberat.
no my sa budeme snazit rok v oktobri, tak by som bola veeeeelmi rada keby mi dovtedy aspon nejake lieky dali na ovulku aby som mala aspon sance

m.a.y.a.
2. jún 2009

Ahojte babenky, noo konecne som sa sem kukla, inac cez vikendik tu teda moc neficite a vtedy mam ja kooopec casu a tu ziadna babenka.
minuly tyzden som riesila meskanie mrsky a napokon dosli o 10dni neskor a to rano ked som mala ist na gyn. ale dosli a co mi sposobilo meskanie ja neviem co je na tom pravdy ale ze ten alchemilkovy caj lebo ze on nie je na upravu a ovu resp. sliznicu ale na zastavenie krvacania alebo na klimaterium takze beby ja neviem podavam infosku dalej aby sme vsetky boli v obraze.

levuscik
2. jún 2009

ahojte... uz som tu aj ja... som musela riesit vazny problém v praci, tak som bez rozlúcky zdrhla z netu 😎 .. a o 14-tej mam skolenie...tak aspon trosku este chcem popismenkovat s vami 😀

prali, jasne tak to urobim...pockam do dovolenky a ak neotehotnejem, tak nech ma poriadne vysetri, nech viem, v com je problem 😠

levuscik
2. jún 2009

ahoj maya... a to ti povedl lekar? ze to je alchemilkou?

m.a.y.a.
2. jún 2009

levusik lekar nie ale farmaceutka ktora sa vyzna ze je to na upravu krvacania a isto nie na zlepsenie ovu alebo podobnych veci a ja som predtym nemala take meskanie ak tak len par dnove a toto bolo uz dost vela a najhorise na tom bolo ze sme si mysleli ze sme tehu ale 3neg.testy to vylucovali. ☹

shandy
2. jún 2009

ahoj maya, no hlavne, ze to nie je nic vazne, ze "len" ta alchemilka. Ja uz ju tiez nebudem pit. Pila som ju sice len par dni (asi 5), ale trosku mi rozhadzala cely cyklus, zvycajne zvyknem mavat ovulku tak 14., 15.DC a po tej alchemilke mi prisla uz 10.DC...hm
veru, ja som tiez moju dokinu trosku "oklamala" a dobre som urobila 😉 , inak by sme cakali aj neviem kolko a mozno zbytocne.

m.a.y.a.
2. jún 2009

ahoj shandy, veru nie vsetko co je z biliniek je dobre ja som ju pila len mesiac a nasledky mam brutus a cyklus rozhadzany tak som len podala infosku dalej aby sme vedeli 😉

shandy
2. jún 2009

diky maya si zlata. a ty si ju pila cely cyklus? lebo tu sa pisalo, ze by sa mala pit len do ovulky, potom uz nie...
lilix ahojky, co mas nove? ako postupuje tvoja liecba?

levuscik
2. jún 2009

no pokial ja viem, tak alchemilka nema nic spolocne s ovu., len s maternicou... posilnuje maternicu, posobi proti menstruacným krcom v nasledujúcom cykle a aj na trávenie... 😉
A rozhadzany cyklus meskanie/skor je skor z toho, ze sa sledujeme... psychika !!!!!! ja som mala mrchu ako hodinky 28/4, ked som sa rozhodla, ze chcem otehotniet, a zacala sa po kazdom sexe pozorovat a "tusit" ze som v tom... tak to boli divy...20/5, 24/7, tak sa mi zmenili cykli...no uz sa krotim v sledovani (no teraz sa nekrotim v testovani 🙂 ) a mrcha chodi znova 28 den...

lilix
2. jún 2009

no a kde je ta slinka s tym testooom?

m.a.y.a.
2. jún 2009

shandy ee cely nie len do ovu som to pila a presne tych 10 dni co som ju pila mi posunulo mrsy 😠

shandy
2. jún 2009

no levus, kazda sme individualna, pocula som to a nie prvy raz, ze si obcas takymito bylinkami a inymi pomockami mozeme skor poskodit ako pomoct. ja mavam ustalene cykly okolo 31 dni a sledujem sa rovnako normalne kazdy cyklus, kedze si meriam BT a ovu mam presnu ako svajciarske hodinky. jedine co som v tomto cykle robila inak bola alchemilka, tak predpokladam, ze to mohla byt ona. dokonca zvycajne mavam plodny hlien a teraz ani ten neprisiel. ja ju pit uz nebudem, ale je to kazdej osobna vec, ako tu informaciu od maya vyhodnoti (alebo od mayi 🙂 )...maya, tak ked mi bude meskat mrcha aspon budem vediet 😀 😀

levuscik
2. jún 2009

Shandy, no ja ju tiez nepijem uz... tiez som ju pila len jeden mesiac a prestala som... 😉

shandy
2. jún 2009

levus 😀 😀 😀 😀 😀
zalozme protialchemilkovy klub 😀 😀
ch jo, co sme my ochotne do seba napchat, len aby sme boli tehule 😀

lilix
2. jún 2009

ako pokracuje liecba, naaaa a nijak. tabletky dobrate, mam kramy, a neviem bud. tyzden pojdem k dr. ze co dalej. ten prolaktin. a hlavne moja liecba bude snazenie. 😀

wolfskinka
autor
2. jún 2009

a ked ste pri tej alchemilke mne ju dr. z heliosu zakazala pit vraj stahuje maternicu

martina05
2. jún 2009

Ahojte baby, tak som späť... Levusik... s tou psychikou máš pravdu. PO vysadení HAK som mala 9 mesiacov pravidelný cyklus- pokiaľ sme sa nesnažili o bábo, potom sme sa začali snažiť a cyklus haproval tak že 50-60 dní a agolutín a znovu. POtom mi nasadili Duphaston a zistili, že v čase jeho užívania ovula nebola. Teraz som si ho vysadila /najskôr som to riskla, poradila som sa len s kamoškou lekárkou a gyndošovi som to nepovedla/ a už videli na sone aj sliznicu a folikul. Neviem síce či tá ovulka na 1000percent bola /WK ju nevyznačil, na sone mi napísali, že bola/ ale bolo tam aspoň niečo. Nakoniec aj lekár povedal, že som dobre spravila a že D. je pre mňa zbytočný...že cyklus riadi moja hlava a túžba po bábätku....
Ja som alchemilku pila tento mesiac po prvýkrát a keď to tu tak píšete tak asi jej užívanie zvážim a zostanem len pri tých homeopatikách... stými som zatiaľ spokojná najviac.....

wolfskinka
autor
2. jún 2009

martina mne ju doktorka z heliosu z centra asistovanej reprodukcie zakazala pit

pralinka25
2. jún 2009

ja alchemilku pijem uz dost dlho a teda neposuva mi nic. Ono je to o tom, ze neni dobre do seba cpat nieco ked nemate ziadne problemy.
Ja som mala napriklad pri vysetreniach vzdy velmi nizku sliznicu a ked som ju zacala pit tak sa mi to zlepsilo. Cize mne pomohla. Lebo ak by sa mi aj podarilo otehu tak by sa nemalo kde uhniezdit. Ale zavisi ze kto ma aky problem. Ak neni ziadny tak je zbytocne do seba nieco dava. Len to poskodi nieco co dobre funguje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre