• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
autor
ahojte

kolienko gratulujem z celeho srdca tak si tam pekne daj do profilu tt
5. jún 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi a ako sa mas ty?
5. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no ako ja ... cakam na vysledok ako to dopadlo tento mesiac ... a cakam na to rozhodnutie zo socialky uz som z toho nervozna uz su to 3 tyzdne :angry:
5. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wolfi, no to vies slovenske urady, vsetko im straaaaasne dlho trva. Maju aj nejaku lehotu na to?
5. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemaju ved prave ... oni si robia ako ich napadne ... a ked si zoberies .. minuly rok mali 17 ziadosti za rok a su tam 2 ... mam ti nieco viac hovorit ?
5. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ani nie
lilix ja by som to tiez nedokazala dat take dieta prec...
5. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze na vybavenie je v niektorych pripadoch 30 dnova lehota a v niektorych 60 dnova. Najneskor do 60 dni by ti uz wolfi mali dat vediet.
5. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no len ja to potrebujem cim skor, lebo mame zacat tu skupinovu pripravu
5. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze to potrebujes. Mne je to jasne. A ona ta skupinova zacina len v urcitom obdobi? Alebo je to tak ze kedy prides vtedy zacnes?
5. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali .. je to tak, ze ked sa nazbieraju pary ... musia byt min 3 ... a ked to nestihneme tak budeme musiet cakat kym sa nazbieraju dalsie
5. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, no darmo budes nervozna, tym tomu vobec nepomozes...tak si pockate. co je to proti tomu ako dlho uz na mimi cakate, tu chvilocku uz nejako zvladnes, hm? :slight_smile:
5. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,
všetkým Vám dakujem za gratulácie a tiez prajem kazdej zo snažiliek, aby zazili čím najskôr ten pocit nájst si // no a tehulám prajem krásne tehulkovanie plné radosti, šťastia a rýchly, bezbolestný pôrod. :sweat_smile:

ako sa tu inak mávate?? ja mám teraz vela práce a bývam velmi unavená. niekedy prídem z roboty dom a musím si lahnuť, tak mi padá hlava.....
prsia ma bolia ukrutne a začína mi chutiť papať.

shandy, wolfi rada by som si dala tt do profilu, ale ja neviem este v ktorom som týždni... asi v 5 ale uvidím v stredu mi to lekár hadam povie.
5. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolienko no to tt ti pocita konik, ty tam zadas iba den poslednej ms
5. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je asi trosku blbost u mna, lebo ovulka bola az na 25 dc....a posledná mrcha 12.04.
5. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak kolienko,mne tiez konik vyratal ine tt
wolfi do frasa,nechapem ako to tak dlho mozu robit,ved ked si dakto vybavuje napr. zivnostensky list,ma vypis z registra trestov na pockanie. Hrozna birokracia na tych naších úradoch :angry:
5. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betyna mi hovor ... uz sa nejdem ani rozculovat ... az ma brucho rozbolelo
5. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolienko,

nenechaj si nahovoriť, v ktorom tt si. Lekári to počítajú podľa poslednej MS. Ja som mala ovu tiež 24DC a oni sa stále tvárili, že 14DC. To je podľa tabuliek. Keď mi ale robili vyšetrenia na Downow syndróm a ráštep chrptice, nebolo mi všetko jedno. Samozrejme, že vyšli zle!!! Prežili sme si zbytočné stresy. Bábo bolo o 10 dní mladšie ale oni sa tvárili, že je o 10 dní staršie. Nakoniec všetko vyšlo OK, samozrejme až po posunutí termínu pôrodu.

Džte sa s mimulkom a dávajte si pozor!!! papa
5. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
radkatom a vysetrenie downovho syndromu sa vysetruje podla coho ??? to tam tak zavisi na veku dietata ?
5. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej radi...dakujem a aj vy sa drzte. netreba si zbytočne stresovať. v kolkom si teraz tt?
no ved to s tými tabulkami.... mne nebolo vidieť ani plod iba vak.... a to by som bola podla posl. ms v 8tt a v 8tt je vidno uz aj srdiečko.

nedám sa mojka, neboj. a opatrujte sa.
5. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolienko a kedy ides na dalsie sono ?
5. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud. týzden asi v utorok, alebo stredu...
5. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radkatom, asi zaleží od lekára,mne sa to podľa poslednej mršky určiť nedalo,lebo som mala ovu cca 30 dc a tak lekár čakal do sona v 10 tt aby mi povedal, v ktorom som týždni a podľa toho mi napísal aj termín do knižky.
wolfi,ten dawn sa meria podla hrubky nejakej tekutinky na zahlavi miminka
5. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha ... to som nevedela zatial som sa o take veci nezaujimala
5. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer=1

Ahojte tak dnes sem asi len hodím graf...nestíham.
Všetkým želám krááásny víkend
5. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martina no zatial to vyzera velmi dobre .... netestnes ?
5. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte počkám týždeň ako sa to vyvinie... Nejakú veľkú šancu tomu nedávam, hoci nádej v kútiku duše je... Od včera mám taký čudný nie moc silný výtok, neviem či sa nechystá mrška .... :unamused: :unamused:
5. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a preco ti nevyznacilo ovulku ked bola :fearful:
ja som z tych grafov jelen :sweat_smile:
5. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mARTINA NO BUDEM DRZAT PALCE
martinka,výtok môže a nemusí byť signálom tehu no všeobecne sa v tehotenstve produkuje viac a taký bielý výtok ma skoro každá tehula, držim pršteky
prali , no tak to ja som z toho jeleň tiež .... a či bola...?? Tak to zatiaľ len dúfam... Na sone mi povedali, že bola...uvidíme čo na to povie WK

Bety budem trošku indiskrétna...ten môj výtok je taký biely "krémový" ale nie moc silný ..akurát mám taký "vlhký pocit"....

Wolfi aj ostatné ďakujem za tie palčeky.... :wink: :wink: :wink: Uvidíme čo teplota zajtra....
5. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok