V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

martina05
11. jún 2009

wolfi mňa nebolí brucho, mne pred MS nikdy nič nebolo...a preto som ani nikdy nevedela predpovedať, kedy príde..
Ja mám stále taký "vlhký" pocit v nohavičkách... A stále chodím na WC , že či "už"......A len tak mimochodom dnes som si dala biele gate.... 😒 😒

wolfskinka
autor
11. jún 2009

marti to ze chodis stale na wc tak to je dobre ... lebo sa ti prekrvila panva a chodis preto castejsie na wc, jasny priznak tehu

martina05
11. jún 2009

bodaj by si mala pravdu..... Ty kedy testuješ??? Kedy odchádzate na chatu??

lilix
11. jún 2009

mati tie pocity sedia.. vela bab pisalo to mokro. a co prsia?

shandy
11. jún 2009

martinka, kraaaaasny grafik, tak nech skonci dvoma // 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
autor
11. jún 2009

marti testnem dnes poobede, kym nebude muz doma, lebo mam testovanie zakazane .... a rano ked sa mota po byte to by neslo

martina05
11. jún 2009

lilix prsia nič ..... normálka....a ani žiadne iné príznaky nemám. U mňa je nepravidelná MS normálna, bežne som mala cykly dlhšie ako 28 dní /35-37/, takže zatiaľ nerobím poplach ...veď dnes som len 37DC a to by nebolo ani 14DPO. Ak to dobre počítam. Ja som z grafov ešte jeleň... ale niektorým babám teplota klesla prudko zo dňa na deň.... V každom prípade ak do pondelka MS nedorazí, kúpim test a uvidím ....

Wolfi, myslím na teba, daj vedieť ako to dopadlo .........

wolfskinka
autor
11. jún 2009

martin jasne dam vediet ale zazraky necakajte

kolienko
11. jún 2009

ahojte kočky.

tak ja si vyhlihujem doma a ide ma poraziť.
lilix, hlien býva aj 2-3 dni pred ovulkou. netreba panikarit. ja si mylsím, ze ti teplotka este klesne a potom treba robiť test. to bude cca 14-15 den.

mati a wolfi, vám drzím palčeky nech si najdete vytúzené // budem na vás mysliet.

shandy a ako ti chutí gynex??
mne ted vôbec nechutil. uz mi začína vadit vôna a chuť jedla. bleee........taks om sa tesila, ze mi nebude bývať zle.

lilix
11. jún 2009

jaka haluska co? komu date facku?
dakujem kolienko si ma upokojila.. 🙂

wolfskinka
autor
11. jún 2009

kolienko dik uvidime co sa udeje ... ci sa mi konecne podari kupit aj nejaky normalne test co aj funguje a nakresli //a nie len same nepodarky kde je len /,

wolfskinka
autor
11. jún 2009

asi chodim do zlej lekarne 😀

shandy
11. jún 2009

kolienocko moje 🙂 🙂
celkom mi to chuti, uz som pila a jedla aj horsie veci 🙂 , neviem ci zaberie na tehu, ale isto mi zabera na tie mrchovske krce, tak uz aj z toho sa tesim 😵 😵
lilix neboj, ved ona pride, ani sa nenazdas 🙂

martina05
11. jún 2009

Wolfi, keď som minulý rok testovala asi 2 x /to už bolo asi na 50DC a MS nikde/, manžela tiež tie testy dobre naštvali a chcel ich ísť reklamovať....... 😀 😀 😀 😀 Neviem si predstavovať ako by sa zatvárili, keby tam dorazil, že chce vrátiť peniaze 😀 😀 😀 To by bolo na skrytú kameru ....

Wolfi aký test si kupuješ??? Myslíš že nejako závisí od značky, no napr. či sú niektoré testy lepšie a presnejšie...???
Mňa v lekárni predtým nahovárali na Rapi clear a o mama teste sa nevyjadrovali moc dobre. Podľa mňa je to jedno ....

wolfskinka
autor
11. jún 2009

marti no to hej ...

rapid clear .. take pasiky s citlivostou 10 kde su 2 ... lebo su aj tie v tej ruzovej krabicke je to presne to iste ale platis za tu krabicku ... ten isty vyrobca tie iste testy a ked ten ruzovy test rozoberies tak je tam presne ten isty pasik

martina05
11. jún 2009

Shandy, ja som na tým gynexom tiež špekulovala, ale mám teraz tie homeopatiká, tak sa nechcem predávkovať 🙂 . Mám nakúpené ešte 2 fľašky, tak uvidíme či zaberú. Ovulku som už mala a myslím, že i vďaka nim /predtým absolútne nič - aj lekár na sone sa divil, lebo predtým mi povedal, že ovu nie je že sa mi tam ani neoplatí chodiť/ .... Aj to je úspech , nie???

Kolienko, držím ti palce a myslím na teba..... Hlavne kľud a žiadne stresy.......a pekne papaj... 🙂 🙂 🙂

martina05
11. jún 2009

Tak diky za radu ....kúpim tie bez krabičky... Lepšie 2 ks ako škatuľka. Inak o tej som ešte nepočula 🙂 🙂

wolfskinka
autor
11. jún 2009

marti presne tak a stoji 3.40 a su tam 2 pasiky

betyna8
11. jún 2009

matka, ja som si kupovala najskor rapid clear a potom som vyskusala aj tie pepinove testiky a skoncila som pri mama teste.myslím si,že ak si tehu, ukážu ti to aj tie lacnejšie testy 😉

betyna8
11. jún 2009

kolienko,len si povegeť,ešte sa nabeháš dosť a hlavne vam prajem,aby ste boli v poriadku a zdravučký a aby ťa tie nevolnosti moc netrápili.Ja som to mala v pohodke a bez problémov doteraz,tak tiež dúfam,že to tak bude pokračovať.

wolfskinka
autor
11. jún 2009

baby mna tak nenormalne boli hrdlo ze az no ... idem uz na obed

shandy
11. jún 2009

Martinka mas pravdu, radsej to nekombinovat zbytocne, aby si si este neuskodila. dolezite je, ze mas peknu ovulku, to je fakt uspech, ked si spominam na tie tvoje cykly 🙂

Ako pise Bety ono to je jedno asi ake su testy, ked si tehulka, maximalne ukazu skor alebo az neskor 😵 😵 , ja uz som si povedala, ze testujem tak najskor po vynechani, cize az od 18.DPO, dovtedy sa uz testu nechytim 😀 😀 😀

martina05
11. jún 2009

Shandy, tak to s tebou súhlasím.... vzhľadom na to, že moja ovulka bola asi až 25 DC, myslím s, že testovať skôr ako na 41-2DC nemá význam. Možno aj neskôr....

wolfskinka
autor
11. jún 2009

marti nepolemizuj nad tym a testni

shandy
11. jún 2009

rozhodni sa hlavne sama, ja hovorim za seba. radsej chvilku neistoty ako test s jednou dialnicou 😵 😵 😵
viem, ako ma zobrali tie snehobiele, povedala som si, ze dalsi uz musi byt len ten s dvoma // 😵

pralinka25
11. jún 2009

wolfi ale bojim sa ze poobede ti to nevyznaci. Ten ranny moc je presnejsi. Poobede by ti ukazalo mozno az na nejaky 15 den
a z coho ta boli hrdielko? si papala zmrzlinku????????

Marti a preco si ty nemaval ovulku? Nepovedal ti lekar? Mne gynex pomaha tiez. Bez neho nemavam ani mrchu. A ake mas homeopatika?

wolfskinka
autor
11. jún 2009

prali ... ty akosi ti mi je to jedno, sama tomu nechapem ... a nemozem pred muzom, zakazal mi testovat a ako to rano otestujem ked sa mi mota po byte a po kupelni, ja chodim skor do roboty ako on

hej jedla som zmrzlinu ... tak mi treba

sakura77
11. jún 2009

ahojte,co to tu citam jednym ockom,mrtina a wolfi zeby....???? 😉 🙂 juuuj,tak to drzim palce,mooooooooooooooc moc moc 🙂

inak ja som si tiez robila rapiclear 😉

wolfskinka
autor
11. jún 2009

sakura ... martina je kt omu blizsie .. ja len kontrolne ... ale sa obavam ze som asi zase kupila pokazeny test co ukazuje iba / palicku ... tie dobre // su uzkoprofilovy tovar ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre