V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

jarulai
16. jún 2009

wolfi, čo nás zabiješ, ked nás lúbiš 😀 😀 😀
aha, takže skutek utek, čo 😉 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

som si to rozplanovala .... z roboty pojdem do lekarne a potom do cukrarne aby som sa posilnila pred umyvanim okien potom nalozim pracku a umyvacku a potom zvesim zaclonu a dam ju odmocit do vane a ked doperiem prvu pracku nalozim tam druhu pracku a medzitym musim zvesit pradlo zo suciaka ... a vecer pozehlit to co tam je ... ty kokso .. asi mi hrabne a muz povysava a umyje dlazky

jarulai
16. jún 2009

😀 😀 😀 dosť, čo písať, nie ešte robiť 😀 😀 😀 len sa nezabudni v tej cukrárni, aby si to potom stihla 😉
a práve pre toto nemám ja záclony - kto sa s tým bude otročiť 😀

bettynka222
16. jún 2009

wolfi a ty co , nepridas sa? 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jarulai keby si byvala na prizemi, kde kazdy co ide okolo ti vidi do taniera tak by si ich mala aj ty .. ja tiez nie som zastanca zaclon ale bohuzial

no ved to ...

betynka ja to musim mat tip top ked pridu tetusky zo socialky aby sme mali dobry posudok

jarulai
16. jún 2009

wolgi a čo si myslíš, že mi sme stavali mrakodrap aby nám nebolo vidieť do okien? ved ja mám okná tiež na úrovni prízemia v panelákoc, čo myslíš, že máme iglu 😀 😀 😀 trtli sme tam žaluzie a kašleme na ostatných 😉 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

no ved hej ale my byvame v panelaku a na hlavnej ceste ... ☹ kde ti kazdy vidi aj do kastrolov, mame aj zaluzie ale keby som ich cez den zatiahla tak prd vidim doma

jarulai
16. jún 2009

no aj mne minule suseda zahlásila, že ved mi tam vidí, čo mám na kredenci položené - no kašlem ju 😝 ked je klebetná a narušená, že sa musí iným kukať do okien, tak nech sa pozrie...mám ju v paži 😝

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru no asi tak nejak ja mam zaclony len v obyvacke a v spalni inde nemam

jarulai
16. jún 2009

ja nikde 😉 aj som rozmýšlala, ale mužík mi to zavrhol, tak sme ich nedali nikde 😉 aj ked on nechcel dať ani koberec pod obývačkový stolík a ked som ho tam dala, tak sa nevedel vynadívať 😉 😀 😀 😀

pralinka25
16. jún 2009

ja neznaaaaaaaasam umyvat okna. Vsetko mozne ano ale okna su moja smrt a este neznasam vysypat sitko z vylevky v dreze 😝 😀

bettynka222
16. jún 2009

wolfi a ty cakas na adopciu ci co? no my est elen staviame dom, al euz teraz jedna suseda zahlasila, ze ju budeme pozorovat, co robi v bazene...ako keby sme nic ine nemali na praci 😝 a hlavne tie okna, co ju trapia, su zi spalne a z kupelne...tak fakt neviem, co sa v takych miestnostiach robi...asi sa v nich bezne stavaju dalekohlady na pozorovanie bazenov 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

prali mi hovor, ale ja musim sa premoct .. potrebujeme dobry posudok

a ja neznasam umyvat kuchynsky dres a lestit zrkadla

jarulai
16. jún 2009

jasné bettynka, ved aj ja ich tam mám postavené 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

bety ... ja ju zatial len vybavujem a keby si vedela co je s tym vsetko spojene tak by sa ti oci pregulali, veru nie je to lahke vybavit, teraz by sa mali ozvat dnes zajtra na navstevu zo socialky pozriet sa ci mame vhodne byvanie pre dieta a potom musime absolvovat rodicovsku pripravu 26 hodin a to mozno uz od buduceho tyzdna ak vsetko pojde podla planu .. a keby som este nahodou bola tehu no tak to by bola parada

jarulai
16. jún 2009

wolfi, ale to zvládneš 😉

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru a zostava mi nieco ine ?

jarulai
16. jún 2009

no dnes ešte umyť okná napr 😉 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

no vidis presne tak .. dnes iba jedno obyvackove .. to by ma musela kopnut ina sajba aby som umyla aj kuchynske to je najhorsie, len obyvacku dnes urobim

jarulai
16. jún 2009

aj tak dosť - ja ked si predstavím, že by som ešte dnes išla umývať tie obyvačkove - vlastne terasové dvere, tak sa mi až hlava krúti 😀 😀 😀
no ja musím dnes mužíkovi niečo upiecť, napacovať masko a ešte ho aj potešiť na rozlúčku... 😉 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru no tebe je ... vsetko same prijemne veci v porovnanim s tymi mojimi, akosi sa tu zatahuje na dazd

jarulai
16. jún 2009

no ale od zajtra som zase samučká ☹ len tiger bude otravovať furt 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaky tiger ?

jarulai
16. jún 2009

tiger je náš kuťafás, na streche je v albume 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

aha to si mala hned povedat

wolfskinka
autor
16. jún 2009

ale v albume nemas nic

jarulai
16. jún 2009

ale na strecheeeee, nie tu - už sme sa tu o tom raz dohadovali 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaj no zabudla som

jarulai
16. jún 2009

no ved preto 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

este pol hodinu, uz ma tu mrle zeru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre