• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
autor
prali daj 25.6. na moje narodky pliiiiiiiiiiiiiiisss
17. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru ja som si tam nahodila iny datum ako poslednu mrsku,lebo by mi to ukazovalo uz 15-16 tt, ale tie mi ukazuje dobre 13 tt.Ale ved to je v podstate jedno,nech je v pase co chce.A ano darecek to bude krasny, wolfi sa snad podari narodeninovy a my zas cakame ten vianocny.Sme sa smiali,ze tak skoro sme este darcek pod stromcek nemali zajednany :grinning:
17. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu sa hovorí first minute, čo :grinning: :grinning: :grinning: aj ja chcem darček k - čo ja viem - k Petrovi a Pvlovi - to sú u nás hody :wink: :grinning:
17. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to hej first minute
17. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru tak šup šup :wink:
17. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šup šup - a bez matroša? už je v prage - ráno išiel :frowning2: bud bude grék alebo to zase prešvihnem... :grinning:
17. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betyna ten cas mas dobre naplanovany na stedry den ta vykopnu z porodnice a hned sa ulozite pod stromcek
17. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, ved aj ja jej to vravím - tomu sa vraví plánované rodičovstvo :wink: :grinning:
17. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to hej to je fakt ...
17. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,nie je to celkom iste,ak dostaneme žltacču,tak nas pustia neskor,ale uvidim,to je este strašne daleko, možno sa narodí aj skôr
jaru si píš že plánovane :grinning:
17. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bety prosím ťa už nakaz konečne aj mňa, lebo od včera sa spamätávam z neúspechu a nedarí sa. Dnes prišlo špinenie ráno, teraz zase nič. Tehu nie som ,ale čo ďalej...???Mám pocit, že už nemám silu a chuť ....A to som bola taký hrdina, že nevadí atď ................. Poobede idem do mesta, musím si na depku niečo pekné kúpiť...
17. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeda tak teda virusuj castejsie :slight_smile:
juuuuuuuuuuuuuuuuj na vianoce uz budete mat v koliske zlaticko. To budete mat ako zivy betlehem :dizzy_face: Budu kraaaaasne vianoce :dizzy_face:
17. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no to hej ... zivy betlehem aj ja by som brala
17. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, tak aj mna nakaz :wink: alebo - ja to tento krát prenechám niekomu inému - mám pocit, že mrcha sa už blíííííži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes:
17. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, ten stav zufalstva pozná každá snažilka, aj ja som bývala sklamaná
jaru,ty máš asi moc ˇodolnú imunitu voči mojím vírusom,veď ich to rozhadzujem už 2 mesiace :wink:
17. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, ale asi len voči tvojim, lebo taký herpes si tu pestujem už 3dni :angry: :grinning:
17. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa ucili, ze detsku zltacku maju babatka, ak maju matka a dieta rozlisnu krv a sice matka Rh minus a dieta rh plus.
17. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooj lilix, že sa ty aj ukážeš občas :wink:
17. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby vsetky sa tu chcete nakazit ... chudiatko bety nestiha rozdavat a to ja ani nepytam
17. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi mam testovat s tebou? no dobre len neviem ci to vydrzim. A mozno to vyriesi za par dni mrcha.
17. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, si to prehlidla tuším - ved ani ja nepýtam tento mesiac...
17. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sak si ich dajte do mrazaku alebo sterilizovat :wink:
17. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, mne sa tu nezmestí do mrazáku, tam mám plno spermošov :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix,tak to nam teda nehrozi,lebo ja mam + a aj drahy je +,tak dietatko bude predpokladam +
wolfi,pytat nemusis,ja ich posielam vsetkym
jaru herpesiky su riadne rozbehnute co citam, ja som mala naposledy,ked som zistila,ze som tehu :wink:
17. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruuuuuuuuuuuu tak spermose :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zakladas spermobanku :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj, no to by bol teda iný gooooool, ti poviem. ja som ho inak tiež dosť dávno nemala, ale predpokladám, že je to tou zmenou klímy a tak...ved uvidíme :wink:
aj ty si +? aj ja :wink: a mužík je 0, takže aj u nás zrejme prevládne to + :wink: :grinning:
17. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja :slight_smile: som vraj bola zlta ako slniecko, u nas to plati mama minus a ja plus.
17. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru veď to je jasné,že sme tu rovnaká krvná skupina :grinning:
17. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela som Vas aspon pozdravit
17. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, čo chceš pridať :grinning: :grinning: :grinning:
bety, doslova :wink: :grinning:

ahoj, kik99, zdravíme ťa :wink: ako sa nám máš?
17. jún 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok