V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
22. jún 2009

no presne za pokus to stoji

pralinka25
22. jún 2009

tiez si myslim. Ked to nepojde u mna ani s tabletkymi na vyvolanie ovulky tak to skusim tiez.

lilix
22. jún 2009

ale budem mat mrchu, uz je to iste, mam ten hlien, co mavam pred MS, taky biely hrudkovity, ako bryndza, ten "neplodny" ☹ 😠

radkatom
22. jún 2009

Ahojte babulky,
prišla som Vás trošku poprskať 🙂 TTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTT.
Lilix- dnes pri roškoch v Bille OK? 🙂 😀 😉

radkatom
22. jún 2009

rožkoch 😠

lilix
22. jún 2009

ahoj radka, juuj ale sa ti to krati. ze 29 tt. jasan, pri rozkoch, vsetky vykupim 😅
dakujem. co mate nove?

lilix
22. jún 2009

kam chodis na tu predporodnu pripravu?

lilix
22. jún 2009

dneska tu skapal pes?

wolfskinka
autor
22. jún 2009

ahoj lilix neskapal ja som tu

pralinka25
22. jún 2009

aj ja som tu.
Wolfi videla si? Lucim dala fotku maleho. Uz je na svete. Predstav si. Ako to rychlo letiiiiiii

pralinka25
22. jún 2009

a inak dostala som vecer mrchu takze wolfi ani ja netestiujem na tie tvoje narodky 😠

wolfskinka
autor
22. jún 2009

prali no fakt len teraz si pamatam ze davala tt a bum uz je na svete zachvilu bude rodit aj matinex a dalsie co nas opustili ...

prali no vidis ... ja umele asi pravdepodobne odkladam kvoli tej borelioze vysledky budu do konca tyzdna dufam a idem skusit akupunkturu ... liecbu neplodnosti, vraj maju s tym dobre vysledky

a v stredu mame zase sedenie rodicovskej pripravy .. uz sa tesim ☹ zase pridem odtial psychicky vycerpana ako minule

pralinka25
22. jún 2009

no vidis stale len cakame.
Aj ja musim cakat. Az dalsi cyklus mi daju asi clostil. Takze tento cyklus zase nic.

neboj sedenie zvladnes

wolfskinka
autor
22. jún 2009

prali no ved hej a ty tu akupunkturu nechces skusit ?

pralinka25
22. jún 2009

asi skusim ale az v oktobri. Skusim este ten clostil. Aspon ci pomoze. To ho budem brat 3 mesiace. Ak to nezaberie pojdem aj tam.

wolfskinka
autor
22. jún 2009

prali super .. ja uvidim co mi tam povedia

pralinka25
22. jún 2009

ok. Aspon budem vediet ako to tam chodi. Lebo nepoznam nikoho kto takto bol.
Tak ziadma podrobnu spravu 😉

wolfskinka
autor
22. jún 2009

prali dam vediet ked budem mudrejsia, utekam konecne z roboty .. papa

pralinka25
22. jún 2009

papa (ale uz si asi doma) 🙂

radkatom
22. jún 2009

Lilix, tak už som bola v tej Bille. T-čka tam už čakajú 🙂. Budem rodiť na Kramároch, tak idem na predpôrodnú prípravu tam. Zajtra tam idem 1. krát, tak som zvedavá. Malo by tam byť aj cvičenie pre tehotné. Uvidíme, čo to bude. Ako s tými liekmi? Berieš ich alebo radšej si ich vysadila?
pekný večer

lilix
22. jún 2009

ahoj. no smola pre mna, boli sme v lidli.. 😵
prestala som ich brat. musim si trocha oddychnut od liekov, zaludok sa vzburil.. kupila som si aloe, sa precisi organizmus, potom zacnem.. drahy si kupil koopu vitaminov, tak sa snad zlepsi aj spermogram.
tak napis ako si dopadla na cviceni, kolegyna tam tiez bude rodit.. ale ona ma este cas,az v decembri..

wolfskinka
autor
23. jún 2009

ahojte na akupunkturu idem v piatok

lilix
23. jún 2009

ahoj wolfi, supeeer, tak podaj hlasenie, ako to boli.. o akupunkture som rozmyslala, koli migrenam. a kde to bude? u vas?

wolfskinka
autor
23. jún 2009

v kysuckom novom meste dnes sa pojdeme pozriet kde to presne je

pralinka25
23. jún 2009

ahojte babule. Dnes nikto nema cas pismenkovat? 😕

martina05
23. jún 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

Ahojte tak dnes je tu naozaj nejako ticho ... Tak je len pridávam graf....
Lilix čo robí tvoja teplotka????My užívame na ureu Azitrox a našťastie mi nič z neho nie je. berie sa to len 3 dni a týždeň pauza a potom znovu 3 dni a týždeň a pauza a znovu a mali by sme byť zdravučkí ....
Dnes mám zhon, lebo zajtra má mangel meniny a tak mu chystám niečo do roboty na oslavu .... Idem piecť koláč malinový s tvarohom a robím mu 2 pomazánky na chlebíky...nech na neohovoria...

wolfskinka
autor
23. jún 2009

prali mam ale tu nikto nie je ☹ akosi to tu upada do zabudnutia

pralinka25
23. jún 2009

mne vcera prisla mrcha a nic mi nebolo. Bola tak slaba a nic ma nebolelo. Zato dnes zomieram. Boli ma brusisko a tece zo mna ako z prasata. Kym pojdem domov z roboty tak asi vyteciem uplne. Ja som na taketo cosi vobec neni zvyknuta. Moze to byt tym gynexom?

wolfi co nove?

wolfskinka
autor
23. jún 2009

prali no co cakam na vysledky borely a potom sa uvidi ale je minimalna sanca ze budu negativne ... no co ti budem hovorit chcela som zacat umele tak sa zase bude musiet odlozit

pralinka25
23. jún 2009

ale radsej trosku odlozit ako by malo byt kvoli tomuto neuspesne. Nie?
A ked sa ti to dolieci tak to mozno pojde aj samo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre