• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
autor
lebo je to tu zakazane je tu ticho ako v hrobe ...
24. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,tak tomu sa hovorí ideálne pracovné prostredie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ešte že máš net k dispozícii. To ja mám v kanclíku aj posteľ :wink:
24. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tebe je ... sama zavreta v kancli bez radia a bez zvukovej karty ... to je ina parada a bez roboty, lebo tu len sedim .. to je ovela narocnejsie ako nieco robit, vtedy ti to uteka
24. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu mam z domu repraky. to co mas za robotu, ked si tam ani nemozes doniest sukromne radio?
bety postel? ty robis v zdravotnictve? no toto?
24. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dobre ranko ... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

konecne vyspata
25. jún 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

wolfi tak ako - testovala si? dnes mal byť tuším ten prelomový štvrtok, nie :wink:
25. jún 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru ... netestovala lebo som dostala kramy a uz mi aj skoncili ... takze zbytocne testovat :frowning2:
25. jún 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááj :frowning2: ,to som nevedela - som tu nebola. a čo všetko som prepásla?
25. jún 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no v podstate ani tak nic ... martina neni tehu a ani ja nie ... teraz najblizsie na testovanie je lilix ... tak uvidime
25. jún 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo :frowning2: tak zase inokedy :wink: ja som tiež práve po mrche...
25. jún 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dnes 8dc
25. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 7DC...
25. jún 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix :angry:

ides o 1 den v tesnom zavese :grinning:
25. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tak sme boli aj pred mrchou, nie :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ja som taká trošku pomalšia :grinning:
25. jún 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no myslim ze ano ... :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, idem makať :rolling_eyes:
majte sa tu krásne
25. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
plodne dni mi vychadzaju na buduci tyzden cez vikend a plodne dni podla jonasa o tyzden neskor ... tak som zvedava
25. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne plodne dni podla jonaša vychádzajú na tento víkend - teda najlepšie piatok vraj :wink: :grinning: a inak na budúci týžden :grinning: ale to už bude mužík preč...
25. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby... Včera som vás vôbec nestíhala, manžel mal meniny, bola oslava, tak som celý deň lietala a domov sme prišli o 23 hod. Ešte k tomu nám netečie teplá voda /údržba :angry: :angry: :angry: /, tak sme sa išli ospršiť k svokrovi, ešteže je na dovolenke .....

Wolfi ja som dnes tiež 8DC moje merania sú http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer=2

Lilix netráp sa, ty si na to ešte stále fajn, máš cyklus pravidelný, ovulku... to ja za tvoje cykly 2 mám len 1 ....
Hlavu hore ono to pôjde neboj .......
25. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marti tak sme narovnako ... no to tu bude naraz testovacka ... jaru, ty, ja ... no bude kopec srandy :grinning:
25. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby... ja som vas nie a nie dlho najst, a vy ste tu v uplne novej temicke... No ako sa mi mate? Co nove? pochvalte sa...wolfi, marti, prali... :slight_smile:
25. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ....
lilix martina ma pravdu. vôbec sa nemusíš trápiť.... len pekne snažilkujte nadalej. ono to príde....

posielam vám ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

pre kazdú aspom desať. tak pekne papkajte....
25. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolienko dik
25. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem papkam mnam, keby ste teraz videli viraz mojej tvare.. :rolling_eyes:
25. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adrianka, vidím, že ti tie týždne pekne nabiehajú, tak to je super !!! Ako sa cítiš?? My sme tu stále po starom, snažíme sa o 106, zvládame spolu neúspechy a dúfame v lepšie zajtrajšky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mne vysadili Duphaston, teraz skúšam homeopatiká a 2. mesiac meriam BT .....
25. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adrianka ahoj

nie je sa cim chvalit ... tehulky nie sme
25. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky adi.

No stale sa snazilkujeme :wink: ale trpezlivost ruze prinasa tak snad prinesie aj babatka
ako sa mas ty?
25. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no ved to trpezlivost ruze prinasa ... ale mne uz zacina dochadzat trpezlivost
25. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi to ti verim. Po tolkych rokoch. Mne niekedy dochadza uz teraz a to sa nazime ani nie rok :rolling_eyes:
25. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok