• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
je ze jurali, aky pekny preklep. :sweat_smile:
kolienko a nic ti nepomaha? babske rady? mas to pri mene mojko..
ktovie ci uz ineska porodila?
:fearful:
30. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolienko v tvojom pase je 10 tt :slight_smile: :slight_smile:
nebooj, to prejde, esste vydrz :slight_smile: , spomen si ako si sa snazila, potom ti bude vsetko lahsie...aj znasat tie "utrapy" tehu. vies kolko z nas by s tebou v tomto menilo? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak ja uz som tiez hladna, no ale vlastne ja som permanentne hladna, takze to je normalne u mna :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ja trdlo makové... ja som si to tam vôbec nevšimla. az teraz....
no ale podla správnosti som 9+2 tt

shandy, ja viem, aj ja som to vtedy hovorila, ale ked ti je tak blbo, tak vtedy zabudnes na všetko a chces len jedno, aby ti to preslo a bolo ti zase super.
30. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aj tak ti to pekne pribuda moja, ani sa nenazdame a porodis nam :slight_smile: :slight_smile:
no tak to ti verim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , vsak aj my este budeme frflat, ked nam nahodou bude v tehu zle, neboj :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne sa mi podarilo zase pripojiť - tento šrot nezvláda ani trošku konikovania :angry:

kolienko menila by som s tebou hneed :wink:
30. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru tak nepomohlo ani mazanie v ip poste?
30. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez hned menila, radsej zle od tehu, ako od liekov..
30. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, nepomohlo :angry: to mi nerobí len na konikovi, je jedno akú stránku mu zadám aj tak robí drahoty ako poctivý :angry: a o pošte ani radšej nehovorím - šrot jeden
30. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mame doma, ked hram pet society. ale tu v praci je to pohodka.
30. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si asi budem musieť kúpiť domkov comp - statisticky by mal byt teda lepší ako tento :wink: :grinning:
30. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podme tipovet, co budu mat nase tehulky. tak ja to vidim,ze kolienko bude mat babu, a bety chlapa.
:slight_smile:
30. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja vidím u bety chlapčeka, kolienko dievčatko a zlato tiež asi dievčatko :wink:
30. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis na zlato som aj zabudla, s tou co je. a shakurka uz vieme co bude? chalan?
30. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tipla rovnako bety chlapceka, kolienko dievcatko a zlatu by som dala chlapceka :wink:
sakure by som tipla chlapca, aj ked ta by asi radsej dievcatko :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy bosorky jedny vybosorujte mi chlapčeka.... ja by som radšej chlapca... ale je to jedno....nech je len zdravé lubit budem aj dievčatko a tesit sa z neho.....

prečo si myslíte, ze to bude dievčatko??
inak mamina mi to hovorí a podla jonaša (mam vytlačený ten starý rozpis z netu) by to malo byt tiez dievčatko a inak dátum oplodnenia nesedel vôbec
30. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievky a kde ste na to prišli,že budem mať chlapčeka, vy moje sudičky :grinning: podľa čínskej tabuľky to vypadá na dievčatko, podľa krvičkych výpočtov chlapec, podľa ovulky tipujem ja dievčatko ,no ale uvidíme o 6 týždňov,teda k sa malé ukáže a prezradí pohlavie :slight_smile: A len tak mimochodom,radšej by som dievčatko,ale je mi to v podstate jedno :wink:
30. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a zlato sa nam kde stratila??
30. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá, nebudte zlé - my sme vám to vybosorovali, tak poslúchajte :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a mne by ste mali obzvlášt veriť - ved nevybosorovala som vám ja tak náhodou aj tehu?
30. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaru mne si nevybosorovala!
cinanom neverte :grinning: a ja uz ani jonasovi. moja studia ma sklamala. no ale na stastie..
30. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime,ake chromozomiky z plavcov nas oplodnili :grinning:
30. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betyna, podla čoho?? krvičkych výpočtov??

ja budem mat podla čínskej tabulky dievčatko.
jaru tak zabosoruj a vybosoruj mi chlapca..... pleaseeeeeeeee
30. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , ja neviem ja som to tak intuitivne dala, pocitovo, ziadna veda :grinning: :grinning: :grinning:
tak som sama zvedava, ze ako to dopadne :grinning:
30. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kolienko grcka, tak mi podla mojich skusenosti daco hovori,ze to bude baba. a betynka negrcka tak chalan.
ale aj podla tvaru bruska by sa dalo, no vo vyssom stadiu tehu.
30. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime,ale ja si myslím,že to tehu prebieha tak dobre hlavne preto,že som v pohodičke a moc sa teším a nestresujem sa tým, veď mi hovoria,že to iste bude vyrovnané dieťatko. A ak bude chlapec neva,nemusim toľko nakupovať do výbavičky,lebo som zdedila po krsniatku. :wink:
ano kolienko,počíta sa to podľa toho akú máš starú krv ty a partner. Lebo vraj sa krv sa obnovuje každých 7 rokov.Teda ja mam 28 a drahy 31,takže ja mám staršiu krv /7 x 4/, a drahy ma mladšiu.Koľko je na tom pravdy neviem.
30. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som to usúdila podla grckania :grinning:
kolienko, to už neovplyvním, to si mala tvojmu mužíkovi nakázať :wink:
30. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co su za vypocty bety, to prvy krat v zivote vidim. idem dom. paa
30. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prchám aj ja - chystá sa u nás asi riadna búrka :confused: snád ma nešlahne o zem aj s bajkom :grinning:
pekný večer
30. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha tak pekny vecer koceny, ja este hodku a pojdem si zacvicit, tak pa pa :slight_smile:
30. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,oooo zase som prvá??

tak posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face:
1. júl 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolienko chytám ................Diky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok