• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
shakurka gratulujeme k babike :dizzy_face:
9. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeer, gratulacie k babulke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes tu nikto nie je???
Baby, takže dnes posledný deň a ideme na dovolenku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Len tá moja teplota je akosi na nič... ale stále dúfam, veď minulý mesiac bola ovula až 26-27Dc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70301/nummer=2
10. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dobre ranko

martina ako ti zavidim aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm
10. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

kolienko - k tým týždnom: prvý trimester znamená prvé 3mesiace /trimester=3mesiace/ a tehotenstvo trvá vlastne 10mesiacov ale lunárnych - teda jeden mesiac = 4týždne = 40týždnov /+- 2 týždne, podla toho, kedy došlo k oplodneniu/. v kalendári ked sa pozrieš, tak niektoré mesiace majú aj 5týždnov, ako to vyjde :wink:preto kalendárne sa počíta tehu 9mesiacov, ale lunárnych má vlastne 10 :wink:snád som ti to dobre vysvetlila :wink:

sakur, gratulujem k princezničke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee. huraaa piatoook. cez vikend sa ide na huby! snad daco najdeme :dizzy_face:
mati no to s tvojou teplotkou je fakt tazke.. ale hadam ti pride ovu na dovolenke, a vy si donesiete od mora cierneho pasaziera :grinning: :wink:
10. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
no jarul,kde si sa flakala?
Shakur blahoželám k princezničké,aj ja by som brala bábiku :wink:
martinka nezabúdaj,moja posledná ovu bola na 30DC a peknu dovču
lilix a medvedov sa nebojíte? My sme tiež chodievali na huby, ja ich moc nejem,ale viac menej kvôli relaxu a prechádzke,no teraz tu máme veľa macov v okolí,tak sa bojím
10. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nebojime, tam kam idme nie su.. mozno tak diviaky, alebo srny. ja sa bojim este hadov.
my ich susime jak besni. :grinning: mas pravdu, je to ohromny relax. vtedy ma ani nohy nebolia :grinning:
a lubime ich aj na cibulke.. :wink:
10. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bety :slight_smile:
nešiel mi net, aj dnes je otázne, dokedy mu to vydrží :angry:
ako sa máš?
10. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix veď aj ja ich občas do niečoho dám, napr.taku kapustnicu si neviem bez hribkov predstaviť :wink:
jaru mám sa celkom fajn, brušeno rastie, už začínam tažšie dýchať a nemozem sediet moc ohnutá/našťasie/a som stále smadná, asi je male po maminke,lebo ja som aj pred tehu vypila denne 2,5-3 l vody a teraz ma suší aj pri tom množstve. Inak sa mám fajn,zajtra máme 17tt.No a stále lietame za tým bytom
10. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj, aj ja chceeeeeeeemmmmmmm :frowning2: ale ti to krásne pribúda :wink: :dizzy_face: a už vieme, čo to bude, či ešte nie?
10. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie jaru,ay na morfo v 21tt
10. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo na to, ze je piatok, pekne si tu pismenkujeme. to sa mi paci. lebo uz so rozmyslala, ze si najdem novu temu :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna rano seklo v krku, aauuuu. nastastie dnes neni vela roboty, a a a bude vyplataa. :dizzy_face:
10. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix,tak aspoň nejaké pozitívne správičky,ale také seknutie v krku :frowning2:
10. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety, to je za chvílu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to poznám, to seknutie v krku - veru ti neni čo zavidieť, au. tak ale výplaty ti aspon trošku zdvihne náladu, nie? či skor mandle :grinning:
10. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a boli super odmenyyyy tak to som ani necakala, lebo sme nevedeli, ci ozaj budu. parada. hned je den krajsi, hoci poprcha. to stastie z neba pada. :grinning: :grinning:
to preto, lebo teraz v lete je zo vsadial prievan.. a to som si len rano cesala vlasy a bum ho! :frowning2:
dnes idem ku nasim, pozret rodicov, tak sa este z toho tesim a uz len ratam minuty do konca prac. doby.
vy budete co robkat?
10. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, ty máš dnes normálne super den :wink: :dizzy_face: ako sa hovorí: raz je hojno, inokedy hovno, že :grinning: :grinning: :grinning: no len si to užívaj, moja :wink:
ja som ešte stále sama doma, a ešte aj naši išli preč, tak ani nemám koho otravovať :grinning: :grinning: :grinning: ale ja si s našim tigrom vystačím :grinning: :grinning: :grinning:
a budem sa vytešovať na budúci týžden - idem pre autíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, tak som tu zase naskok, niečo som si aj prečítala... aj my pojdeme na 4D ale až v septembri, tak som zvedavá... :slight_smile:

kolienko, zle mi už neni vobec, to len ten jeden mesiac... teraz to je už pohodička, príde mi zle ked som hladná, takže stále mám pri sebe aspon volajaký keksík :grinning:
10. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zlatoooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tebe tie tt tiež krásne pribudajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš aj niečo v albume? idem kuknuť :wink:
10. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, som dnes nejaka alergicka na pachy. najskor tu smrdel hajzel na celu chodbu, teraz tu bola kolegyna jaj smrdeli nohy. nech uz je pol 4. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ble asi ma napne :confounded:
10. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , dnes som bola opäť na návšteve homeopatky... Tá ma teda preklepla, trvalo to asi 1,5 hod. Pýtala sa ma na všetko možné dokonca aj na to či mám strach z lietania.... :confused: :confused: :confused: :confused: . Potom mi predpísala nové pilulky. po tom úspechu, ktorý mali je medikamenty u mňa v podobe ovulky a MS bez injekcie... no verím jej a mám z nej dobrý pocit, hoci manžel sa mi smeje....

Nestihla som obed, tak som si kúpila nový Cottage cheese šunka -chren, takže ...odporúčam...

Lilix mi neideme k moru ale do Tatier, no napriek tomu čiernym pasažierom nepohrdneme :wink: :wink: :wink: :wink: Odmeny sú super vec.... uži si to a pekne si urob niečim radosť, napr. niečim pekným do domčeka. POzerala som Váš album, máte pekné dvere a tie hodiny... no super. Kde si ich zohnala??

Bety, nezabúdam...veď to mi dodáva nádej.... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://duri-mp3.webovastranka.cz/file/179/509
nostalgia.. :grinning:
mati opytam sa draheho, odkial ich ma.. on ich uz mal, ked sme sa sponzali.. myslim,ze z polska hovoril..
dik. pravdepodobne odmeny padnu na skolu. musime si zaplatit cely rok dopredu, plus zapisne, plus statnice. ach jo.
uz teraz rozmyslam, co si obleciem na promocie. som vadna? :grinning:
10. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie si vadná, iba snívaš ! a to je pekné!!! Čo študuješ?? a kde?? /ak nechceš odpovedať nenahnevám sa :wink: /
10. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati v IP :wink:
10. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki čakám a tipujem!!!
10. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby piju a mna ani nezavolali mrchy! :cry:
10. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :cry: mame stranku spoluziaci, a teraz som sa dozvedela, ze dalsia je tehotna. 5mesiac. jedna o tyzden rodi. vlastne mam teraz 4 tehotne spoluziacky. a ja furt nist. :frowning2:
snad teda az raz, aspon budem mat porod lahky, a oni tazky, nech sa to vynadhradi. /ja som svina, ze? / :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix, neplač :wink: ja mám už viac spolužiačok s detičkami a jednu mám tiež tehotnú - začínali sme rovnako, s tým rozdielom, že ona už pomaly bude rodiť a ja... :frowning2:
ved aj na nás dojde :wink: a budeme si to užívať :wink:
10. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte koceny, no a co mam hovorit ja? moja spoluziacka ma 9-rocnu dceru a teraz je tehotna s druhym a to vedela, ze sa snazime a este ma predbehla - na prvy sup kazde tehu :slight_smile: :slight_smile: . no je toto spravodlivost?? :pensive:
10. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok