V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
22. júl 2009

shandy zraloky ani nespominaj. Ked sme boli teraz na tej dovolenke boli sme snorchlovat. 2 x sme sa snorchlovali v skupine s organizatormi a posledny krat nam dali volny rozchod. A moj drahy si tak snorchloval, fotil rybicky a zrazu sa pred nim objavil skoro 2 metrovy zralok. Ja som v tom case uz bola na lodi. Nastastie nebol hladny. Inak na tom mieste 2 mesiace predtym kde sme boli my zabil zralok nejaku francuzku turistku. Kusol jej do nohy a ona vykrvacala. Takze plavanie so zralokmi uz mame za sebou 😅 a traktory su spinave 😝

Veru su aj dolezitejsie veci ako stihla linia. Mne strasne uskodila HAK a PCO. Predtym som bola ako fifipierko a kzdy hovoril ze mi nasi nedavaju jest. Ked som pribrala prisla som o vsetko oblecenie (ale to sa da vymenit) Necitim sa sice moc dobre ale snazim sa s tym nieco robit. Aj ked nejde to rychlo.

zlato115
22. júl 2009

Ahojte, takže tu by sa zase chcelo chudnút 😉

teda prali, to je zážitok, mna by asi porazilo...ale hlavne, že to dopadlo, takto 🙂

pralinka25
22. júl 2009

no sak teraz to uz je len sranda ale vtedy to az take srandovne nebolo. Plaval ako o zivot k lodi, ale bolo to daleko, takze keby chcel zralok obedovat tak by nemal sancu. Snazil sa plavat tak rychlo ze este aj krc dostal.

Chudnutie je typicka babska tema 😀
Ako sa dari zlato?

wolfskinka
autor
22. júl 2009

shandy ahoj .. nove mas v IP zachvilku ...

zraloky su uchvatne .. minuly rok na dovolenke sme vecer videli takeho 10 metroveho a jeho mlada 3.5 metroveho a odvtedy som nic ine na dovolenke nerobila iba trcala s ritou nad vodou a hlavou pod vodou ci ho nahodou neuvidim pod sebou, to by bol iny zazitok ... moj muz ked ho videl nechcel ist na druhy den do vody ale bol krasny aj delfiny a raje 2 metrove, ked predo mnou zastavila baracuda asi metrova 30 cm od nosa, som nevedela co robit a divala sa na mna, baracuda je jedovata ale zazitok na cely zivot a ta raja 2 metrova ako sa pohybovala lahucko ako pierko ... tento rok som chcela ist tiez tam na dovolenku, ale moj muz nechce o tom ani pocut ... hotel na utese a ja furt pod vodou bola to krasa tie farebne rybicky, utes , koraly a zralok vegetarian ... to boli planktonove zraloky ... skoda ze som ho videla iba raz ☹ ☹ ☹ hotel bol na utese a hned z plaze sa islo po schodoch a hned bola voda 35-100m zalezi v akom mieste , lebo to bol utes ... to bolo nieco pre mna a tento rok sa idem nudit na pieskovu plaz kde bude pozvolny vstup do mora a ziadne rybicky ... prd uvidim a zraloka uz vobec nie 😠 ale aspon nebudem mat spaleny zadok, co mi stale trcal z vody von 😀

lilix
22. júl 2009

ahojte. foto - mati dam dam, len neviem kedy sa k tomu dostanem..
fuj, ze 35m -100m hlboka voda. tam by ma v zivote nikto nedostal. ja potrebujem pod sebou citit dno. lebo sa raz dva nalakam, naglgam vody.. by som sa utopila.. 😝

pralinka25
22. júl 2009

wolfi ten nas zralok planktonovy nebol. Raju sme videli tiez a mini barakudku tiez. A este stonefishov a zavojnatiek plnu prdel priamo na nasej plazi. Aj jezkov. Este 2 jedovate tam boli ale nepamatam si nazov. A este 2 vodnych hadikov 🙂
Jakoze bolo to fantasticke. A klasika Nemo tam bol a hejno motylich ryb ktore mavali plutvami ako motyle len vertikalne. Tie boli neskutocne krasne. A ani sa nebali.

Ja viem kde ste to boli. Mali ste vytah na plaz? To bolo pri atoloch nie? Tam je krasne. Jedna baba co bola teraz s nami v tom hoteli bola. Ak je to ten co myslis.
My mame tiez spalene zadky a chrbty a spredu sme biely 😀 lebo sme furt lezali na vode a cumeli na rybky

wolfskinka
autor
22. júl 2009

lilix to je krasa ... ked sa potopis tak ti ta hlbka nevadi a v takej cistej vode na utese vidis az na dno akurat medzi dnom a tebou je 35 m vody 😀 😀 😀 je to krasne ked vidis ako si tam tie ryby len tak plavaju a maju ta na haku

pralinka25
22. júl 2009

lilix bola tam aj 750metrova hlbka 😀
😉

pralinka25
22. júl 2009

wolfi boli ste pri tych atoloch?

wolfskinka
autor
22. júl 2009

prali nema sme mali aj my a taku zltu rybu smiesnu plaskatu co mala oci na chrbte, morskych hadov som videla aj ja a aj tie rybky co sa pohybovali ako motyle, homara ale najkrajsi bol ten zralok a delfiny

dam fotky co som fotila pod vodou do albumu ak chvilu vydrzite

Bol to Hotel Grand v SharmelSheiku nebol tam vytah ale schodiste ... no presne aj my biele pupky a specene zadky sme striekali panthenolom kazdy vecer a posledne dni som chodila do vody v tricku aby mi zakrylo zadok ... sa na mna divali ako na debila .. ale tie rybky stali za to

ty si potapala v takej hlbke ? tam kde sme boli my bolo max 100m

shandy
22. júl 2009

tusim sa rozvirila rybacia tema 😀 😀 😀
a ja vas vobec nestiham citat 😔
blba robota... 😀 😀 😀

zlato115
22. júl 2009

prali, dobre sa nám darí, bruško teda aj drobec už rastú, tak som rada... mám fotku v albume 😉

pralinka25
22. júl 2009

zlato supeeeeeer 😵 nech len miminko pekne rastie. Je to kraaaaasne.

Anoooo wolfi ukaz fotky. My sme tiez fotili ale len jednorazovym fotakom na negativ. A aj to nam svine nevyvolali vsetko.
Ja som si potom tiez dala tricko. Ale svoje som ziadne take dlhe nemala tak som znarodnila drahemu pyzamove tricko 😀

wolfskinka
autor
22. júl 2009

baby rychlo kukuk na album kym mi ho admini nezmazu ...

lilix mala by si to skusit je to fakt zazitok

pralinka25
22. júl 2009

krasne fotecky mate 🙂
Mali ste digitalny fotak?
Mas ich este viac?

wolfskinka
autor
22. júl 2009

prali mali sme digitalny fotak na suchu a ja som kupila jednorazovy fotak pod vodu s 36 fotkami ale to je tazko fotit pod vodou ked sa hybu a hlavne nevidis co si odfotila az ked sa to da vyvolat ale niektore mi vysli ... 😀

mam ich viac

wolfskinka
autor
22. júl 2009

uz ich adminka zmazala aspon niekto si ich stihol pozriet

wolfskinka
autor
22. júl 2009

prali ukaz aj ty fotky ale asi do mailu ... lebo admini to mazu .. tiez nechapem preco, nech to nechaju aspon jeden den, nech sa baby pozru a potom nech to zmazu ale zmazat to 5 minut po umiestneni to by nemuseli, tak to vyzera ze okrem teba ich nikto iny nevidel

pralinka25
22. júl 2009

Wolfi velmi rada by som ti ich poslala ale mam ich len vyvolane a pokazil sa nam skener. Ked pojde skusim naskenovat a poslem ti. A navyse musim ist dat dovyvolavat aj tie co nevyvolali.
Idem na obed po obede dokoncime debatu o rybkach 😉

wolfskinka
autor
22. júl 2009

obeeeeeeeeeeeddd ... dobru chut aj ja idem

lilix
22. júl 2009

ja som ich uz nestihla vidiet, to je ako mozne taka rychlo, ze tam neboli ani 5 minut.. mne napr. nevymazu tie blbosti co mam v albume..tak ich daj na modra strecha, tam ti ich nezmazu !
ja to ani nemam kde skusit, ked som nikde nebola.. v taliansku boli iba taky mali raci, v slimacich budkach. a maliiinke ryby co mame aj na sk..

wolfskinka
autor
22. júl 2009

lilix posli mi do IP mail a poslem ti to tam

pralinka25
22. júl 2009

no uz som tu. Ked sme pri tom chudnuti tak silno na tom pracujem. Dala som si dvojitu zmrzku 😀 😀 😀

wolfi ked sme odchadzali na dovolenku tak sme vsetko vytiahli zo zasuviek a po navrate nam nesiel nastartovat skener. Stve ma to lebo je spojeny aj s tlaciarnou a kopirkov a teraz nemame nic. A pri draheho rychlosti to tak skoro ani nebude 😠
Tiez nechapem preco to tak rychlo mazu. Ved by chvilku mohli pockat nie?

wolfskinka
autor
22. júl 2009

no ved to ...

no ja na tom chudnuti tiez velmi silno pracujem ... na obed som si dala vyprazany syr s hranolkami 😀

pralinka25
22. júl 2009

ja cestoviny kofolu a zmrzku 😀

lilix
22. júl 2009

ja som dnes neni ani moc hladna,som si dala iba tarhonu so stavou, aj to som vsetko nezjedla. a teraz mi trebaaaa ee ****! 😀
pan henky, poznate? 😀

pralinka25
22. júl 2009

lilix aj my sme mali na plazi kopec krabikov. Boli taky uplne malicky a zili v takych dierkach. A Niektory mali aj tie ulitky.
Ani ja som sa nikdy predtymto nesnorchlovala. A poviem ti ze ked nas prvy krat vysadili na sirom mori a pod nami 25 metrova hlbka a hned vedla priepast do 750 metrov tak mi nebolo vsetko jedno. Slapat vodu davat si na oci okuliare a snorchel myslela som ze sa utopim.

wolfskinka
autor
22. júl 2009

lilix ty si tehulka ....

prali ale neutopila si sa .. u nas to bolo super ze my sme nemali klasicku pieskovu plaz, kde by sa dalo prechadzat bol len utes takze na nieco to bolo dobre, ze ta to nutilo stale plavat

lilix
22. júl 2009

wolfi aka tehulka. 😀 nemam byt z coho.. sex bol az po plodnych dnoch. a uz mam opat ten hrudkovy hlien ododnes..

wolfskinka
autor
22. júl 2009

lilix ... na ten hrudkovy hlien ... chod do lekarne a teraz uz volne je dostat lieky na hlien hrudkovy .. to musis preliecit to je kvasinkova infekcia a ked su tie infekcie caste tak to moze sposobit neplodnost .. ak pojdes gyndosovi da ti zlte tabletky furantion na vkladanie 10ks alebo neviem ako sa volaju tie druhe tabletky na vkladanie 6ks a zbavis sa toho velmi jednoducho ...za tyzden je po tom svonstve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre