V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

sakura77
23. júl 2009

ahojte snazilky!! 🙂 🙂
ako sa mi tu mavate?co porabate v takej horucave?to sa snad ani snazilkovat nechce,co? 😉 my sme povacsine niekde pri vode,maly mi moc nechce spavat poobede tak ani nemam kedy vas prist precitat poriadne,je tu nieco noveho?
uz som asi pisala ze budeme mat dievcatko do pariku,mam aj nejake fotocky z uzv : https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

teda neviem ci som vam ich uz nenahadzovala,niekedy si uz pripadam jak na hlavu,ani neviem co robim,maly certuje nonstop,dava mi zabrat,tak vkuse musim vymyslat nejaky program,lebo ked sa nudi,tak vystraja

jej,akurat citam ze ste nas tu spominali,ja som na vas nezabudla,len fakt nejak nestiha,,kedze mam este aj staru temu od kika ,potom novu,novembrovky a vas snazilky
ozaj a nikomu sa momentalne nezadarilo "zarobit"?ja stale na vas myslim a drzkam moc palce vsetkym,ja uz sa veru zaokruhlujem,tak dufam ze sa coskoro niektora pridate,idealne by bolo vsetky 🙂

tak posielam troska virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pralinka25
23. júl 2009

sakura tie 3D fotky su kraaaaasne 😵

levuscik my sme tiez mysleli ze budeme na dovolenke plodit ale akosi sme to nestihali. Bola to bieda, lebo sme mali stale nejake aktivity. Z 10 noci sa nam podarilo 4 vobec nespat nie to este plodit.

Kde ste boli na dovolenke?

wolfskinka
autor
24. júl 2009

dobre ranko

sakura 3d su super

prali ahojki

levuscik , lilix dobre ranko

lilix
24. júl 2009

ahoteeee. vsetky.. no shakur, uz mas velke brusko, ved uz si za polovicou.. 😅 este mensia polovica a mala je tu..
meno nam asi nezradis. co? ako to u vas tehul leti.. len my tu stagnujeme. ach jo.. 😔
dnes sa asi po robote ideme trocha oclapkat na tehelne pole.. ale zistujem, ze mam v kibli plavky. vsetky gumicky praskaju. tie plavky vydrzia iba jednu sezonu. slak ma trafi. take boli krasne.. no nic, kupim si podobne, iba koli spodku.. a mozno mi preda iba spodok, vrch je chvala bohu dobry..

wolfskinka
autor
24. júl 2009

lilix no nebvoj ved sa to uz musi aj nam podarit

pralinka25
24. júl 2009

ahojte.
Baby aj u vas bola taka pohroma v noci?

wolfskinka
autor
24. júl 2009

prali ja som spala ako poleno, vecer sme boli na pivko a z toho tepla a z tych 2 hodin v bazene som spala ako zabita

shandy
24. júl 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 🙂
sakura super 😵 😵 😵
no veru, kym sa nam podari otehotniet tak sakurina mala pojde do skoly...
😔
inak vcera som bola na folikulometrii a folikul si narastol na 29,3 mm, len nie a nie prasknut zatial, uffff

wolfskinka
autor
24. júl 2009

shandy to co bolo za sprostost ... to okamzite odvolaj ... kym sa sakurina mala narodi tak my budeme tehulky

shandy tak to bude ine megadieta

pralinka25
24. júl 2009

jej shabdy mas novu fotku 🙂

No mne asi dnes zacne mrcha. Klesla mi teplota a zacinam spinit. Tak zacnem s clostilom. Len neviem od akeho dna mam ratat tych 5 dni. Ci uz od spienia alebo od uz normalnej rozbehnutej mrchy.

wolfskinka
autor
24. júl 2009

od prveho dna menzesu ... ake ked sa spusti normalne take spinenie sa nerata

shandy
24. júl 2009

odvolavam co jsem odvolal a slibuji co jsem slibil 😀 😀 😀 ,
rozkaz sefe, takze kazda mate domacu ulohu otehu skor ako sa sakurina mala narodi. lebo inak dostanete po zadku... 😀
no len aby praskol potvora jedna 😀 😀 😀 , teda ja musim byt furt cosi extra...
prali ja myslim tiez ze az od krvacania, nie spinenia... 😉

lilix
24. júl 2009

mne sa nic nechce. prepadla som hram na facebooku

pralinka25
24. júl 2009

aj som si myslela len som si to chcela potvrdit 😉
Dik

Shandy posielam ti spendlik aby ti uz konecne praskol 🙂

wolfskinka
autor
24. júl 2009

lilix no parada ... takze gambler

pralinka25
24. júl 2009

lilix ty musis byt pracovne velmi vytazena 🙂

lilix
24. júl 2009

urobila som iba par veci. zacina ma bolet hlava.. a nedokazem prekonat svoj rekord na takej hre.. furt mi sem niekto leze, ked uz som v tom najlepsom vrrrr 😠

wolfskinka
autor
24. júl 2009

lilix ma boli strasne uz som mala aj ibalgin aj 2 kavy a nic

martina05
24. júl 2009

Ahojte, dnes sa hlásim s omeškaním, vybavujem veci o 106 ale som nejaká ospalá... v noci bola u nás strááášná víchrica, susedovi zavalil konár auto....a to stál hneď vedľa nás 😒 😒 😒

Teplota mi dnes nejako stúpla... neviem či ovu nebola neskôr ako ju vyznačil WK ??? Je to možné???
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

wolfskinka
autor
24. júl 2009

marti tak v tomto ti ja neporadim ja sa v tych grafoch moc nevyznam

pralinka25
24. júl 2009

je to mozne ale sak to je dobre ze stupa nie?Podla mna bola zatial vtedy kedy ju vyznacil

shandy
24. júl 2009

prali dakujem, taky defekt folikulu by mi bodol , 😀 😀 😀 aj ked mam pocit, ze uz dnes praskol 😉 , snad sa nemylim... 😅

lilix, ty prcant roka 😀 😝
ja som na tom rovnako s tou hlavou, neviem co je dnes za den 😔
martinka, to je velmi pozitivne, ze tak stupla, nebudem predbiehat udalosti, ale mam taku tusku 😉 😵 😵

wolfskinka
autor
24. júl 2009

shandy defekt folikulu tak to tu este nebolo

pralinka25
24. júl 2009

shandy dufam ze ste sa posnazili nech ten defekt ma uspech 🙂

baby na dnes hlasili zase burky, preto vas mozno boli hlava.

martina05
24. júl 2009

Shandy, tak to ti ten špendlík od Prali pomohol .... kedy ideš znovu na folikulometriu ???
Inak zmenila si si fotečku a celkom ma to mätie ........ 😀 😀 😀

pralinka25
24. júl 2009

hehe moj spendlik je sikula 😀 😎

wolfskinka
autor
24. júl 2009

prali mi ani nehovor ja po 3 kavach konecne som sa scivilizovala a podvecer ideme na bicykel

shandy
24. júl 2009

wolfi no nebolo, tak aspon bude tenkrat poprve 😀 😀 😀
prali si pis, dnes idem zas na folikulometriu, ci teda naozaj praskol 😉 , potvorka 🙂
veru, v pondelok vam potvrdim, aku upesnost maju pralinkine spendliky 😀 😀 😀 , prali potom si ich mozes patentovat 🙂
martinka ano zmenila, reku, ze zmena je zivot a ked je ta ovulka 😀 😀 😝

wolfskinka
autor
24. júl 2009

shandy to ked poviem mojmu muzovi tak si cvrkne a ked to poviem v heliose doktorovi krajkovicovi tak spadne pod stol 😀

shandy
24. júl 2009

wolfi, tak hlavne nech je veselo 😀 😀 😀
nech nam od smiechu brnia maternice, aby sa nam tie zubrienky dobre zahniezdili 😀 😀
to bude tym piatkom, si to nevsimajte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre