• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V roku 2009 priletí k nám bocian

6. augusta 2009 
mna sa chce spat, uz dvaja ludia mi povedali, ze som nejaka divna dneska..
29. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej lili aj mneeeeeeee. Uz ako som vstala mala som chut miesto dobre rano zahlasit dobru noc a spat dalej. Zaspala by som aj po stojacky :sweat_smile:
29. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ale k nám pod perinu ťa nepustím :grinning: šuchnuť sa k nám možeš akurát tak do jedného mesiaca :wink:

babulky, ja by som tiež spalaaaaa :rolling_eyes: aj ráno som meškala do roboty pol hodku, lebo som zaspala :wink: :grinning: a teraz mi oči klipkajú :rolling_eyes:
29. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaa prali, ty mas okrem spendlikov este aj dobre napady :grinning: :grinning: :grinning:
jaaaj prali ani mi nehovor, dva kuracie steaky s nivovou krustou (to slovo je ze dovi :grinning: :grinning: :grinning: ), opekane zemiaky a este zeleninovu polievku. myslim, ze coskoro upadnem do komy taka som napchata... :sweat_smile:
lilix a co ma byt na tebe divne? :confused:
no baby ja mam tu spavu nemoc takmer celu lutealnu fazu. najradsej by som ju stravila celu spankom ako zimne medmede :grinning:
29. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám spavú nemoc už od 1DC až do mrchy :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, jarulka, suchnem sa len do jedneho mesiaca, resp. lepsie do 9 :grinning: :grinning: :grinning:
ja som sa dnes prave zobudila o hodku skor...ale teraz mi ta hodka chyba :grinning:
29. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto, ved preto :grinning: :grinning: :grinning:
to som ti dnes teda asi ukradla hodku - mne to robilo presne hodku spánku navyše :wink: :grinning: ale aj tak by som už teraz lahla a chrápkala :rolling_eyes: a to ešte chceme ísť s mužíkom do mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete na nakupy, ci? a ako sa drahemu pacilo avetko?
29. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nákup - taký vačší špajzový :grinning: a u našich prerábame, takže musíme ešte pár vecí v stavebninách dokúpiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

jasné, mužík je nadšený a spokojný hlavne :wink: už sa ho chystá aj umývať - to vieš, biele farba a v suchom lete na neasfaltovej ceste - hotová pohroma :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale hej snazilkuj kolko chces ale vysledok budem vediet na dovolenke ... ak dostanem na dovolenke mrchu z 11 dni v egypte budem mrchovat 7 .. nic moc, ale ked nedostanem tak budem //palickova ... no som zvedava

prali jasne zoberiem .. ale budete si musiet svihnut lebo do novej temy beriem len tehulky :grinning: :grinning: :grinning: len aby to neskoncilo tak ze vy budete vsetky tehulky a ja si budem malovat // na test :angry:

shandy no pekne pod k nam podmienka // na teste ... mne sa toleruju aj domalovane :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nebudeš musieť malovať, neboj :wink:
29. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi fixky schovaj. Nebudes ich potrebovat :wink:
29. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, aj ja vravím :wink:

wolfi, ale si zapamataj, kde si ich schovala - deti ich rady používajú, budeš ich potom potrebovať :wink:
29. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no super no co kym sa s nimi budu bavit budu davno vyschnute
:grinning:
29. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: veru. Ale zas radsej nech im kupi take co sa daju vyprat a umyt :wink:
29. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, za tie 3roky nevyschnú, neboj :wink: nie že by si tolko ešte musela čakať na mimi, ale až asi tak 3-ročné ich vie použiť :wink:
29. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne uz su dostat kupit vypratelne a umyvatelne ... :grinning:

jaru jasne

no vy mi davate rady do zivota ... uvidime ako pride teraz mrcha ak pride 28dc presne tak ak bude na dovolenke 2 dni meskat testujem tam
29. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty to máš pekne všetko vyrátané, pozerám :wink: tak nech mrchana nepríde - tfuj, tfuj,tfuj :wink: držím paste

babulky, prchám domkov. pekný zvyšok dníčka :wink:
29. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ,posielam zopár TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
ja som už skoro v polovici,tak hopky šupky, máte čo robiť aby sme ma nasledovali :wink:
wolfi,uhorky mám rada,na brigádu by som prišla,ale jedine jesť :grinning:
29. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no prosim dalsia co by len jedla a ja sa s tym musim srat
29. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked tak rozmyslam asi sme mali kupit 20 kil, ked budem tehotna tak ich bude malo ............. :grinning:
29. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe vsetky ich muzikovy spapas :grinning: ale snad ti to odpusti :grinning:
29. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len ked ich zjem a vygrcam ... tak mu ich bude luto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, som tu chvilu neni. sme oslavovali meniny v praci.. takze som este viac prispata.. neviem preco mi hovoria, ze som divna. asi nejaka taka ze posmutnela. bez zivota..
ahoj bet..
29. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilix neboj to prejde. Obcas sa stane ze mame vybite baterky.
29. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfy,ja napr.nemám extremne chute na kysle, uhorky jedávam len bežne ako pred tým, k jedlám ku ktorým sa hodia,ale kamoška hovorila,že ked bola tehu,čo išla do obchodu odchadzala s pohárom uhoriek :slight_smile:
29. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
betyna ... no uvidime, uhorky su zavarene a dufam, ze mi na nieco aj budu, nemusi vsetko moje usilie znicit zjest moj muz
30. júl 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, idem sa ja hrat -pracovat
30. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilix hrat pracovat a to ma tu chces nechat samu ... ?
30. júl 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja sem nakukam.. obcas
30. júl 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok