V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
6. júl 2009

ja som teraz nasla ludoveho liecitela. je z levic, vraj ani nechce peniaze. chcem sa k nemu objednat, a uvidime, potom vam poviem. urcite sa k nemu hned clovek nedostane.. aj sa bojim aj tesim. 😵

wolfskinka
autor
6. júl 2009

lilix no som zvedava

zlato115
6. júl 2009

Ahojte babule, tak ja som ešte stále na Slovensku, čakám, kým bude mat mužíček chvílku volna a príde pomna...

v piatok sme boli u doktora, všetko je v poriadku, drobček má 9,2cm ale bez nožičiek, pretože stále skákal a nedal sa poriadne odmerat, ale aspon som videla kolko tam má stále miesta a je zdrevý, ked tam tak vystrája 🙂
som od zajtra v 16tt...

a tu čo nové??? ako tehulky??? a kto sa k nám pridal??? 😉

martina05
6. júl 2009

Ahoj Zlato, no žiadne nové tehule zatiaľ nepribudli.. Myslím, že o Kolienku a Bety už vieš...To je super, že je bábo OK.. no bude to nezbedník/nezbedníčka.... 😀 😀 😀

lilix
7. júl 2009

caute caute. som volala sestricke, ze dnes na tu krv nejdem, aj tak som nepapala tie lieky, ale ze to treba este aj tak skontrolovat, a, ze mi da ine lieky. chvala bohu, ze maju teraz dovolenku, aspon tam nemusim ist znovu.
woow zlato,ze 16tt. 😨

lilix
7. júl 2009

vcera som si pokupila 4 tricka v avione. asi mame doma zlu pracku, vsetky tricka sa mi scvrkli 😀

wolfskinka
autor
7. júl 2009

ahojte dobre ranko

zlato no vitaj ... ti to pekne ubieha ze 16tt

shandy
7. júl 2009

bre ranko bambule 😀 😀
jeeeeeeej zlato, ty jo, ako ti tam tie tt pribudaju 😀 😀 😀 , to je super 😵
lilix ty lenivec lenivy 😀 , fiiiha si urobila dobry prievan v penazenke 😀 , mne sa tak scvrkavaju nohavice. inak vcera dosla za mnou kolegyna a pyta sa ma, ze ci som tehotna, ze sa o tom rozprava vo firme 😔 😠 , no des ti ludia uz nemaju fakt o com....

kolienko
7. júl 2009

ahojte kočandy..... no lilix, tak to je sila, že 5 ročné dievčatko porodilo. katastrofa.

posielam ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

a zlato, ahojček. ako sa máš?? este ti býva tak nevolno??
ja som to včera zakrykla. dnes som krásne utekala na WC....malinké ma chce este trápiť.... 🙂

lilix
7. júl 2009

papam, kolienko a co cakas podla cinskej tabulky?

lilix
7. júl 2009

tak uz som sa objednala k tomu liecitelovi. na 26.8. vraj lieci aj neplodnost. chcem sa zbavit aj migren. 😵

betyna8
7. júl 2009

ahojte babule,tehule aj snažilky aj ja vám posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a už by ste sa konečne mohli nakaziť,veď my sa tu tak snažíme 😉

lilix
7. júl 2009

ahoj bet, co mas nove? ty co cakas podla tabulky?
tri TTT su mojeee. ved vy sa tusim viacej snazite ako my 😀

wolfskinka
autor
7. júl 2009

betyna mohli mohli ale ako ???????????????????

betyna8
7. júl 2009

lilix,nové nemám nič, cítim sa ok,pohyby zatiaľ nič a pohlavie budem vedieť až v 21 tt,takže všetko po starom.Podľa tabuľky mi vychádza dievčatko a ja to aj tak tipujem,nejako mi začína chutiť sladké,no uvidíme.
jooj wolfi v tom vám už nepomôžem - niet to v mojich silach 😉

shandy
7. júl 2009

kolienko, bety ajojte 🙂 , dakujeme za virusky, aj snaha sa ceni 🙂
bety to som zvedava, ci vyjdu nase predpovede 😀 😀
ja mam toho nejak vela, kopi sa mi tu praca. ufff

betyna8
7. júl 2009

ahoj shandy, no dnes je nejaky divoky den
kde je jaru?

lilix
7. júl 2009

a kde su tie dievcata, co tu pisali, ze sa im tema paci, a zmizli.. a pralinka?

wolfskinka
autor
7. júl 2009

lilix ... no tie maju ine starosti tehulkovske .... tie uz sa nebudu s nami netehulkami zahadzovat .. a presne tak aj dalsie, ktore nebudem menovat, kym neboli tehotne tak vypisovali ako sproste a ked otehotneli tak uz plachli a uz ich nezaujimaju nase problemy s otehotnenim ...

shandy
7. júl 2009

jaru asi tiez maka ako drak 😀 😀 😀
no je leto a je to tu aj citit trosku 🙂
no wolfi ono je to tak trosku pochopitelne, kedze my tu viacmenej rozoberame furt to iste dokola, tie temy niektore, uz pre ne asi nie su... este ze mame nase tehule bety, kolienko, ktore su nam verne a obcas aj zlato a sakura 🙂

betyna8
7. júl 2009

wolfi,presne tak ako píše shandy,asi to nieje nezaujmom o vás snažilky ale o tom,že tehule si preberaju vo svojich temach svoju problematiku,pripadne nemaju možnosť dostať sa na net,ak blinkaju a podobne 😉
ale ty vôbec nepíšeš čo máš nové a ako prebieha príprava adopcie a pod.

lilix
7. júl 2009

ale ved prali nie je tehula, kam sa podela? a este ta druha kocka, ja si mena nepamatam, sory..

lilix
7. júl 2009

nejaka matusik tu chodila, m.a.y.a.
ta kde ste?

wolfskinka
autor
7. júl 2009

bety do IP

lilix
7. júl 2009

alicao

wolfskinka
autor
7. júl 2009

alicao je tu cita ale nepise ... ze sa na to neciti a chysta sa na IUI

shandy
7. júl 2009

no to je fasa, ked citaju a nepisu, ze ich tymto pozdravujem 😀 😀 😀
matusik je v inej teme, ona chodi tak sporadicky, ako stiha 🙂
no niektori ludia maju aj iny svet ako modrokonovy 🙂

wolfskinka
autor
7. júl 2009

shandy presne ... mne sa tu uz nechcem sediet este 2.5 hodiny ☹ 😠

martina05
7. júl 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
Ahojte, tak dnes je desný deň.....HROZNÝ..napíšem Vám večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre